BMW M235i xDrive Gran Coupé szafirowoczarny metalizowany F44 tylny półprofil z kobietą na pierwszym planie

THE 2

BMW M

BMW M235i xDRIVE GRAN COUPÉ W SZCZEGÓŁACH: SILNIKI I DANE TECHNICZNE

Tu znajdziesz najważniejsze dane techniczne BMW M235i xDrive Gran Coupé. Dowiedz się więcej o silniku, mocy, przyspieszeniu, maksymalnej prędkości, zużyciu paliwa, emisji spalin i nie tylko.

Rozwiń
THE 2BMW M235i xDRIVE GRAN COUPÉ W SZCZEGÓŁACH: SILNIKI I DANE TECHNICZNE

DANE TECHNICZNE.

Koła i opony BMW, etykieta opon UE, zbliżenie

KOŁA I OPONY BMW.

Opony w naszych pojazdach poddajemy rygorystycznym testom obejmującym do 50 różnych kryteriów jakościowych – to znacznie więcej niż przewiduje obowiązujący w całej UE wymóg jednolitego oznakowania opon. Tu znaleźć można wszystkie informacje na temat właściwości opon stosowanych w BMW.

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

  • Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.