INNOWACYJNOŚĆ+

BMW M

Komunikacja w BMW M3 Limuzyna.

INNOWACYJNOŚĆ+

Komunikacja w BMW M3 Limuzyna.

INNOWACYJNOŚĆ+Komunikacja w BMW M3 Limuzyna.

W BMW M3 Limuzyna zarówno na drodze, jak i na torze wyścigowym wspiera Cię wiele innowacyjnych technologii wyznaczających nowe standardy komfortu i bezpieczeństwa. Dzięki nim możesz w ułamku sekundy odczytać wszystkie istotne parametry jazdy i cieszyć się skomunikowanymi funkcjami z zakresu informacji i rozrywki na najwyższym poziomie. Radość z jazdy jeszcze nigdy nie była tak nowatorska.

BMW M

ZAPIS RADOŚCI Z JAZDY: M APPS.

BMW M3 Limuzyna to więcej niż samochód – to wyzwanie dla kierowców, którzy chcą być coraz lepsi. Dlatego istnieją aplikacje M Laptimer i GoPro umożliwiające rejestrację najlepszych czasów rund, najlepszych przyspieszeń i najpiękniejszych wrażeń z jazdy.

 • Aplikacja BMW M Laptimer

  Aplikacja BMW M Laptimer umożliwia precyzyjną rejestrację parametrów jazdy na torze wyścigowym oraz ich analizę. Zarejestrowane dane – m.in. użycie pedału gazu, kąt skrętu kół, siły G i najlepsze czasy rund – można publikować w formie grafik na portalach społecznościowych, albo przesyłać pocztą elektroniczną. Oprócz tego dostępne jest złącze do GoPro.

 • Aplikacja GoPro

  Bezpłatna aplikacja GoPro umożliwia obsługę kamery GoPro umieszczonej na BMW M3 Limuzyna lub w nim za pośrednictwem monitora pokładowego. Dzięki temu zdjęcia i filmy można obsługiwać za pomocą kontrolera iDrive. Oprócz tego łączność WiFi umożliwia włączanie, wyłączanie i konfigurację kamery oraz odczytywanie poziomu naładowania.

PRZYGOTOWANIE DO APPLE CARPLAY®.

Przygotowanie do funkcji Apple CarPlay® umożliwia bezprzewodowe i komfortowe korzystanie w samochodzie z wybranych funkcji iPhone’a ®. Umożliwia obsługę oraz wyświetlanie treści i funkcji smartfonu, takich jak muzyka, iMessage, SMS, telefon, Siri®, nawigacja i niektóre aplikacje innych oferentów, za pośrednictwem monitora pokładowego i sterowania głosowego.

WYŚWIETLACZ BMW HEAD-UP W STYLISTYCE M.

WYŚWIETLACZ BMW HEAD-UP W STYLISTYCE M.

Pełnokolorowy wyświetlacz BMW Head-Up w stylistyce M poprzez projekcję optyczną transmituje informacje istotne podczas jazdy w bezpośrednim polu widzenia kierowcy. Naciśnięcie przycisku umożliwia przełączenie na wskazanie M, która wyświetla również bieg, prędkość obrotową w postaci dynamicznego paska obrotów oraz wskazówki zmiany biegu sygnalizujące optymalny moment zmiany przełożenia.

SYSTEM TELEFONICZNY Z ŁADOWANIEM BEZPRZEWODOWYM.

System telefoniczny z ładowaniem bezprzewodowym obejmuje nieckę z funkcją ładowania bezprzewodowego i dodatkowe gniazda USB. Połączenie z anteną dachową zapewnia optymalną łączność z siecią komórkową. Złącze Bluetooth umożliwia jednoczesne podłączenie dwóch telefonów komórkowych i jednego odtwarzacza audio. Do tego dochodzi funkcja Bluetooth Office oraz przygotowanie do hotspotu WiFi.

BMW CONNECTED.

BMW Connected to osobisty asystent ułatwiający użytkownikowi mobilność na co dzień i pomagający mu punktualnie i komfortowo dotrzeć do celu. Istotne informacje dotyczące mobilności, takie jak zalecana godzina wyjazdu, można odczytywać również poza pojazdem na urządzeniach iPhone® lub Apple Watch® i transmitować je do pojazdu.

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

 • BMW M3 Limuzyna:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 8,8 (8,3)
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 204 (194)

  Wszystkie dane w nawiasach odnoszą się do modeli z 7-biegową skrzynią dwusprzęgłową z Drivelogic.

  Podstawą pomiaru zużycia paliwa jest cykl jezdny ECE. Zdjęcia przedstawiają wyposażenie dodatkowe.

  Więcej informacji na temat oficjalnego zużycia paliwa oraz oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych uzyskać można we wszystkich salonach sprzedaży BMW.

  Powyższe dane nie dotyczą konkretnego pojazdu i nie wchodzą w zakres oferty, a służą jedynie porównaniu różnych typów pojazdu. Przy ustalaniu emisji CO2 zgodnie z dyrektywą 1999/94/WE nie zostały uwzględnione emisje CO2 powstające przy produkcji i dostarczaniu paliwa lub innych nośników energii.