REWOLUCJA+

BMW M

Komunikacja w BMW M4 Coupé.

REWOLUCJA+

Komunikacja w BMW M4 Coupé.

REWOLUCJA+Komunikacja w BMW M4 Coupé.

W BMW M4 Coupé zarówno na drodze, jak i na torze wyścigowym wspiera Cię wiele innowacyjnych technologii wyznaczających nowe standardy komfortu i bezpieczeństwa. Dzięki nim możesz w ułamku sekundy odczytać wszystkie istotne parametry jazdy i cieszyć się skomunikowanymi funkcjami z zakresu informacji i rozrywki na najwyższym poziomie. Radość z jazdy jeszcze nigdy nie była tak nowatorska.

Read more
BMW M

NOWY INTERFEJS UŻYTKOWNIKA.

Teraz obsługa systemu informacyjno-rozrywkowego w pojeździe jest jeszcze łatwiejsza, bardziej przejrzysta i informatywna. Kierowca może dowolnie wybierać dotykowo kolejność sześciu „kafelków” – Nawigacja, Media, Komunikacja, ConnectedDrive, Mój samochód i Powiadomienia. Statyczne menu zastąpiły dynamiczne „kafelki”.

ZAPIS RADOŚCI Z JAZDY: M APPS.

BMW M4 Coupé to więcej niż samochód – to wyzwanie dla kierowców, którzy chcą być coraz lepsi. Dlatego istnieją aplikacje M Laptimer i GoPro umożliwiające rejestrację najlepszych czasów rund, najlepszych przyspieszeń i najpiękniejszych wrażeń z jazdy.

  • Aplikacja BMW M Laptimer

    Aplikacja BMW M Laptimer umożliwia precyzyjną rejestrację parametrów jazdy na torze wyścigowym oraz ich analizę. Zarejestrowane dane – m.in. użycie pedału gazu, kąt skrętu kół, siły G i najlepsze czasy rund – można publikować w formie grafik na portalach społecznościowych, albo przesyłać pocztą elektroniczną. Oprócz tego dostępne jest złącze do GoPro.

  • Aplikacja GoPro

    Bezpłatna aplikacja GoPro umożliwia obsługę kamery GoPro umieszczonej na BMW M4 Coupé lub w nim za pośrednictwem monitora pokładowego. Dzięki temu zdjęcia i filmy można obsługiwać za pomocą kontrolera iDrive. Oprócz tego łączność WiFi umożliwia włączanie, wyłączanie i konfigurację kamery oraz odczytywanie poziomu naładowania.

WYŚWIETLACZ BMW HEAD-UP W STYLISTYCE M.

WYŚWIETLACZ BMW HEAD-UP W STYLISTYCE M.

Pełnokolorowy wyświetlacz BMW Head-Up w stylistyce M poprzez projekcję optyczną transmituje informacje istotne podczas jazdy w bezpośrednim polu widzenia kierowcy. Naciśnięcie przycisku umożliwia przełączenie na wskazanie M, która wyświetla również bieg, prędkość obrotową w postaci dynamicznego paska obrotów oraz wskazówki zmiany biegu sygnalizujące optymalny moment zmiany przełożenia.

Read more

SYSTEM TELEFONICZNY Z ŁADOWANIEM BEZPRZEWODOWYM.

System telefoniczny z ładowaniem bezprzewodowym obejmuje nieckę do ładowania* z funkcją ładowania bezprzewodowego i dodatkowe gniazda USB. Połączenie z anteną dachową zapewnia optymalną łączność z siecią komórkową. Złącze Bluetooth umożliwia jednoczesne podłączenie dwóch telefonów komórkowych i jednego odtwarzacza audio. Do tego dochodzi funkcja Bluetooth Office oraz przygotowanie do hotspotu WiFi.

* Uniwersalne bezprzewodowe niecki do ładowania oferowane tylko do kompatybilnych smartfonów.

BMW CONNECTED.

BMW Connected to osobisty asystent ułatwiający użytkownikowi mobilność na co dzień i pomagający mu punktualnie i komfortowo dotrzeć do celu. Istotne informacje dotyczące mobilności, takie jak zalecana godzina wyjazdu, można odczytywać również poza pojazdem na urządzeniach iPhone® lub Apple Watch® i transmitować je do pojazdu.

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

  • Disclaimer reference invalid