USŁYSZ SWOJE MIASTO.

BMW i

Wybierz elektryczne BMW i3 już za 1 236 PLN netto miesięcznie.

BMW i

USŁYSZ SWOJE MIASTO.

Wybierz elektryczne BMW i3 już za 1 236 PLN netto miesięcznie.

USŁYSZ SWOJE MIASTO.Wybierz elektryczne BMW i3 już za 1 236 PLN netto miesięcznie.

Świat jest w ciągłym ruchu. My jesteśmy w ciągłym ruchu. A ruch niesie ze sobą zawsze coś ciekawego: zmiany. Ludzie na całym świecie coraz częściej zadają sobie pytanie, co w ich życiu jest najważniejsze, i zastanawiają się nad tym, jak żyć bardziej świadomie.

 

Z BMW i zmiany te otwierają nową erę, w której samochody po raz pierwszy zaprojektowane są całkowicie pod kątem ekologicznej mobilności. Tak więc BMW i3 to coś więcej niż tylko samochód. To dowód na to, że odpowiedzialność i radość z jazdy doskonale się uzupełniają. Teraz nadszedł czas, aby pójść dalej. I odkryć nowy rodzaj radości z jazdy.

BMW i

ABY MÓC WYZNACZAĆ STANDARDY, TRZEBA MIEĆ OTWARTY UMYSŁ.

Nowatorskie rozwiązania to element tradycji marki BMW oraz innowacyjności BMW Group. Jednak marka BMW i to wyjątkowo konsekwentny krok w przyszłość. Początki BMW i sięgają roku 2007 oraz przedsięwzięcia o nazwie „project i”: na bazie „samochodu koncepcyjnego” oraz kilkudziesięcioletniego doświadczenia w branży samochodowej opracowane zostały nowe kierunki rozwoju, mające na celu stworzenie nowatorskiej koncepcji mobilności.

Rozwój BMW i3.

Test praktyczny.

THE BORN ELECTRICS.

THE BORN ELECTRICS.

Od roku 2013 BMW i elektryzuje ludzi na całym świecie. Nikt nie wie lepiej, jak unikalna może być radość z „elektrycznej” jazdy, niż pionierzy w tej dziedzinie: The Born Electrics. Oto ich historie.

RADOŚĆ Z JAZDY W MIEŚCIE.

RADOŚĆ Z JAZDY W MIEŚCIE.

Elektryczne BMW i3 to pierwszy samochód seryjny na świecie całkowicie zgodny z ideą zrównoważonego rozwoju – od projektu przez wykonanie po codzienną eksploatację. Jako samochód w pełni elektryczny nie emituje zapachów i spalin, jest więc idealnym autem do miasta.

 

Ale mimo to BMW i3 to nie „tylko zwykły ekologiczny samochód”: jego zwinność i przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 7,3 s gwarantuje autentyczną – elektryczną – radość z jazdy. Przy ruszaniu z miejsca wystarczy lekkie naciśnięcie pedału jazdy, aby energicznie i niemal bezgłośnie wprawić BMW i3 w ruch.

BORN ELECTRIC.

Dowiedz się więcej o wizjonerskiej koncepcji mobilności BMW i.

BMW eDrive.

Poznaj autentyczną elektryczną radość z jazdy: innowacyjny napęd BMW eDrive gwarantuje dynamiczną jazdę bez emisji spalin.

Zrównoważony rozwój.

Przekonujące pod każdym względem: cały cykl produkcyjny i cykl życia BMW i3 jest zaplanowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Ładowanie.

Czy to w domu czy w drodze, innowacyjne możliwości ładowania umożliwiają wygodne naładowanie BMW i3 w kilka godzin.

BMW i3 W SKRÓCIE.

Odkryj nowy rodzaj radości z jazdy: skrócony przewodnik dostarczy Ci wielu ciekawych informacji na temat elektrycznego BMW i3.

 

 

 

 

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

  • Zużycie paliwa i emisja CO2 BMW M2 Coupé:

    Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 8,5 – 7,9

    Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 199 – 185

    Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa, oficjalnej emisji CO2 i zużycia energii nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach BMW.