FASCYNACJA+

BMW M

Stylistyka BMW M4 Cabrio.

FASCYNACJA+

Stylistyka BMW M4 Cabrio.

FASCYNACJA+Stylistyka BMW M4 Cabrio.

BMW M4 Cabrio już na pierwszy rzut oka można rozpoznać jako wyczynowy kabriolet. Jego zadziorny przód i długa maska silnika z wysklepieniem dają mu atletyczny, wyrazisty wygląd. Również wewnątrz panuje konsekwentnie sportowy i ekskluzywny klimat. Kokpit zaprojektowany pod kierowcę ma czytelne okrągłe wskaźniki w sportowym stylu. I daje idealne warunki do jazdy pod gołym niebem na zupełnie nowym poziomie.

BMW M4 Cabrio (1):
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 9,5 (8,7)
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 218 (203)

Wszystkie dane w nawiasach odnoszą się do modeli z 7-biegową skrzynią dwusprzęgłową z Drivelogic.

Read more
BMW M

FASCYNUJĄCA STYLISTYKA.

Charakterny wygląd.

BMW M4 Cabrio zachwyca autentycznym sportowym charakterem, dynamiczną sylwetką i chowanym sztywnym dachem, który gwarantuje nieograniczoną radość z jazdy przez cały rok. Jego cechy szczególne, to podwójne listwy grilla chłodnicy z emblematem M4, boczne skrzela M i ukośnie ścięte podwójne końcówki rur wydechowych.
Read more

Sylwetka w stylu coupé.

Smukła sylwetka z płasko opadającym dachem i mocno wyprofilowanymi bokami daje BMW M4 Cabrio bardzo sportowy wygląd. Długą karoserię kończy muskularny tył. Zarówno z otwartym, jak i zamkniętym twardym dachem.
Read more

Zadziorny przód.

Drapieżny przód BMW M4 Cabrio z czarną atrapą chłodnicy z podwójnymi listwami grilla i dużymi wlotami powietrza akcentują w pełni diodowe reflektory o precyzyjnych kształtach. Ich filigranowa forma oraz imponująca intensywność światła gwarantują w dzień doskonały wygląd, a w nocy idealne oświetlenie drogi.
Read more

Wyrazisty tył.

Wydatne nadkola sygnalizują moc BMW M4 Cabrio. Nowe diodowe lampy tylne w dzień i w nocy podkreślają szeroki rozstaw kół. Dyfuzor M oraz ukośnie ścięte podwójne końcówki rur wydechowych idealnie komponują się z pasem tylnym z charakterystycznymi wylotami powietrza.
Read more

Elementy aerodynamiczne.

Oba pionowe wloty zasłon powietrznych i boczne skrzela M zmniejszają opory powietrza w nadkolach. Zapewnia to optymalne parametry aerodynamiczne, a przy okazji stanowi atrakcyjny element wizualny.
Read more

Chowany sztywny dach.

Automatyczne otwarcie chowanego sztywnego dachu, możliwe podczas jazdy z prędkością do 18 km/h i trwające ok. 20 s pozwala poczuć intensywną radość z jazdy pod gołym niebem. Również zamknięty dach dobrze się prezentuje i zapewnia przyjemną akustykę podczas szybkiej jazdy.
Read more

W pełni diodowe światła.

Również lampy tylne mają wszystkie funkcje oświetlenia działające na diodach. Ich wydłużony kształt L płynnie łączy się z pokrywą bagażnika, podkreślając wyraziste kształty tyłu auta.
Read more

WYRAZISTE KOŁA.

Lekkie koła BMW M4 Cabrio gwarantują świetną prezencję. Na przykład oferowane w standardzie 18-calowe obręcze kół M ze stopów lekkich V Spoke. W wyposażeniu dodatkowym dostępne są 19-calowe obręcze kół M ze stopów lekkich Double Spoke. W obu kolorach – Ferric Grey i czarnym – ukazują wydatne hamulce węglowo-ceramiczne lub hamulce M z „pływającymi” tarczami i logo M. Podobnie jak opcjonalne 20-calowe obręcze kół ze stopów lekkich Star Spoke, które oferowane są również w kolorze czarnym. Niezależnie od wyboru obręczy standardowe ogumienie mieszane z szerszymi kołami tylnymi dodatkowo podkreśla muskularny wygląd tyłu auta oraz zapewnia lepszą sterowność i przyczepność.

SZTYWNY DACH.

Chowany sztywny dach łączy przyjemność jazdy z kabrioletem z zaletami sztywnego dachu sprawdzającego się również zimą. Daje się przy tym szybko otwierać i zamykać – i to również podczas jazdy, do prędkości 18 km/h. Na zewnątrz dach ma typową dla coupé niską i wydłużoną linię, a wewnątrz oferuje wszystkim komfortową przestrzeń nad głową.

KOLEKCJA BMW INDIVIDUAL.

Wyrażenie swojej osobowości w szczególny sposób – taki cel ma manufaktura BMW Individual oferująca wyjątkową kolekcję BMW Individual. Stwórz swoje BMW M4 Cabrio, tak indywidualne jak Ty.

AKCESORIA BMW M PERFORMANCE.

BMW M to synonim dynamiki, innowacyjnych technologii i kilkudziesięcioletniego doświadczenia w sportach motorowych. Akcesoria BMW M Performance nadają BMW M4 Cabrio jeszcze bardzie dynamiczny lub bardziej ekskluzywny wygląd. Wewnątrz czy na zewnątrz: ich możliwości są niemal nieograniczone.

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

  • Wszystkie dane w nawiasach odnoszą się do modeli z 7-biegową skrzynią dwusprzęgłową z Drivelogic

    Podstawą pomiaru zużycia paliwa jest cykl jezdny ECE. Zdjęcia przedstawiają wyposażenie dodatkowe.

    Więcej informacji na temat oficjalnego zużycia paliwa oraz oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych uzyskać można we wszystkich salonach sprzedaży BMW.

    Powyższe dane nie dotyczą konkretnego pojazdu i nie wchodzą w zakres oferty, a służą jedynie porównaniu różnych typów pojazdu. Przy ustalaniu emisji CO2 zgodnie z dyrektywą 1999/94/WE nie zostały uwzględnione emisje CO2 powstające przy produkcji i dostarczaniu paliwa lub innych nośników energii.