BMW i

BMW ELECTRIFY PROGRAM

Oferta BMW Financial Services.

BMW ELECTRIFY PROGRAM

Najlepszy sposób finasowania Twojego elektrycznego BMW.

BMW eLeasing

W BMW eLeasing możesz swobodnie dobrać do swoich potrzeb okres umowy, wartość opłaty wstępnej oraz końcowej. W każdym z wariantów możesz być pewny, że zaoferujemy Ci wyjątkowo niskie raty. Jeśli prowadzisz firmę, przy odprowadzaniu podatku możesz odliczyć odpowiednią część VAT, pozostałe koszty (opłata wstępna oraz kwota miesięcznej płatności) mogą być traktowane jako koszt uzyskania przychodu.  Indywidualnie dopasowane parametry. Wkład własny: od 0%. Okres finansowania: 24 – 60 miesięcy (leasing operacyjny); 6-60 miesięcy (leasing finansowy). Waluta: PLN. Wartość końcowa: 0,5% – 40% (w zależności od okresu i opcji finansowania.

Rozwiń
 • Korzyści

  BMW Financial Services oferuje leasing operacyjny z powszechnie znanymi niskimi wartościami wykupu. Sprawdź u Agenta BMW i najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie finansowe. BMW eLeasing to produkt dedykowany samochodom elektrycznym. Możesz swobodnie dobrać do swoich potrzeb okres umowy, a także wartość opłaty wstępnej. W każdym z wariantów możesz być pewny, że zaoferujemy Ci wyjątkowo niskie raty. Jeśli prowadzisz firmę, przy odprowadzaniu podatku możesz odliczyć odpowiednią część VAT, pozostałe koszty (opłata wstępna oraz kwota miesięcznej płatności) mogą być traktowane jako koszt uzyskania przychodu.

  Elementy szczególne dla BMW eLeasing:

  Okres trwania leasingu wynosi od 24 do 60 miesięcy,
  Wpłata własna: od 0%,
  Waluta: PLN,
  Wartość końcowa: 0,5% - 40% (w zależności od okresu i opcji finansowania),
  Oprocentowanie: zmienne lub stałe,
  Procedura uproszczona już przy minimalnym udziale własnym 10%.

 • Procedura

  Na początku:

  Wybierasz swoje elektryczne BMW.
  Wybierasz odpowiedni dla siebie okres obowiązywania umowy.
  Określasz wysokość wpłaty początkowej.
  Odwiedzasz agenta BMW i z dowodem osobistym i otrzymujesz najkorzystniejszą ofertę.

  W czasie trwania umowy leasingowej BMW Financial Services dostarcza Ci na bieżąco informacje o korzystnych dla Ciebie usługach i produktach.

BMW eLeasing Comfort

W BMW eLeasing Comfort indywidualnie dobierasz niemal wszystkie parametry umowy: okres, wartość opłaty wstępnej, a także preferowany, średnioroczny przebieg. W każdym z wariantów możesz być pewny, że zaoferujemy Ci wyjątkowo niskie raty. Jeśli prowadzisz firmę, przy odprowadzaniu podatku możesz odliczyć odpowiednią część VAT, pozostałe koszty (opłata wstępna oraz kwota miesięcznej płatności) mogą być traktowane jako koszt uzyskania przychodu. Dzięki gwarantowanej, wysokiej wartości końcowej w BMW eLeasing Comfort, możesz być pewien że zaproponowana przez nas rata leasingowa będzie na atrakcyjnie niskim poziomie. Nie będziesz musiał myśleć o tym co dalej z samochodem po zakończeniu umowy leasingowej, po prostu oddasz go nam i wybierzesz nowy, w ramach nowego kontraktu leasingowego. Atrakcyjne warunki: – Indywidualna regulacja wysokości rat poprzez wysokość wkładu własnego, średniorocznego przebiegu oraz poprzez długość okresu umowy. – Płacisz jedynie za faktyczne wykorzystanie swojego BMW i3. – Sam wybierasz sposób zakończenia umowy leasingu. Pod koniec umowy masz możliwość dalszego finansowania, zwrotu pojazdu do Dealera lub wykupu. Wartość końcowa jest definiowana przy zawieraniu umowy.

Rozwiń
 • Korzyści

  BMW eLeasing Comfort jest wyjątkową ofertą w gamie produktów BMW Financial Services Polska. Przeznaczony jest on przede wszystkim dla klientów świadomie decydujących o własnych potrzebach, znających swoje indywidualne preferencje, ceniących sobie wygodę, niezawodność i bezpieczeństwo oferowanych im rozwiązań.

