BEZPIECZEŃSTWO. BEZ OGRANICZEŃ.

Bezpieczeństwo i komfort w BMW M2 Coupé.

W kwestii bezpieczeństwa czynnego i biernego nie uznajemy żadnych kompromisów. Dzięki licznym technologiom BMW M2 Coupé jest przygotowane na każde wyzwanie. Orientacja na kierowcę M umożliwia błyskawiczną reakcję i wysoki poziom komfortu zarówno na torze wyścigowym, jak i w codziennej eksploatacji. A z dobranymi według potrzeb pakietami z oferty BMW Service Inclusive samochód pozostanie zawsze w nienagannym stanie.

ORIENTACJA NA KIEROWCĘ M.

Koncepcja ergonomii samochodów M obejmuje ekskluzywny kokpit o typowej orientacji na kierowcę M. Wszystkie elementy obsługi ale też takie detale, jak podnóżek kierowcy M, są konsekwentnie zorientowane na kierowcę. Najważniejsza jest przy tym, podobnie jak w sportach motorowych, intuicyjna kontrola nad pojazdem i minimalne czasy reakcji.

BEZPIECZEŃSTWO BIERNE.

Dzięki odpowiedniemu doborowi materiałów i niezwykle wytrzymałej strukturze każde BMW spełnia najwyższe wymogi bezpieczeństwa biernego, a w połączeniu z efektywnym systemem pasów bezpieczeństwa i poduszek powietrznych zapewnia maksymalną ochronę pasażerów. Samochody są dostosowane do wymogów bezpieczeństwa najważniejszych testów zderzeniowych niezależnych instytucji.

BMW SERVICE INCLUSIVE.

Z BMW Service Inclusive w wybranym okresie czasu nie musisz zaprzątać sobie głowy kosztami konserwacji i przeglądów. Jest to wymiana oleju, serwis mikrofiltra, filtra powietrza i świec zapłonowych, wymiana płynu hamulcowego, sprawdzenie pojazdu i inne czynności zgodnie z zaleceniami BMW.

  • Zużycie paliwa i emisja CO2 BMW M2 Coupé:

    Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 8,5 – 7,9

    Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 199 – 185

    Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa, oficjalnej emisji CO2 i zużycia energii nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach BMW.