BMW M

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

 • BMW M2 Competition (2)(3):
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 10,0–9,9 [9,2–9,2]*
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 228–225 [210–209]*

  Zdjęcia przedstawiają wyposażenie dodatkowe.

  Podane wartości zużycia paliwa, emisji CO2i zużycia energii zostały ustalone zgodnie z obowiązującą procedurą pomiarową VO (UE) 2007/715 w jej aktualnie obowiązującym brzmieniu. Podane wartości dotyczą pojazdów z wyposażeniem podstawowym oferowanym w Niemczech, a zakresy uwzględniają różnice wynikające z wybranego rozmiaru kół, opon oraz wyposażenia dodatkowego i mogą się zmienić w trakcie konfiguracji.

  Wartości dla pojazdów oznaczonych (2) są tymczasowe.

  Wartości dla pojazdów oznaczonych (3) zostały już ustalone zgodnie z nowym cyklem testowym WLTC i przeliczone na NEDC, aby umożliwić ich porównanie. [W odniesieniu do tych pojazdów i podatków związanych z pojazdami lub innych ceł opartych (między innymi) na emisjach CO2, wartości CO2 mogą się różnić od podanych tutaj wartości.]

  Podane wartości emisji CO2 wynikają z dyrektywy 1999/94/WE oraz Pkw-EnVKV w ich aktualnym brzmieniu i uwzględniają w klasyfikacji wartości zużycia i emisji CO2 NEDC.

  Więcej informacji na temat oficjalnego zużycia paliwa i energii oraz oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych uzyskać można we wszystkich salonach sprzedaży BMW.