  Decydując się na BMW eLeasing Comfort zyskujesz możliwość swobodnego wyboru parametrów umowy tak, by była ona najlepiej dostosowana do Twoich oczekiwań. Oferta łączy w sobie zalety podatkowe leasingu operacyjnego z niskim obciążeniem miesięcznym, minimalizację kosztów finansowania pojazdu, gwarancję odkupu i możliwość zmiany samochodu na nowy, po zakończeniu umowy leasingu.

  Wybierając BMW eLeasing Comfort, w którym na podstawie zakładanego, umownego okresu użytkowania, deklarowanej średniorocznej wysokości przebiegu oraz ceny wyposażenia dodatkowego i akcesoriów, określana jest wartość końcowa pojazdu. Kwota ta stanowi umowną wartość pojazdu po zakończeniu kontraktu leasingowego, która gwarantowana jest przez BMW Financial Services.

  Unikatowa konstrukcja BMW eLeasing Comfort sprawia, że nowe, elektryczne BMW jest teraz także w Twoim zasięgu.

  Po więcej szczegółów zapraszamy Państwa do Doradców ds. Finansowania w salonie agencyjnym BMW i.

 • Procedura

  Prosta procedura.

  Na początku:

  1. Wybierasz swoje elektryczne BMW.
  2. Wybierasz odpowiedni dla siebie okres obowiązywania umowy.
  3. Określasz średnioroczny przebieg w kilometrach.
  4. Dostarczasz wymagane dokumenty.
  5. Podpisujesz umowę leasingową.
  6. Odjeżdżasz swoim nowym BMW.

  W czasie trwania umowy leasingowej BMW Financial Services dostarcza Ci na bieżąco informacje o korzystnych dla Ciebie usługach i produktach.

  Pragnąc jak najlepiej dostosować się do Państwa potrzeb dajemy Państwu możliwość swobodnego dostosowania parametrów umowy.

  - Wkład własny: od 0% do 35%,
  - Okres finansowania: 24 – 60 miesięcy,
  - Waluta: PLN,
  - Wartość końcowa: uzależniona od długości okresu finansowania oraz deklarowanego, średniorocznego przebiegu w kilometrach,
  - Oprocentowanie: zmienne.

  Pod koniec:

  1. Poinformujemy Cię o zbliżającym się końcu umowy leasingowej.
  2. Zaproponujemy Ci komfortowe możliwości zakończenia kontraktu.
  3. Przedstawimy warianty zmiany samochodu na kolejny, nowy model.

BMW eFinanse

Jeśli jesteś zainteresowany rozłożeniem płatności za zakupiony samochód w czasie, proponujemy Ci BMW eFinanse. Proste procedury oraz krótki czas uzyskania kredytu to tylko niektóre z jego cech. Szerokie możliwości kształtowania okresu umowy oraz poziomu wkładu własnego pozwolą nam przygotować kredyt w pełni dopasowany do Twoich możliwości. Podstawowe korzyści: – Wkład własny od 0%. – Okres kredytowania od 12 do 120 miesięcy. – Waluta PLN. – Atrakcyjny poziom nominalnego, rocznego oprocentowania. – Szybka procedura przyznania kredytu.

Rozwiń
 • Korzyści

  Jeśli jesteś zainteresowany rozłożeniem płatności za zakupiony samochód w czasie, proponujemy Ci BMW eFinanse – produkt kredytowy, dopasowany do potrzeb przyszłych użytkowników BMW i. Korzystne warunki finansowe, proste procedury oraz krótki czas uzyskania kredytu to tylko niektóre z jego cech. Szerokie możliwości kształtowania okresu umowy oraz poziomu wkładu własnego pozwolą nam przygotować kredyt w pełni dopasowany do Twoich oczekiwań.

  Zalety oferty:

  - Konkurencyjne oprocentowanie,
  - Okres kredytowania nawet do 120 miesięcy,
  - Dostępność,
  - Szybka procedura przyznania kredytu – decyzja podczas spotkania z Doradcą Finansowym,
  - Minimalne wymagania dokumentowe.

 • Procedura

  Prosta procedura.


  1. Wybierasz swoje elektryczne BMW i.
  2. Wybierasz odpowiadający Ci sposób finansowania.
  3. Uzgadniasz wysokość miesięcznej raty dopasowanej do Twoich możliwości.
  4. Nasz doradca finansowy przygotowuje stosowne dokumenty kredytowe, po czym zawierana jest umowa.

BMW eCasco

Dbając o Twój komfort i wygodę, przygotowaliśmy kompletny i unikalny program ubezpieczeniowy. Korzyści programu przygotowanego specjalnie dla Klientów BMW i3 to m.in.:

• Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC).

