ŚMIAŁEK Z ZAMIŁOWANIA.

BMW M240i Coupé.

bmw mperformance logo

ŚMIAŁEK Z ZAMIŁOWANIA.

BMW M240i Coupé.

ŚMIAŁEK Z ZAMIŁOWANIA.BMW M240i Coupé.

Nieposkromione, dynamiczne, od 0 do setki w 4,8 s. BMW M240i Coupé jest bezkompromisowo zorientowane na osiągi. Specjalnie zestrojone sportowe zawieszenie M, zoptymalizowane zaawansowane technologicznie komponenty i imponująca moc 6-cylindrowego rzędowego silnika benzynowego M Performance TwinPower Turbo przy 340 KM czystej radości z jazdy powodują znane efekty uboczne: wyrzut adrenaliny i dreszczyk emocji. Radykalne sportowe ambicje BMW M240i Coupé widać już zresztą na pierwszy rzut oka – ekskluzywne detale stylistyczne M Performance podkreślają niezależny wygląd auta.

BMW M240i Coupé :
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 8,7-8,7
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 197-198

Read more

PRZEWAGA W GRZE DZIĘKI 6 CYLINDROM.

PRZEWAGA W GRZE DZIĘKI 6 CYLINDROM.

Sześć cylindrów, pojemność skokowa 3,0 l. Wyjątkowa zwinność i duża funkcjonalność w codziennej eksploatacji. Połączone w napędzie, którego nadzwyczaj sportowe DNA widać jak na dłoni. 6-cylindrowy rzędowy silnik benzynowy M Performance TwinPower Turbo charakteryzuje się spontaniczną reakcją i wysokim momentem obrotowym w szerokim zakresie obrotów roboczych. Rezultatem jest maksymalny moment obrotowy 500 N i przyspieszenie, które zapiera dech w piersiach. Charakterystyczne brzmienie BMW M240i podkreśla akustycznie wyjątkowy talent jednostki napędowej.

Read more

EKSTREMALNIE SPORTOWY WYGLĄD.

Przód BMW serii 2 Coupé robi wrażenie nie tylko charakterystyczną atrapą chłodnicy i w pełni diodowymi reflektorami, lecz także powiększonymi wlotami powietrza standardowego pakietu aerodynamicznego M z akcentami w kolorze Ferric Grey. Idealnie dobrane kolorystycznie 18-calowe obręcze kół Double Spoke M 436 M w kolorze Ferric Grey wraz ze standardowymi hamulcami sportowymi M gwarantują ekscytujące hamowanie i przyspieszanie. Aerodynamiczne lusterka zewnętrzne w kolorze Ferric Grey oraz symbol modelu z tyłu podkreślają bliskie pokrewieństwo z samochodami BMW M. Podobnie jak umieszczone po obu stronach końcówki rur wydechowych w czarnym chromie: z jednej strony oznaka dużej mocy, z drugiej wskazanie na zmodyfikowany układ wydechowy bez tłumików środkowych i ze sterowaniem klapami.

TAK WYGLĄDA NAJWYŻSZA JAKOŚĆ. TAKŻE WE WNĘTRZU.

Zorientowane na jakość.

Ekskluzywne elementy stylistyczne M Performance łączą w BMW M240i Coupé sportowy charakter z niepowtarzalnym stylem. Nowoczesna deska rozdzielcza nosi cyfrową nazwę modelu i oferuje optymalny przegląd wszystkich informacji związanych z jazdą.
Read more

Fotele sportowe.

Zająć miejsce i ruszyć z miejsca: ergonomiczne fotele sportowe z haftem modelu M, podobnie jak wszystkie inne detale wnętrza, odznaczają się najwyższą jakością i gwarantują użytkownikowi maksymalny komfort. Tapicerowane podkładki na kolana M Performance zwiększają wygodę – zwłaszcza na dłuższych trasach optymalizują pozycję nóg kierowcy.
Read more

Eleganckie wejście.

Niezrównane pierwsze wrażenie: już przy wsiadaniu do samochodu w oczy rzucają się listwy progowe z symbolem modelu, które nie pozostawiają wątpliwości, w jakiej lidze toczy się gra.
Read more

FASCYNUJĄCA MOC. MAKSYMALNA PRECYZJA.

Potężna dynamika przełożona na fascynującą radość z jazdy: charakterystyki zawieszenia typowe dla M Performance czynią z BMW M240i jednego z najlepszych atletów w swojej klasie. Obejmują one indywidualnie skonfigurowane sprężyny i amortyzatory oraz specyficzną elastokinematykę przedniej osi. A także adaptacyjny sportowy układ kierowniczy, który umożliwia wysokoprecyzyjne prowadzenie tego pakietu mocy.

 • adaptacyjny sportowy układ kierowniczy

  Adaptacyjny sportowy układ kierowniczy z funkcją Servotronic umożliwia bardziej bezpośrednie i zwinne kierowanie pojazdem przy mniejszym nakładzie siły. Reaguje na skręt kierownicy z różnym przełożeniem. Ułatwia to prowadzenie w sportowym stylu oraz zmniejsza nakład siły potrzebnej przy parkowaniu i skręcaniu.

 • Sportowe zawieszenie M

  W samochodach z napędem tylnym niższy o ok. 10 mm sportowy układ jezdny M wyróżnia się bardzo sportową charakterystyką. Ma krótsze sprężyny, sztywniejsze amortyzatory oraz twardsze stabilizatory. Wszystko to razem zapewnia jeszcze bardziej bezpośrednie działanie zawieszenia sprzyjające wybitnie sportowej jeździe.

 • xDrive

  Inteligentny napęd na cztery koła BMW xDrive adaptacyjnie i płynnie rozdziela napęd na koła przednie i tylne, poprawiając trakcję, dynamikę jazdy i zwiększając bezpieczeństwo jazdy w każdej sytuacji. Dla dodatkowego podniesienia zwinności elektroniczny rozdział momentu przeciwdziała też pod- i nadsterowności na zakrętach.

 • 8-stopniowa sportowa skrzynia Steptronic

  8-stopniowa sportowa skrzynia Steptronic umożliwia bardzo sportową zmianę biegów. Zarówno automatycznie, jak i ręcznie łopatkami przy kierownicy lub dźwignią biegów, umożliwiając komfortową albo dynamiczną jazdę. W trybie SPORT i przy dźwigni w lewej pozycji S/M tryb zmiany biegów skonfigurowano pod kątem najwyższych osiągów.

JESZCZE INTENSYWNIEJSZA RADOŚĆ Z JAZDY.

JESZCZE INTENSYWNIEJSZA RADOŚĆ Z JAZDY.

Samochody M Performance imponują potężną mocą. Oferują fascynującą dynamikę bez rezygnowania z komfortu. A ich wyostrzony wygląd odznacza się doskonałym stylem. BMW M Performance. Jeszcze intensywniejsza radość z jazdy.

Read more

BMW M240i M PERFORMANCE EDITION.

 • Odkryj następny temat

BMW M240i M PERFORMANCE EDITION.

 • Odkryj następny temat

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

 • Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji. Dane oznaczone „x” nie są jeszcze dostępne.