BMW i

PROWADŹ ELEKTRYZUJĄCE ŻYCIE Z BMW I3. JUŻ ZA 1 305 PLN NETTO MIESIĘCZNIE.

SPRAWDŹ PROMOCYJNE PRODUKTY FINANSOWE DEDYKOWANE BMW i3.

BMW i3 to pojazd przyszłości, na który nie musisz dłużej czekać.


Dzięki wyjątkowo atrakcyjnym, promocyjnym produktom leasingowym i kredytowym, przygotowanym przez BMW Financial Services, decyzja o wkroczeniu w świat innowacyjnej elektromobilności będzie dużo łatwiejsza.  

 • BMW i3 za 1 305zł netto miesięcznie w BMW eLeasing Comfort Promo.

  Specjalne, promocyjne warunki finansowania BMW i3 oparliśmy na następujących parametrach:

  • niskiej barierze wejścia: opłata wstępna 10%;
  • długości finansowania: 36 miesięcy;
  • deklarowanym rocznym przebiegu: 15000km.


  Nowe BMW i3 za 1 305zł netto miesięcznie.

  Ta rata w połączeniu z oszczędnościami wynikającymi z użytkowania samochodu elektrycznego sprawia, że nowe BMW i3 jeszcze nigdy nie było tak osiągalne
  i pasujące do Twojego miesięcznego budżetu. Co więcej, powyższe parametry możesz dopasować do Twojego sposobu użytkowania samochodu, regulując poziom opłaty wstępnej, długości okresu finansowania lub średniej wartości przebiegu rocznego.

  Czym jest BMW eLeasing Comfort?

  BMW eLeasing Comfort jest wyjątkową ofertą w gamie produktów BMW Financial Services Polska. Przeznaczony jest on przede wszystkim dla przedsiębiorców świadomie decydujących o własnych potrzebach, znających swoje indywidualne preferencje, ceniących sobie wygodę, niezawodność i bezpieczeństwo oferowanych
  im rozwiązań.

  Decydując się na BMW eLeasing Comfort zyskujesz możliwość swobodnego wyboru parametrów umowy tak, by była ona najlepiej dostosowana do Twoich oczekiwań. Oferta łączy w sobie zalety podatkowe leasingu operacyjnego z niskim obciążeniem miesięcznym, minimalizację kosztów finansowania pojazdu, gwarancję odkupu
  i możliwość zmiany samochodu na nowy, po zakończeniu umowy leasingu.

  Promocja trwa do 31 grudnia 2015 i może nie obejmować wszystkich pojazdów oferowanych przez wybranego Agenta lub Dealera – szczegóły w salonach sprzedaży.

  Wysokość miesięcznej raty netto jest obliczona dla BMW i3 za 164 485zł brutto, przy założeniu następujących parametrów: oferta BMW eLeasing Comfort Promo, opłata wstępna 10%, okres leasingowania 36 miesięcy, średnioroczny deklarowany przebieg 15 000 km, gwarantowana wartość końcowa. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty
  w rozumieniu Art. 66 Kodeksu Cywilnego. BMW eLeasing Comfort Promo jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Zmiana parametrów oferty promocyjnej (BMW eLeasing Comfort Promo) na inne niż wzorcowo przyjęte przez BMW Financial Services (wpłata własna 10%; okres leasingu 36 miesięcy; średnioroczny deklarowany przebieg 15 000 km; waluta PLN; określony poziom WIBOR 1M) spowoduje zmianę łącznego kosztu leasingu oraz raty miesięcznej netto. Zmiana powyższych parametrów leasingu nie wyklucza pozostałych atrakcyjnych warunków promocyjnych.

 • Promocyjny BMW eLeasing 101%.

  Jeśli Twoją intencją jest użytkować samochód BMW i3 po okresie leasingu, masz zamiar go wykupić, a miesięczne raty miałyby uwzględniać również spłatę kapitału, przygotowaliśmy niezwykle atrakcyjny, promocyjny produkt BMW eLeasing 101%.

  Łączny koszt leasingu w wysokości 101% jest w Twoim zasięgu. Tak atrakcyjną ofertę uzyskaliśmy przy następujących parametrach: wpłata własna 25%, okres finansowania 36 miesięcy, wartość końcowa 1%, waluta PLN, określony poziom WIBOR 1M.

  To jednak nie wszystko. Chcemy dać Ci pełną swobodę wyboru! Dlatego Doradca ds. Finansowania w wybranym przez Ciebie salonie sprzedaży, dopasuje ofertę do Twojego sposobu użytkowania samochodu, gdyż każdy z parametrów leasingu może być indywidualnie regulowany.

  Promocja trwa do 31 grudnia 2015 i może nie obejmować wszystkich pojazdów oferowanych przez wybranego Agenta lub Dealera – szczegóły w salonach sprzedaży.

  Zmiana parametrów oferty promocyjnej (BMW eLeasing 101%) na inne niż wzorcowo przyjęte przez BMW Financial Services (wpłata własna 25%; okres leasingu 36 miesięcy; wykup 1%; waluta PLN; określony poziom WIBOR 1M) spowoduje zmianę łącznego kosztu leasingu. Zmiana powyższych parametrów leasingu nie wyklucza pozostałych atrakcyjnych warunków promocyjnych. BMW eLeasing 101% jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o.

