Trzy BMW M2  Competition driftują na torze wyścigowym z widokiem na nocny miejski pejzaż.

TA SAMA ULICA. INNA GRA.

M87C

Nowe BMW M2 Competition.

TA SAMA ULICA. INNA GRA.

Nowe BMW M2 Competition.

TA SAMA ULICA. INNA GRA.Nowe BMW M2 Competition.

Sportowy samochód, z którym każda droga staje się inna. BMW M2 Competition wyróżnia się doskonałym połączeniem osiągów, zwinności i precyzji. Duże wloty powietrza w pasie przednim sygnalizują skondensowaną moc nowego 6-cylindrowego silnika benzynowego bi-turbo o mocy 410 KM. BMW M2 Competition gwarantuje zawsze najwyższe osiągi wydajność i bije nowe rekordy. To prawdziwa M-ka stworzona dla zwycięzców.

BMW M2 Competition (2):
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 10,0–9,9 [9,2–9,2]*
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 225-228

Read more
BMW M

5 NAJWAŻNIEJSZYCH FAKTÓW.

  • 01 Lżejszy silnik Bi-turbo zapewniający maksymalną dostawę mocy.
  • 02 Moc 302 kW (410 KM)*
  • 03 Maks. moment obrotowy 550 Nm*
  • 04 Od 0 do 100 km/h w 4,2 s M DKG*
  • 05 Maksymalna prędkość obrotowa silnika 7600 obr/min*
Dwa BMW M2 Competition na torze wyścigowym w nocnym miejskim pejzażu z widokiem z perspektywy ulicy.
Białe BMW M2 Competition driftująca na torze wyścigowym przed nocną panoramą.

DWIE TURBOSPRĘŻARKI. JEDEN CEL.

BMW M2 Competition nie potrzebuje mety, aby być pierwsze. Dzięki jego niesamowitemu potencjałowi mocy i wyjątkowej zwinności pozostawia konkurencję daleko w tyle. Dwie turbosprężarki o zoptymalizowanej masie zapewniają niezwykle bezpośrednią reakcję silnika i łatwe wchodzenie na obroty – idealne do szybkich sprintów i sportowych zakrętów. Dźwięk sportowego układu wydechowego M można w każdej chwili dopasować naciśnięciem przycisku do trybu jazdy, uzyskując mocne, dominujące brzmienie w każdej sytuacji. Sprawdzony na torze wyścigowym układ chłodzenia zapewnia optymalną temperaturę pracy, a specyficzny dla M układ jezdny precyzyjne prowadzenie auta. To samochód dla wszystkich, którzy chcą nadawać tempo w wyścigu.

Cockpit i sportowe fotele M w BMW M2 Competition z nocnym widokiem w tle.
Widok z perspektywy nerek BMW na BMW M2 Competition z widokiem na tor wyścigowy.

POLE POSITION. TYLKO BARDZIEJ Z PRZODU.

Kokpit stworzony na tor wyścigowy: konsekwentnie zorientowany na kierowcę specjalny wyświetlacz wskaźników M z czerwonymi wskazówkami, centralnym wskaźnikiem oleju i napisem M2 Competition. Również kierownica skórzana M zoptymalizowana jest pod kątem najwyższych osiągów. Przyciski M1/M2 służą do aktywacji indywidualnych trybów jazdy, a łopatki zmiany biegów oferowane w połączeniu z skrzynią dwusprzęgłową M umożliwiają błyskawiczną zmianę biegów. Wyposażenie uzupełniają opcjonalne fotele sportowe M w czarnej skórze Dakota z podświetlanym logo M2 – oferują nie tylko wyjątkowo efektowny wygląd, ale również perfekcyjne trzymanie.

TAK BRZMI ZWYCIĘZCA.

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

  • Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.

    Dane oznaczone „x” nie są jeszcze dostępne.