bmw i3 finansowanie

INDYWIDUALNE USŁUGI FINANSOWE.

bmw logo doskonały samochód

Na rzecz indywidualnej mobilności elektrycznej.

INDYWIDUALNE USŁUGI FINANSOWE.

Na rzecz indywidualnej mobilności elektrycznej.

INDYWIDUALNE USŁUGI FINANSOWE.Na rzecz indywidualnej mobilności elektrycznej.

BMW Financial Services oferuje do BMW i3 szeroki wybór indywidualnie dopasowanych usług finansowych, które optymalnie uzupełniają koncepcję mobilności BMW i. Program BMW Financial Services Electrify oferuje atrakcyjne pakiety finansowania, leasingu, ubezpieczeń, usług związanych z pojazdem i usług mobilnościowych. BMW Add-on Mobility to optymalne rozwiązanie w przypadku szerszych wymagań mobilnościowych oferujące dostęp do całej floty BMW, w razie potrzeby pokonania dłuższych tras.

Read more
BMW i

PROGRAM BMW FINANCIAL SERVICES ELECTRIFY.

Program BMW Financial Services Electrify jest optymalnie dostosowany do potrzeb klientów BMW i. Oferuje atrakcyjne pakiety finansowania, leasingu, ubezpieczeń, usług związanych z pojazdem i usług mobilnościowych. Oferty BMW Financial Services i BMW Add-on Mobility mogą się różnić w zależności od kraju.

DEALER BMW i W SALONIE.

Dealer BMW i to główny filar dystrybucji BMW i: sieć dystrybucyjna działa w oparciu o szeroką wiedzę na temat mobilności elektrycznej oraz BMW i. Czy interesujesz się naszymi produktami? Albo chcesz nabyć jeden z nich? Nasi eksperci służą Ci radą i pomocą.

Kolejnym elementem sieci dystrybucyjnej BMW i są nasze BMW i Brand Stores w metropoliach na całym świecie, m.in. w Tokio, Paryżu i Brukseli, w których można znaleźć nasze najnowsze modele.

BMW i CUSTOMER INTERACTION CENTER (CIC)*.

Sprzedaż nie ogranicza się dziś już tylko do stałych lokalizacji. Obecnie wymagana jest duża elastyczność. Customer Interaction Center to nowoczesny kanał dystrybucyjny, który spełnia te wymogi już dziś. Oferuje idealne warunki ku temu, aby odpowiadać na potrzeby nowoczesnych klientów BMW i. Eksperci wykwalifikowani w zakresie produktów są do Twojej za pośrednictwem telefonu, poczty elektronicznej, a nawet przez Live - Chat.

* Oferta nie jest dostępna we wszystkich krajach. * Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź krajową stronę internetową BMW albo skontaktuj się z dealerem BMW.

SKLEP INTERNETOWY BMW i*.

BMW i oferuje także możliwość skorzystania ze sklepu online umożliwiającego zakup Twojego indywidualnego BMW i poprzez kilka kliknięć myszą. Skonfiguruj swój wymarzony samochód – kiedy i gdzie tylko chcesz – i prześlij wszystkie swoje dane bezpośrednio do najbliższego dealera BMW i. Nasz sklep online czynny jest przez całą dobę. Po otrzymaniu indywidualnej konfiguracji nasz ekspert skontaktuje się z Tobą w celu dalszej konsultacji i wyjaśnienia ewentualnych pytań.

* Oferta nie jest dostępna we wszystkich krajach. * Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź krajową stronę internetową BMW albo skontaktuj się z dealerem BMW.

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

  • Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.

    Dane oznaczone „x” nie są jeszcze dostępne.