INDYWIDUALNE USŁUGI FINANSOWE.

bmw logo doskonały samochód

Na rzecz indywidualnej mobilności elektrycznej.

INDYWIDUALNE USŁUGI FINANSOWE.

Na rzecz indywidualnej mobilności elektrycznej.

INDYWIDUALNE USŁUGI FINANSOWE.Na rzecz indywidualnej mobilności elektrycznej.

BMW Financial Services oferuje do BMW i3 szeroki wybór indywidualnie dopasowanych usług finansowych, które optymalnie uzupełniają koncepcję mobilności BMW i. Program BMW Financial Services Electrify oferuje atrakcyjne pakiety finansowania, leasingu, ubezpieczeń, usług związanych z pojazdem i usług mobilnościowych. BMW Add-on Mobility to optymalne rozwiązanie w przypadku szerszych wymagań mobilnościowych oferujące dostęp do całej floty BMW, w razie potrzeby pokonania dłuższych tras.

Read more
BMW i

PROGRAM BMW FINANCIAL SERVICES ELECTRIFY.

Program BMW Financial Services Electrify jest optymalnie dostosowany do potrzeb klientów BMW i. Oferuje atrakcyjne pakiety finansowania, leasingu, ubezpieczeń, usług związanych z pojazdem i usług mobilnościowych. Oferty BMW Financial Services i BMW Add-on Mobility mogą się różnić w zależności od kraju.

DEALER BMW i W SALONIE.

Dealer BMW i to główny filar dystrybucji BMW i: sieć dystrybucyjna działa w oparciu o szeroką wiedzę na temat mobilności elektrycznej oraz BMW i. Czy interesujesz się naszymi produktami? Albo chcesz nabyć jeden z nich? Nasi eksperci służą Ci radą i pomocą.

Kolejnym elementem sieci dystrybucyjnej BMW i są nasze BMW i Brand Stores w metropoliach na całym świecie, m.in. w Tokio, Paryżu i Brukseli, w których można znaleźć nasze najnowsze modele.

BMW i CUSTOMER INTERACTION CENTER (CIC)*.

Sprzedaż nie ogranicza się dziś już tylko do stałych lokalizacji. Obecnie wymagana jest duża elastyczność. Customer Interaction Center to nowoczesny kanał dystrybucyjny, który spełnia te wymogi już dziś. Oferuje idealne warunki ku temu, aby odpowiadać na potrzeby nowoczesnych klientów BMW i. Eksperci wykwalifikowani w zakresie produktów są do Twojej za pośrednictwem telefonu, poczty elektronicznej, a nawet przez Live - Chat.

* Oferta nie jest dostępna we wszystkich krajach. * Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź krajową stronę internetową BMW albo skontaktuj się z dealerem BMW.

SKLEP INTERNETOWY BMW i*.

BMW i oferuje także możliwość skorzystania ze sklepu online umożliwiającego zakup Twojego indywidualnego BMW i poprzez kilka kliknięć myszą. Skonfiguruj swój wymarzony samochód – kiedy i gdzie tylko chcesz – i prześlij wszystkie swoje dane bezpośrednio do najbliższego dealera BMW i. Nasz sklep online czynny jest przez całą dobę. Po otrzymaniu indywidualnej konfiguracji nasz ekspert skontaktuje się z Tobą w celu dalszej konsultacji i wyjaśnienia ewentualnych pytań.

* Oferta nie jest dostępna we wszystkich krajach. * Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź krajową stronę internetową BMW albo skontaktuj się z dealerem BMW.

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

 • Zużycie energii i emisja CO2 BMW i3 (2):
  Zużycie paliwa w l/100km (cykl mieszany): 0
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 0
  Zużycie energii w kWh/100km (cykl mieszany): 16,3-15,2
  Zasięg elektryczny w km (cykl mieszany): 310-285
  Realny zasięg elektryczny w km: do 260

  Zużycie energii i emisja CO2 BMW i3s (2):
  Zużycie paliwa w l/100km (cykl mieszany): 0
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 0
  Zużycie energii w kWh/100km (cykl mieszany): 17,2-16,1
  Zasięg elektryczny w km (cykl mieszany): 285-270
  Realny zasięg elektryczny w km: do 260

  Podane wartości zużycia paliwa, emisji CO2i zużycia energii zostały ustalone zgodnie z obowiązującą procedurą pomiarową VO (UE) 2007/715 w jej aktualnie obowiązującym brzmieniu. Podane wartości dotyczą pojazdów z wyposażeniem podstawowym oferowanym w Niemczech, a zakresy uwzględniają różnice wynikające z wybranego rozmiaru kół, opon oraz wyposażenia dodatkowego i mogą się zmienić w trakcie konfiguracji.

  Wartości dla pojazdów oznaczonych (2) są tymczasowe.

  Podane wartości emisji CO2 wynikają z dyrektywy 1999/94/WE oraz Pkw-EnVKV w ich aktualnym brzmieniu i uwzględniają w klasyfikacji wartości zużycia i emisji CO2 NEDC.

  Więcej informacji na temat oficjalnego zużycia paliwa i energii oraz oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych uzyskać można we wszystkich salonach sprzedaży BMW.