 • BMW i3 za 1 553,47zł brutto miesięcznie w promocyjnym BMW Kredyt 3Drive 0%.

  Konstrukcja niniejszego kredytu polega na pozostawieniu spłaty części kapitału na koniec trwania umowy kredytowej (tzw. rata balonowa) i zagwarantowaniu bardzo atrakcyjnych warunków cenowych. Niezwykle korzystna promocja kredytowa polega na rozłożeniu ceny samochodu w ciągu 3 lat bez żadnych dodatkowych kosztów odsetkowych, a co za tym idzie znacznie obniża miesięczną ratę kredytową.

  Spłacasz jedynie wartość Twojego BMW i3 bez żadnych dodatkowych kosztów.

  Główne założenia BMW Kredyt 3Drive 0%:
  33% (ceny pojazdu brutto) wpłata własna;
  3 lata okres trwania umowy;
  33% (ceny pojazdu brutto) ostatnia rata balonowa;
  0% roczne nominalne oprocentowanie kredytu;
  0zł prowizji bankowej.
  Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%.

  Promocja trwa do 31 grudnia 2015 i może nie obejmować wszystkich pojazdów oferowanych przez wybranego Agenta lub Dealera – szczegóły w salonach sprzedaży.

  BMW Kredyt 3Drive 0% jest oferowany w Polsce za pośrednictwem mBank S.A.

  Wysokość miesięcznej raty brutto jest obliczona dla BMW i3 za 164 485zł brutto, przy założeniu następujących parametrów: oferta BMW Kredyt 3Drive 0%, opłata wstępna 33%, okres kredytowania 36 miesięcy, ostatnia rata balonowa 33%, waluta PLN, roczne nominalne oprocentowanie 0%, prowizja bankowa 0zł, RRSO 0%. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Art. 66 Kodeksu Cywilnego.

 • Promocyjny BMW Kredyt 60/40 0%.

  BMW Financial Services przygotowało produkt finansowy, w którym wpłacając 60% wartości pojazdu możesz stać się właścicielem nowego BMW i3. Kwotę kredytu możesz spłacić jednorazowo po 12 miesiącach bez żadnych odsetek oraz dodatkowych kosztów lub w 24 miesięcznych, równych, nieoprocentowanych ratach. Prowizja bankowa od udzielenia kredytu wynosi 0%.

  Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi:
  dla BMW Kredyt 60/40 0% balonowy na 12 miesięcy – 0%,
  dla BMW Kredyt 60/40 0% ratalny na 24 miesiące – 0%.

  Promocja trwa do 31 grudnia 2015 i może nie obejmować wszystkich pojazdów oferowanych przez wybranego Agenta lub Dealera – szczegóły w salonach sprzedaży.

  BMW Kredyt 60/40 0% jest oferowany w Polsce za pośrednictwem mBank S.A.

 • Pakiet ubezpieczeniowy dla BMW i3 – BMW eCasco za 3%.

  BMW Financial Services opracowało dedykowaną ofertę ubezpieczeń dla Klientów zainteresowanych samochodem BMW i3.

  Specjalnie dla Ciebie, roczna składka ubezpieczeniowa dla BMW i3 w pierwszym roku jest stała i wynosi 3% ceny pojazdu. Nie bierzemy pod uwagę Twojej historii szkodowej ani strefy kraju, po której będziesz poruszał się swoim BMW i3. Chodzi nam o proste zasady, tak byś czuł się bezpiecznie i mógł cieszyć się pełnią radości z jazdy!

  BMW eCasco obejmuje:

  • Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC).
  • Assistance do ubezpieczenia OC.
  • Ubezpieczenie autocasco - od uszkodzeń i zniszczeń pojazdu z powodu wypadku, kradzieży lub czynników losowych, (AC - pełny zakres).
  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW).
  • Ubezpieczenie Zielona Karta.
  • Car Assistance.
  • Ubezpieczenie Ochrona Prawna.
  • Ubezpieczenie Informacja Prawna.

  Ubezpieczenie Stworzone specjalnie dla Twojego BMW i3 daje Ci gwarancję, że w razie potrzeby pojazd zostanie naprawiony w autoryzowanym serwisie, wyłącznie z użyciem oryginalnych części zamiennych BMW i. To pierwszy z powodów, dla których warto skorzystać z oferty ubezpieczenia w miejscu zakupu pojazdu

DAJ SIĘ ZASKOCZYĆ NISKIMI MIESIĘCZNYMI KOSZTAMI TWOJEGO BMW I3.

ELEKTRYZUJĄCE DOZNANIA.

Jak wygląda mobilność miejska w przypadku BMW i3?
W jaki sposób można naładować BMW i3? Jak działa aplikacja BMW i Navigation? Do czego służy BMW i Remote App? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań dostarczy film o BMW i3.

Dowiedz się, w jaki sposób BMW i3 może diametralnie zmienić Twoją codzienność w kwestii mobilności.