USŁYSZ SWOJE MIASTO.

BMW i

Wybierz elektryczne BMW i3 już za 1 260 PLN netto miesięcznie.

USŁYSZ SWOJE MIASTO.

Wybierz elektryczne BMW i3 już za 1 260 PLN netto miesięcznie.

USŁYSZ SWOJE MIASTO.Wybierz elektryczne BMW i3 już za 1 260 PLN netto miesięcznie.

Świat jest w ciągłym ruchu. My jesteśmy w ciągłym ruchu. A ruch niesie ze sobą zawsze coś ciekawego: zmiany. Ludzie na całym świecie coraz częściej zadają sobie pytanie, co w ich życiu jest najważniejsze, i zastanawiają się nad tym, jak żyć bardziej świadomie.

 

Z BMW i zmiany te otwierają nową erę, w której samochody po raz pierwszy zaprojektowane są całkowicie pod kątem ekologicznej mobilności. Tak więc BMW i3 to coś więcej niż tylko samochód. To dowód na to, że odpowiedzialność i radość z jazdy doskonale się uzupełniają. Teraz nadszedł czas, aby pójść dalej. I odkryć nowy rodzaj radości z jazdy.

BMW i

ABY MÓC WYZNACZAĆ STANDARDY, TRZEBA MIEĆ OTWARTY UMYSŁ.

Nowatorskie rozwiązania to element tradycji marki BMW oraz innowacyjności BMW Group. Jednak marka BMW i to wyjątkowo konsekwentny krok w przyszłość. Początki BMW i sięgają roku 2007 oraz przedsięwzięcia o nazwie „project i”: na bazie „samochodu koncepcyjnego” oraz kilkudziesięcioletniego doświadczenia w branży samochodowej opracowane zostały nowe kierunki rozwoju, mające na celu stworzenie nowatorskiej koncepcji mobilności.

Rozwój BMW i3.

Test praktyczny.

THE BORN ELECTRICS.

THE BORN ELECTRICS.

Od roku 2013 BMW i elektryzuje ludzi na całym świecie. Nikt nie wie lepiej, jak unikalna może być radość z „elektrycznej” jazdy, niż pionierzy w tej dziedzinie: The Born Electrics. Oto ich historie.

RADOŚĆ Z JAZDY W MIEŚCIE.

RADOŚĆ Z JAZDY W MIEŚCIE.

Elektryczne BMW i3 to pierwszy samochód seryjny na świecie całkowicie zgodny z ideą zrównoważonego rozwoju – od projektu przez wykonanie po codzienną eksploatację. Jako samochód w pełni elektryczny nie emituje zapachów i spalin, jest więc idealnym autem do miasta.

 

Ale mimo to BMW i3 to nie „tylko zwykły ekologiczny samochód”: jego zwinność i przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 7,3 s gwarantuje autentyczną – elektryczną – radość z jazdy. Przy ruszaniu z miejsca wystarczy lekkie naciśnięcie pedału jazdy, aby energicznie i niemal bezgłośnie wprawić BMW i3 w ruch.

BORN ELECTRIC.

Dowiedz się więcej o wizjonerskiej koncepcji mobilności BMW i.

BMW eDrive.

Poznaj autentyczną elektryczną radość z jazdy: innowacyjny napęd BMW eDrive gwarantuje dynamiczną jazdę bez emisji spalin.

Zrównoważony rozwój.

Przekonujące pod każdym względem: cały cykl produkcyjny i cykl życia BMW i3 jest zaplanowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Ładowanie.

Czy to w domu czy w drodze, innowacyjne możliwości ładowania umożliwiają wygodne naładowanie BMW i3 w kilka godzin.

BMW i3 W SKRÓCIE.

Odkryj nowy rodzaj radości z jazdy: skrócony przewodnik dostarczy Ci wielu ciekawych informacji na temat elektrycznego BMW i3.

 

 

 

 

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

 • Zużycie energii i emisja CO2 BMW i3 (60 Ah):
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 0
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 0
  Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 12,9

  Zużycie energii i emisja CO2 BMW i3 (94 Ah):
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 0
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 0
  Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 12,6* / 13,1**

  Zużycie energii i emisja CO2 BMW i3 (60 Ah) z Range Extenderem:
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 13
  Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 13,5
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 0,6

  Zużycie energii i emisja CO2 BMW i3 (94 Ah) z Range Extenderem:
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany):  12* / 13**
  Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 11,3* / 11,9**
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 0,6

  * Grupa obręczy 1: 19-calowe

  ** Grupa obręczy 2: 20-calowe; opony zimowe

  Zużycie paliwa, emisja CO2 i zużycie energii elektrycznej zależą od wybranego rozmiaru kół i opon.

  Zasięg zależy od wielu różnych czynników, przede wszystkim: indywidualnego stylu jazdy, uwarunkowań trasy, temperatury zewnętrznej, ogrzewania lub klimatyzacji oraz wstępnego ustawiania temperatury.

  Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa, oficjalnej emisji CO2 i zużycia energii nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach BMW.

   

  Rata miesięczna netto dla modelu i3 BEV 94Ah z silnikiem elektrycznym o mocy 125 kW za 173 587 zł brutto w ofercie BMW eComfort Lease z opłatą wstępną 15%, okres leasingu: 36 miesięcy, średnioroczny deklarowany przebieg: 15 000 km, gwarantowana wartość końcowa. Szczegóły u Agentów BMW i. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. BMW eComfort Lease jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Zużycie energii w kWh/100 km: 12,6/13,1 (obręcze kół 2: 20” Styling 431). Emisja CO2 w cyklu mieszanym w g/km: 0.