• Ubezpieczenie autocasco – od uszkodzeń i zniszczeń pojazdu z powodu wypadku, kradzieży lub czynników losowych, (AC – pełny zakres), a w tym:

– utrzymanie wartości fakturowej pojazdu przy ustalaniu wysokości odszkodowania, przez 12 miesięcy od daty pierwszej rejestracji, dla pojazdów fabrycznie nowych,

– utrzymanie sumy ubezpieczenia przy ustaleniu wysokości odszkodowania w przypadku pojazdu w drugim i trzecim roku eksploatacji licząc od daty pierwszej rejestracji, w okresie 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy ubezpieczenia,

  – niezmienną wysokość sumy ubezpieczenia po wypłacie odszkodowania,

– zniesiony udział własny w szkodach autocasco, likwidowanych w autoryzowanych przez BMW Polska zakładach naprawczych,

– bezgotówkowy system naprawy szkód w autoryzowanych zakładach naprawczych, z wykorzystaniem oryginalnych części zamiennych i zastosowaniem technologii wymaganej przez producenta,

• Ochrona prawna.

• Informacja prawna.

• Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w ruchu zagranicznym (Zielona Karta).

• Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowców i pasażerów pojazdów, w związku z ruchem tych pojazdów (NNW).

• Najszerszy na rynku zakres Car Assistance – czyli zorganizowanie i pokrycie kosztów pomocy udzielonej kierowcy i pasażerom w razie unieruchomienia pojazdu, samochód zastępczy.

Rozwiń
 • Korzyści

  Ubezpieczenie tak niezawodne, jak Twoje elektryczne BMW.

  BMW Financial Services opracowało wspólnie z TUiR Allianz Polska SA ofertę ubezpieczeń dla Klientów BMW.

  Specjalnie dla Klientów BMW i, roczna składka ubezpieczeniowa dla BMW i3 w pierwszym roku jest stała i wynosi 3% ceny pojazdu. Dla BMW i8 ta składka wynosi 2,8% Nie bierzemy pod uwagę Twojej historii szkodowej ani strefy kraju, po której będziesz poruszał się swoim BMW i. Chodzi nam o proste zasady, tak byś mógł się cieszyć pełnią radości z jazdy!

  BMW eCasco obejmuje:

  - Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC).
  - Assistance do ubezpieczenia OC.
  - Ubezpieczenie autocasco - od uszkodzeń i zniszczeń pojazdu z powodu wypadku, kradzieży lub czynników losowych, (AC - pełny zakres).
  - Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW).
  - Ubezpieczenie Zielona Karta.
  - Car Assistance.
  - Ubezpieczenie Ochrona Prawna.
  - Ubezpieczenie Informacja Prawna.
  - Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat zalet BMW eCasco, zapraszamy do odwiedzenia salonu agenta BMW i.

  Gama produktów ubezpieczeniowych BMW i
  może być wzbogacona o:

  - Ubezpieczenie straty finansowej (GAP).
  - Ubezpieczenie kół i elementów zawieszenia „Równa Droga”.
  - Wzbogacony pakiet „Assistance Exclusive”.

  Stworzone specjalnie dla Twojego BMW i nasze ubezpieczenie daje Ci gwarancję, że w razie potrzeby pojazd zostanie naprawiony w autoryzowanym serwisie, wyłącznie z użyciem oryginalnych części zamiennych BMW i. To pierwszy z powodów, dla których warto skorzystać z oferty ubezpieczenia w miejscu zakupu pojazdu.

  Produkty ubezpieczeniowe BMW są oferowane w Polsce wyłącznie za pośrednictwem TUiR Allianz Polska S.A.

 • Procedura

  Prosta procedura.

  1. Wybierasz swoje elektryczne BMW i.
  2. Wybierasz odpowiadający Ci pakiet ubezpieczeniowy.
  3. Nasz doradca przygotowuje stosowne dokumenty ubezpieczeniowe, po czym zawierana jest umowa.

BMW ADD-ON MOBILITY

BMW ADD-ON MOBILITY

Mobilność na okrągło.

BMW i zapewnia odpowiednie rozwiązanie w zakresie mobilności w każdej sytuacji. Wybierając usługę BMW Add-on Mobility, Klient decyduje się na elastyczny dostęp do floty pojazdów BMW ze zdefiniowanym limitem dni użytkowania, z którego może korzystać w przypadku dłuższych podróży. Przykładowo, odpowiednim na wyjazdy na narty BMW serii 3.

Atrakcyjna oferta użytkowania samochodów BMW z silnikiem elektrycznym będzie dostępna dla każdego Klienta po nabyciu samochodu elektrycznego.