PIĘKNO JEST BESTIĄ.

BMW M6 Cabrio.

PIĘKNO JEST BESTIĄ.BMW M6 Cabrio.

Cykl mieszany w l/100 km

10.3

Emisja CO2 w g/km

239

Maksymalny moment obrotowy (Nm) przy obr/min

680 / 1500-5750

Najpiękniejsze są te sny, które można przeżywać z szeroko otwartymi oczami – i otwartym dachem. W BMW M6 Cabrio niepowtarzalne, charakterystyczne cechy BMW M GmbH perfekcyjnie łączą fenomenalne osiągi z wytwornością kabrioletu. W ciągu 19 sekund dach otwiera się, odkrywając indywidualnie dobrane wnętrze, wykończone wyszukanymi materiałami z kolekcji BMW Individual.
Z głębokim pomrukiem budzi się do życia 8-cylindrowy silnik benzynowy M TwinPower Turbo o mocy 560 KM. Ta fascynująca, solidna jednostka napędowa pozwala uzyskać przyspieszenie do 100 km/h w czasie 4,3 s. Aby tę moc perfekcyjnie przenieść na drogę, a jednocześnie zapewnić autu maksymalną zwinność, BMW M6 Cabrio wyposażono w aktywny mechanizm różnicowy M, zależny od prędkości układ kierowniczy M Servotronic i skrzynię dwusprzęgłową M z Drivelogic. A dzięki opcjonalnym hamulcom węglowo-ceramicznym M BMW M6 Cabrio jest w stanie błyskawicznie się zatrzymać. To odpowiedni moment, aby spokojnie podziwiać charyzmatycznie wyprofilowaną karoserię kabrioletu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O BMW M6 CABRIO.

Stylistyka.

Ten widok jest tak piękny, że aż żal tracić go z oczu. Z otwartym czy zamkniętym dachem: wyraziste kontury BMW M6 Cabrio przyciągają wzrok, zwłaszcza gdy wykończone są opcjonalnym lakierem metalizowanym BMW Individual w kolorze mroźnym niebieskim. Stylistyka i osiągi tworzą tu idealną harmonię. Jak bardzo idealną, to widać po dużych wlotach powietrza w aerodynamicznym pasie przednim, które dostarczają silnikowi V8 zawsze odpowiednią ilość powietrza. Wnętrze BMW M6 Cabrio jest jak szyte na miarę, a jego przemyślana aranżacja zadowoli nawet najbardziej wymagających. Kierowcę otacza kokpit wyposażony opcjonalnie w wyselekcjonowane materiały z kolekcji BMW Individual. Każdy element znajduje się dokładnie tam, gdzie jest potrzebny. Naprawdę rzadko się zdarza, by tak szybko móc poczuć się w sportowym samochodzie jak w domu. Funkcjonalnym punktem centralnym jest kierownica skórzana M, a tuż obok zagłębień na kciuki znajdują się łopatki zmiany biegów skrzyni dwusprzęgłowej M z układem Drivelogic oraz przyciski M Drive.

Dynamika jazdy i wydajność.

Głęboki pomruk 8-cylindrowego silnika M TwinPower Turbo, zaawansowane systemy wspomagające kierowcę i układ jezdny rodem ze sportów motorowych sprawiają, że w BMW M6 Cabrio zacierają się różnice pomiędzy drogą i torem wyścigowym. Przynajmniej do momentu, kiedy otworzy się miękki dach, a luksusowe wnętrze wypełni słońce. Wtedy znikają granice między samochodem a... sportową łodzią motorową.

BMW Individual.

Wyjątkowy charakter widać po detalach. To one są źródłem prawdziwej ekskluzywności. Wyraź swoje dążenie do perfekcji, wybierając wyposażenie BMW Individual dla nowego BMW M6 Cabrio.