WIĘCEJ NIŻ TYLKO PARTNER.

Wiele dróg do BMW i.

Sposób, w jaki ludzie definiują swoja osobistą mobilność, znajduje się obecnie w okresie przełomu. Produkty i usługi BMW i umożliwiają nam reagowanie na te nowe wyzwania wizjonerskimi rozwiązaniami. Jednym z nich jest nowa, elastyczna sieć dystrybucji pojazdów BMW i, która oferuje klientom indywidualne i zgodne z duchem czasu wsparcie przy zakupie BMW i.
Niezależnie od tego, czy chcesz skorzystać z całodobowego serwisu obsługi klienta przed zakupem, w trakcie, czy po zakupie, czy też wolisz bezpośredni kontakt ze specjalnie wykwalifikowanym agentem BMW i – główną ideą, na której opera się ta nowatorska koncepcja mobilności, jest możliwość kontaktu z BMW i zawsze i wszędzie.

INFOLINIA SPRZEDAŻOWA BMW I.

W obecnych czasach odchodzi się od ściśle określonych godzin pracy, a klienci wymagają maksymalnej elastyczności. Infolinia Sprzedażowa BMW i jest idealnie przystosowana do potrzeb i oczekiwań ceniących nowoczesność Klientów BMW i. Specjalnie przeszkoleni eksperci do spraw produktu służą radą nie tylko przez całą dobę. Po raz pierwszy w historii BMW umowę kupna-sprzedaży można zawrzeć również bezpośrednio przez telefon. W dowolnym czasie i miejscu.
Infolinia Sprzedażowa BMW i dostępna jest całą dobę pod numerem telefonu:
Usługa niedostępna w Polsce. Prosimy o kontakt z najbliższym Agentem BMW i.

ZAPYTANIE ONLINE O ZAKUP.

Oprócz Infolinii Sprzedażowej BMW i obsługę klienta BMW i przez całą dobę zapewnia również możliwość zamówienia samochodu przez internet. Skonfiguruj swoje wymarzone BMW i w prosty sposób online i prześlij wszystkie wymagane dane bezpośrednio do BMW i. Ekspert do spraw produktu oddzwoni do Ciebie, aby wyjaśnić wszystkie otwarte jeszcze pytania.

WYBRANA SIEĆ DEALERSKA.

Dystrybucja BMW i8 odbywa się za pośrednictwem wybranych dealerów BMW i. Specjalnie przeszkoleni dealerzy są konsultantami w zakresie serwisu samochodów BMW i usług mobilnościowych i usług BMW i ConnectedDrive. Możesz więc liczyć na kompetentne i kompleksowe doradztwo we wszystkich kwestiach związanych z BMW i z jednego źródła.

PROGRAM BMW FINANCIAL SERVICES ELECTRIFY.

BMW Financial Services to obszerny wybór usług finansowych i ubezpieczeniowych dla BMW i8, które stanowią optymalne dopełnienie koncepcji mobilności BMW i. BMW Financial Services Electrify Program obejmuje atrakcyjne, kompletne produkty w zakresie kredytu, leasingu i ubezpieczenia, a także usług mobilności. BMW Add-on Mobility stanowi optymalne rozwiązanie dla zwiększonych wymagań w zakresie mobilności i zapewnia dostęp do określonych pojazdów z floty BMW, pożyczanych w razie konieczności pokonania dłuższych tras.
Więcej informacji oraz indywidualne oferty otrzymasz u swojego dealera BMW i.*
* Oferty BMW Financial Services i BMW Add-on Mobility mogą się różnić w zależności od kraju. Szczegółowe informacje można znaleźć na krajowej stronie internetowej.