FASCYNACJA+

bmw mperformance logo

Stylistyka BMW M4 Cabrio.

FASCYNACJA+

Stylistyka BMW M4 Cabrio.

FASCYNACJA+Stylistyka BMW M4 Cabrio.

BMW M4 Cabrio już na pierwszy rzut oka można rozpoznać jako wyczynowy kabriolet. Jego zadziorny przód i długa maska silnika z wysklepieniem dają mu atletyczny, wyrazisty wygląd. Również wewnątrz panuje konsekwentnie sportowy i ekskluzywny klimat. Kokpit zaprojektowany pod kierowcę ma czytelne okrągłe wskaźniki w sportowym stylu. I daje idealne warunki do jazdy pod gołym niebem na zupełnie nowym poziomie.

BMW M4 Cabrio :
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 9,5 (8,7)
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 218 (203)

Wszystkie dane w nawiasach odnoszą się do modeli z 7-biegową skrzynią dwusprzęgłową z Drivelogic.

Read more
BMW M

FASCYNUJĄCA STYLISTYKA.

bmw m4 kabriolet nadwozie design

Charakterny wygląd.

BMW M4 Cabrio zachwyca autentycznym sportowym charakterem, dynamiczną sylwetką i chowanym sztywnym dachem, który gwarantuje nieograniczoną radość z jazdy przez cały rok. Jego cechy szczególne, to podwójne listwy grilla chłodnicy z emblematem M4, boczne skrzela M i ukośnie ścięte podwójne końcówki rur wydechowych.

Read more

Sylwetka w stylu coupé.

Smukła sylwetka z płasko opadającym dachem i mocno wyprofilowanymi bokami daje BMW M4 Cabrio bardzo sportowy wygląd. Długą karoserię kończy muskularny tył. Zarówno z otwartym, jak i zamkniętym twardym dachem.
Read more

Zadziorny przód.

Drapieżny przód BMW M4 Cabrio z czarną atrapą chłodnicy z podwójnymi listwami grilla i dużymi wlotami powietrza akcentują w pełni diodowe reflektory o precyzyjnych kształtach. Ich filigranowa forma oraz imponująca intensywność światła gwarantują w dzień doskonały wygląd, a w nocy idealne oświetlenie drogi.
Read more

Wyrazisty tył.

Wydatne nadkola sygnalizują moc BMW M4 Cabrio. Nowe diodowe lampy tylne w dzień i w nocy podkreślają szeroki rozstaw kół. Dyfuzor M oraz ukośnie ścięte podwójne końcówki rur wydechowych idealnie komponują się z pasem tylnym z charakterystycznymi wylotami powietrza.
Read more

Elementy aerodynamiczne.

Oba pionowe wloty zasłon powietrznych i boczne skrzela M zmniejszają opory powietrza w nadkolach. Zapewnia to optymalne parametry aerodynamiczne, a przy okazji stanowi atrakcyjny element wizualny.
Read more

Chowany sztywny dach.

Automatyczne otwarcie chowanego sztywnego dachu, możliwe podczas jazdy z prędkością do 18 km/h i trwające ok. 20 s pozwala poczuć intensywną radość z jazdy pod gołym niebem. Również zamknięty dach dobrze się prezentuje i zapewnia przyjemną akustykę podczas szybkiej jazdy.
Read more

W pełni diodowe światła.

Również lampy tylne mają wszystkie funkcje oświetlenia działające na diodach. Ich wydłużony kształt L płynnie łączy się z pokrywą bagażnika, podkreślając wyraziste kształty tyłu auta.
Read more

WYRAZISTE KOŁA.

Lekkie koła BMW M4 Cabrio gwarantują świetną prezencję. Na przykład oferowane w standardzie 18-calowe obręcze kół M ze stopów lekkich V Spoke. W wyposażeniu dodatkowym dostępne są 19-calowe obręcze kół M ze stopów lekkich Double Spoke. W obu kolorach – Ferric Grey i czarnym – ukazują wydatne hamulce węglowo-ceramiczne lub hamulce M z „pływającymi” tarczami i logo M. Podobnie jak opcjonalne 20-calowe obręcze kół ze stopów lekkich Star Spoke, które oferowane są również w kolorze czarnym. Niezależnie od wyboru obręczy standardowe ogumienie mieszane z szerszymi kołami tylnymi dodatkowo podkreśla muskularny wygląd tyłu auta oraz zapewnia lepszą sterowność i przyczepność.

SZTYWNY DACH.

Chowany sztywny dach łączy przyjemność jazdy z kabrioletem z zaletami sztywnego dachu sprawdzającego się również zimą. Daje się przy tym szybko otwierać i zamykać – i to również podczas jazdy, do prędkości 18 km/h. Na zewnątrz dach ma typową dla coupé niską i wydłużoną linię, a wewnątrz oferuje wszystkim komfortową przestrzeń nad głową.

KOLEKCJA BMW INDIVIDUAL.

Wyrażenie swojej osobowości w szczególny sposób – taki cel ma manufaktura BMW Individual oferująca wyjątkową kolekcję BMW Individual. Stwórz swoje BMW M4 Cabrio, tak indywidualne jak Ty.

AKCESORIA BMW M PERFORMANCE.

BMW M to synonim dynamiki, innowacyjnych technologii i kilkudziesięcioletniego doświadczenia w sportach motorowych. Akcesoria BMW M Performance nadają BMW M4 Cabrio jeszcze bardzie dynamiczny lub bardziej ekskluzywny wygląd. Wewnątrz czy na zewnątrz: ich możliwości są niemal nieograniczone.

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

  • Wszystkie dane w nawiasach odnoszą się do modeli z 7-biegową skrzynią dwusprzęgłową z Drivelogic.

    Wartości zużycia paliwa, emisji CO2i zużycia energii ustalane są zgodnie z obowiązującą procedurą pomiarową VO (UE) 2007/715 w jej aktualnie obowiązującym brzmieniu. Podane wartości dotyczą pojazdów z wyposażeniem podstawowym oferowanym w Niemczech, a zakresy uwzględniają różnice wynikające z wybranego rozmiaru kół, opon oraz wyposażenia dodatkowego i mogą się zmienić w trakcie konfiguracji.

    (1) Wartości obowiązują do 15.04.2018 r. Więcej informacji na ten temat udzielają dealerzy BMW.

    Podane wartości emisji CO2 wynikają z dyrektywy 1999/94/WE oraz Pkw-EnVKV w ich aktualnym brzmieniu i uwzględniają w klasyfikacji wartości zużycia i emisji CO2 NEDC.

    Więcej informacji na temat oficjalnego zużycia paliwa i energii oraz oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych uzyskać można we wszystkich salonach sprzedaży BMW.