BMW i

INDYWIDUALNE USŁUGI FINANSOWE.

Na rzecz indywidualnej mobilności elektrycznej.

BMW Financial Services oferuje do BMW i3 szeroki wybór indywidualnie dopasowanych usług finansowych, które optymalnie uzupełniają koncepcję mobilności BMW i. Program BMW Financial Services Electrify oferuje atrakcyjne pakiety finansowania, leasingu, ubezpieczeń, usług związanych z pojazdem i usług mobilnościowych. BMW Add-on Mobility to optymalne rozwiązanie w przypadku szerszych wymagań mobilnościowych oferujące dostęp do całej floty BMW, w razie potrzeby pokonania dłuższych tras.

PROGRAM BMW FINANCIAL SERVICES ELECTRIFY.

Program BMW Financial Services Electrify jest optymalnie dostosowany do potrzeb klientów BMW i. Oferuje atrakcyjne pakiety finansowania, leasingu, ubezpieczeń, usług związanych z pojazdem i usług mobilnościowych. Oferty BMW Financial Services i BMW Add-on Mobility mogą się różnić w zależności od kraju. Szczegółowe informacje można znaleźć na krajowej stronie internetowej.

Agent BMW i u dealera*.

BMW i Agent to główny filar dystrybucji BMW i: sieć dystrybucyjna działa w oparciu o wybranych dealerów dysponujących szeroką siedzą na temat mobilności elektrycznej oraz BMW i. Interesujesz się naszymi produktami? Albo chcesz nabyć jeden z nich? Nasi eksperci służą Ci radą i pomocą.

Kolejnym elementem sieci dystrybucyjnej BMW i są nasze BMW i Brand Stores w metropoliach na całym świecie, m.in. w Tokio, Paryżu i Brukseli, w których można znaleźć nasze najnowsze modele.

BMW i Customer Interaction Center*.

Sprzedaż nie ogranicza się dziś już tylko do stałych lokalizacji. Obecnie wymagana jest duża elastyczność. Customer Interaction Center to nowoczesny kanał dystrybucyjny, który spełnia te wymogi już dziś. Oferuje idealne warunki ku temu, aby odpowiadać na potrzeby nowoczesnych klientów BMW i. Eksperci wykwalifikowani w zakresie produktów są do Twojej za pośrednictwem telefonu, poczty elektronicznej, a nawet przez Live Chat. Po raz pierwszy również w BMW można teraz dokonać zakupu bezpośrednio przez Customer Interaction Center.

Mobilny Doradca ds. Sprzedaży BMW i.*.

Mobile Sales Advisor to mobilny asystent sprzedaży BMW i. Ten ekspert BMW i odwiedzi Cię, gdzie tego chcesz – jeśli nie masz możliwości dotarcia do nas. Na miejscu przedstawi Ci zalety samochodów BMW i, doradzi, odpowie na pytania, pomoże w konfiguracji i wyborze finansowania, a jeśli sobie życzysz, zorganizuje też jazdę próbną. W ten sposób BMW i wprowadza sprzedaż samochodów w przyszłość. Nasi klienci są zawsze na pierwszym miejscu, niezależnie od tego, gdzie się akurat znajdują. Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z naszym Mobilnym Doradcą ds. Sprzedaży pod numerem +48 728 873 933 lub napisz na adres:

SKLEP INTERNETOWY BMW i*.

BMW i oferuje także możliwość skorzystania ze sklepu online umożliwiającego zakup Twojego indywidualnego BMW i poprzez kilka kliknięć myszą. Skonfiguruj swój wymarzony samochód – gdzie tylko chcesz – i prześlij wszystkie swoje dane bezpośrednio do BMW i. Nasz sklep online czynny jest przez całą dobę. Po otrzymaniu indywidualnej konfiguracji nasz ekspert skontaktuje się z Tobą w celu dalszej konsultacji i wyjaśnienia ewentualnych pytań.
 • * Oferta nie jest dostępna we wszystkich krajach. * Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź krajową stronę internetową BMW albo skontaktuj się z dealerem BMW.

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

 • Zużycie energii i emisja CO2 BMW i3 (60 Ah):
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 0
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 0
  Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 12,9

  Zużycie energii i emisja CO2 BMW i3 (94 Ah):
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 0
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 0
  Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 12,6* / 13,1**

  Zużycie energii i emisja CO2 BMW i3 (60 Ah) z Range Extenderem:
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 13
  Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 13,5
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 0,6

  Zużycie energii i emisja CO2 BMW i3 (94 Ah) z Range Extenderem:
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany):  12* / 13**
  Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 11,3* / 11,9**
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 0,6

  * Grupa obręczy 1: 19-calowe

  ** Grupa obręczy 2: 20-calowe; opony zimowe

  Zużycie paliwa, emisja CO2 i zużycie energii elektrycznej zależą od wybranego rozmiaru kół i opon.

  Zasięg zależy od wielu różnych czynników, przede wszystkim: indywidualnego stylu jazdy, uwarunkowań trasy, temperatury zewnętrznej, ogrzewania lub klimatyzacji oraz wstępnego ustawiania temperatury.

  Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa, oficjalnej emisji CO2 i zużycia energii nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach BMW.

   

  Rata miesięczna netto dla modelu i3 BEV 94Ah z silnikiem elektrycznym o mocy 125 kW za 173 587 zł brutto w ofercie BMW eComfort Lease z opłatą wstępną 15%, okres leasingu: 36 miesięcy, średnioroczny deklarowany przebieg: 15 000 km, gwarantowana wartość końcowa. Szczegóły u Agentów BMW i. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. BMW eComfort Lease jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Zużycie energii w kWh/100 km: 12,6/13,1 (obręcze kół 2: 20” Styling 431). Emisja CO2 w cyklu mieszanym w g/km: 0.