BEZ GRANIC+

bmw mperformance logo

BMW M4 Cabrio. Radykalnie więcej.

BEZ GRANIC+

BMW M4 Cabrio. Radykalnie więcej.

BEZ GRANIC+BMW M4 Cabrio. Radykalnie więcej.
BMW M

Przyspieszenie 0-100 km/h w s (BMW M4 Cabrio)

4,6 (4,4)

Moc silnika w kW (KM) przy obr/min (BMW M4 Cabrio)

317 (431)/5.500–7.300

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym w l/100 km (BMW M4 Cabrio)

9,5 (8,7)

Emisja CO2 w g/km (BMW M4 Cabrio)

218 (203)

Masa własna wg UE w kg (BMW M4 Cabrio)

1.865 (1.890)

Model podstawowy od

Od 402.600

Na adrenalinie w stronę słońca. Przy precyzyjnym prowadzeniu, fascynującej zwinności i emocjonującej dynamice. Z silnikiem, który imponująco demonstruje swoją moc. Z technologiami o wyraźnie sportowych genach. Z pewnością, że przy otwartym sztywnym dachu uśmiech nie będzie schodził Ci z twarzy: BMW M4 Cabrio to najbardziej sportowa forma wolności na czterech kołach.

FASCYNUJĄCA STYLISTYKA.

bmw m4 kabriolet nadwozie

Charakterny wygląd.

BMW M4 Cabrio zachwyca autentycznym sportowym charakterem, dynamiczną sylwetką i chowanym sztywnym dachem, który gwarantuje nieograniczoną radość z jazdy przez cały rok. Jego cechy szczególne, to podwójne listwy grilla chłodnicy z emblematem M4, boczne skrzela M i ukośnie ścięte podwójne końcówki rur wydechowych.

Read more

Sylwetka w stylu coupé.

Smukła sylwetka z płasko opadającym dachem i mocno wyprofilowanymi bokami daje BMW M4 Cabrio bardzo sportowy wygląd. Długą karoserię kończy muskularny tył. Zarówno z otwartym, jak i zamkniętym twardym dachem.
Read more

Zadziorny przód.

Drapieżny przód BMW M4 Cabrio z czarną atrapą chłodnicy z podwójnymi listwami grilla i dużymi wlotami powietrza akcentują w pełni diodowe reflektory o precyzyjnych kształtach. Ich filigranowa forma oraz imponująca intensywność światła gwarantują w dzień doskonały wygląd, a w nocy idealne oświetlenie drogi.
Read more

Wyrazisty tył.

Wydatne nadkola sygnalizują moc BMW M4 Cabrio. Nowe diodowe lampy tylne w dzień i w nocy podkreślają szeroki rozstaw kół. Dyfuzor M oraz ukośnie ścięte podwójne końcówki rur wydechowych idealnie komponują się z pasem tylnym z charakterystycznymi wylotami powietrza.
Read more

Elementy aerodynamiczne.

Oba pionowe wloty zasłon powietrznych i boczne skrzela M zmniejszają opory powietrza w nadkolach. Zapewnia to optymalne parametry aerodynamiczne, a przy okazji stanowi atrakcyjny element wizualny.
Read more

Chowany sztywny dach.

Automatyczne otwarcie chowanego sztywnego dachu, możliwe podczas jazdy z prędkością do 18 km/h i trwające ok. 20 s pozwala poczuć intensywną radość z jazdy pod gołym niebem. Również zamknięty dach dobrze się prezentuje i zapewnia przyjemną akustykę podczas szybkiej jazdy.
Read more

W pełni diodowe światła.

Również lampy tylne mają wszystkie funkcje oświetlenia działające na diodach. Ich wydłużony kształt L płynnie łączy się z pokrywą bagażnika, podkreślając wyraziste kształty tyłu auta.
Read more

PAKIET M COMPETITION.

Wyścigowe wrażenia z jazdy: BMW M4 Cabrio z pakietem M Competition obejmującym podwyższenie mocy silnika, specjalną konfigurację adaptacyjnego zawieszenia M, nową konfigurację dynamicznej kontroli stabilności (DSC ), aktywny mechanizm różnicowy M oraz 20-calowe obręcze kół M ze stopów lekkich z ogumieniem mieszanym gwarantuje jeszcze lepsze osiągi.

Moc 6-cylindrowego silnika benzynowego M TwinPower Turbo zwiększona jest do 331 kW (450 KM). Sportowy układ wydechowy M daje przy tym mocne, zadziorne brzmienie silnika gwarantujące dreszcz emocji. Lekkie fotele sportowe M z oparciem o regulowanej szerokości mają pionowe przełomy. Pasy bezpieczeństwa M zdobią dyskretne paski M. Specjalnie zestrojone adaptacyjne zawieszenie M zapewnia optymalny kontakt z nawierzchnią, lepszą trakcję i zwinniejsze prowadzenie. Na zewnątrz pakiet M Competition oferuje ekskluzywne kute i polerowane 20-calowe obręcze kół M ze stopów lekkich Star Spoke 666 M z ogumieniem mieszanym. Sportowy charakter auta podkreślają też błyszczące obramowania BMW Individual Shadow Line o rozszerzonym z zakresie obejmujące również atrapę chłodnicy, skrzela ze znaczkiem modelu w błyszczącym kolorze czarnym oraz chromowane na czarno końcówki rur wydechowych.

JAZDA NA LIMICIE POD GOŁYM NIEBEM.

BMW M

JAZDA NA LIMICIE POD GOŁYM NIEBEM.

Jazda z otwartym BMW M4 Cabrio w stronę słońca daje niezwykle intensywne wrażenia i zastrzyk adrenaliny. 432-konny silnik M pozwala zawsze precyzyjnie dozować moc. A dzięki licznym technologiom zaczerpniętym ze sportów motorowych, takim jak aktywny mechanizm różnicowy M czy M Servotronic, samochód reaguje zawsze z najwyższą precyzją i techniczną perfekcją. Aż po limit. I zapewnia przy tym solidną dawkę adrenaliny.

Read more

6-CYLINDROWY RZĘDOWY SILNIK BENZYNOWY M TWINPOWER TURBO.

6-cylindrowy silnik benzynowy M TwinPower Turbo o pojemności 3,0 l łączy w sobie to, co najlepsze: wysokoobrotowy charakter (do 7600 obr/min) i nieprzeciętną siłę o maksymalnym momencie obrotowym 550 Nm. Wtrysk bezpośredni, bi-turbo i typowe dla M precyzyjne zestrojenie silnika zapewniają natychmiastową reakcję przy najmniejszym ruchu pedału gazu, niesamowity ciąg i potężną elastyczność. Liczne innowacje, takie jak brak tulei cylindrowych czy lżejszy, kuty wał korbowy stanowiące kolejne elementy inteligentnej lekkiej konstrukcji poprawiają dynamikę i przyspieszenie, zmniejszają zużycie paliwa i umożliwiają optymalny rozkład masy na osie niemal w proporcjach 50:50. Rezultatem tego jest niebywała zwinność jazdy efektownie podkreślana niepowtarzalnym brzmieniem jednostki napędowej M.

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

  • Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.