Trzy BMW M2 Competition driftują na torze wyścigowym z widokiem na nocny miejski pejzaż.

TA SAMA ULICA. INNA GRA.

M87C

Nowe BMW M2 Competition.

TA SAMA ULICA. INNA GRA.

Nowe BMW M2 Competition.

TA SAMA ULICA. INNA GRA.Nowe BMW M2 Competition.

Sportowy samochód, z którym każda droga staje się inna. BMW M2 Competition wyróżnia się doskonałym połączeniem osiągów, zwinności i precyzji. Duże wloty powietrza w pasie przednim sygnalizują skondensowaną moc nowego 6-cylindrowego silnika benzynowego bi-turbo o mocy 410 KM. BMW M2 Competition gwarantuje zawsze najwyższe osiągi wydajność i bije nowe rekordy. To prawdziwa M-ka stworzona dla zwycięzców.

BMW M2 Competition (2)(3):
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 10,0–9,9 [9,2–9,2]*
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 228–225 [210–209]* 

Read more
BMW M

5 NAJWAŻNIEJSZYCH FAKTÓW.

 • 01 Lżejszy silnik Bi-turbo zapewniający maksymalną dostawę mocy.
 • 02 Moc 302 kW (410 KM)*
 • 03 Maks. moment obrotowy 550 Nm*
 • 04 Od 0 do 100 km/h w 4,2 s M DKG*
 • 05 Maksymalna prędkość obrotowa silnika 7600 obr/min*
Dwa BMW M2 Competition na torze wyścigowym w nocnym miejskim pejzażu z widokiem z perspektywy ulicy.
Białe BMW M2 Competition driftująca na torze wyścigowym przed nocną panoramą.

DWIE TURBOSPRĘŻARKI. JEDEN CEL.

BMW M2 Competition nie potrzebuje mety, aby być pierwsze. Dzięki jego niesamowitemu potencjałowi mocy i wyjątkowej zwinności pozostawia konkurencję daleko w tyle. Dwie turbosprężarki o zoptymalizowanej masie zapewniają niezwykle bezpośrednią reakcję silnika i łatwe wchodzenie na obroty – idealne do szybkich sprintów i sportowych zakrętów. Dźwięk sportowego układu wydechowego M można w każdej chwili dopasować naciśnięciem przycisku do trybu jazdy, uzyskując mocne, dominujące brzmienie w każdej sytuacji. Sprawdzony na torze wyścigowym układ chłodzenia zapewnia optymalną temperaturę pracy, a specyficzny dla M układ jezdny precyzyjne prowadzenie auta. To samochód dla wszystkich, którzy chcą nadawać tempo w wyścigu.

Cockpit i sportowe fotele M w BMW M2 Competition z nocnym widokiem w tle.
Widok z perspektywy nerek BMW na BMW M2 Competition z widokiem na tor wyścigowy.

POLE POSITION. TYLKO BARDZIEJ Z PRZODU.

Kokpit stworzony na tor wyścigowy: konsekwentnie zorientowany na kierowcę specjalny wyświetlacz wskaźników M z czerwonymi wskazówkami, centralnym wskaźnikiem oleju i napisem M2 Competition. Również kierownica skórzana M zoptymalizowana jest pod kątem najwyższych osiągów. Przyciski M1/M2 służą do aktywacji indywidualnych trybów jazdy, a łopatki zmiany biegów oferowane w połączeniu z skrzynią dwusprzęgłową M umożliwiają błyskawiczną zmianę biegów. Wyposażenie uzupełniają opcjonalne fotele sportowe M w czarnej skórze Dakota z podświetlanym logo M2 – oferują nie tylko wyjątkowo efektowny wygląd, ale również perfekcyjne trzymanie.

TAK BRZMI ZWYCIĘZCA.

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

 • Zdjęcia przedstawiają wyposażenie dodatkowe.

  Podane wartości zużycia paliwa, emisji CO2i zużycia energii zostały ustalone zgodnie z obowiązującą procedurą pomiarową VO (UE) 2007/715 w jej aktualnie obowiązującym brzmieniu. Podane wartości dotyczą pojazdów z wyposażeniem podstawowym oferowanym w Niemczech, a zakresy uwzględniają różnice wynikające z wybranego rozmiaru kół, opon oraz wyposażenia dodatkowego i mogą się zmienić w trakcie konfiguracji.

  Wartości dla pojazdów oznaczonych (2) są tymczasowe.

  Wartości dla pojazdów oznaczonych (3) zostały już ustalone zgodnie z nowym cyklem testowym WLTC i przeliczone na NEDC, aby umożliwić ich porównanie. [W odniesieniu do tych pojazdów i podatków związanych z pojazdami lub innych ceł opartych (między innymi) na emisjach CO2, wartości CO2 mogą się różnić od podanych tutaj wartości.]

  Podane wartości emisji CO2 wynikają z dyrektywy 1999/94/WE oraz Pkw-EnVKV w ich aktualnym brzmieniu i uwzględniają w klasyfikacji wartości zużycia i emisji CO2 NEDC.

  Więcej informacji na temat oficjalnego zużycia paliwa i energii oraz oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych uzyskać można we wszystkich salonach sprzedaży BMW.