ŻADNYCH KOMPROMISÓW W ZAKRESIE GRANICZNYM.

Bezpieczeństwo i komfort w BMW M6 Cabrio.

BMW M6 Cabrio wyposażone jest w najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa. Uwagę skupiono nie tylko na bezpieczeństwie aktywnym, które zapewniają takie innowacje jak BMW Night Vision czy wyświetlacz Head Up. Wnętrze BMW M6 Cabrio również zaprojektowano tak, by zapewniało pasażerom zawsze możliwie najwyższe bezpieczeństwo.

ORIENTACJA NA KIEROWCĘ M.

W BMW M6 Cabrio wszystko kręci się wokół kierowcy. Idealna ergonomia jest od zawsze wielką zaletą samochodów ze znaczkiem M. W tym czteroosobowym sportowym aucie dobra tradycja jest konsekwentnie kontynuowana i rozwijana. Każdy przełącznik czy przycisk – wszystko jest dokładnie tam, gdzie się tego spodziewasz. Bo na drodze, podobnie jak na torze wyścigowym, o zwycięstwie decyduje czas reakcji i panowanie nad samochodem.

WIATROCHRON.

Jeszcze wyższy komfort jazdy zapewnia kierowcy i pasażerowi wiatrochron, który skutecznie osłania przed przeciągami również przy większych prędkościach. Jednoczęściowa siatka zapewnia przyjemną, niczym niezakłóconą jazdę z otwartym dachem. Zamontowany wiatrochron można unieść, by odłożyć bagaż na tylnych siedzeniach. Gdy nie jest potrzebny, można go łatwo złożyć i schować w specjalnej torbie. Niewielkie wymiary po złożeniu pozwalają schować go w bagażniku.

BEZPIECZEŃSTWO CZYNNE I BIERNE.

Active Protection monitoruje kierowcę za pośrednictwem asystenta skupienia pod kątem objawów zmęczenia. W krytycznych sytuacjach napina przednie pasy bezpieczeństwa, wyprostowuje fotel pasażera i zamyka szyby oraz dach przesuwny. Po kolizji samochód jest automatycznie wyhamowywany, aby zapobiec kolejnym uderzeniom lub zminimalizować ich siłę.
Dzięki odpowiedniemu doborowi materiałów i wysokowytrzymałej strukturze samochody M spełniają wysokie wymogi w zakresie bezpieczeństwa biernego. A w połączeniu z bardzo skutecznym systemem pasów bezpieczeństwa i poduszek powietrznych gwarantują najlepszą możliwą ochronę pasażerów – dostosowaną do wymogów bezpieczeństwa najważniejszych testów zderzeniowych przeprowadzanych przez niezależne instytucje.

DIODOWE REFLEKTORY ADAPTACYJNE.

Diodowe reflektory adaptacyjne, z funkcją świateł drogowych i mijania, pozwalają na regulację rozdziału światła i automatyczne dopasowanie ich do prędkości jazdy (dynamiczne oświetlenie jezdni). Oprócz kierunkowskazów i świateł dziennych diodowe reflektory adaptacyjne obejmują takie funkcje jak reflektory adaptacyjne ze zmiennym rozkładem światła podczas jazdy w mieście i na autostradzie, światła zakrętowe oraz BMW Selective Beam (nieoślepiający asystent świateł drogowych), z automatycznym przełączaniem świateł mijania i drogowych. System oferuje kierowcy optymalne oświetlenie jezdni bez względu na okoliczności.
Ruchome reflektory pozwalają na dalekie oświetlenie zakrętów w ciemności już w momencie skrętu kierownicy. Zintegrowane światła zakrętowe włączają się automatycznie jeszcze zanim samochód ruszy z miejsca. Wystarczy obrócić kierownicę lub włączyć kierunkowskaz. Reflektory adaptacyjne zapewniają optymalne oświetlenie najbliższego otoczenia jezdni, a przez to zwiększają bezpieczeństwo.
Dzięki funkcji BMW Selective Beam można jechać z włączonymi na stałe światłami drogowymi, co pozwala uzyskać optymalną widoczność w nocy. System nadzoruje pojazdy poprzedzające i nadjeżdżające z przeciwka. A dzięki regulacji świateł drogowych skutecznie zapobiega oślepianiu innych uczestników ruchu.

BMW SERVICE INCLUSIVE.

BMW SERVICE INCLUSIVE.

BMW Service Inclusive pozwoli Ci cieszyć się swoim BMW bez ograniczeń. Przez wybrany okres nie musisz się już troszczyć kosztami konserwacji, inspekcji i części eksploatacyjnych. BMW Service Inclusive pokrywa koszty usług zawartych w pakiecie oraz wymaganych oryginalnych części BMW. I to na całym świecie, u wszystkich autoryzowanych dealerów i w serwisach BMW, które uczestniczą w programie.
A jeżeli zechcesz kiedyś sprzedać swoje BMW, pakiet przejdzie automatycznie na nowego właściciela, co zwiększa wartość odsprzedaży Twojego samochodu. Odpowiedni pakiet BMW Service Inclusive możesz wybrać indywidualnie. BMW Service Inclusive obejmuje regularne usługi, takie jak wymiana oleju silnikowego z filtrem oleju i olejem, konserwacja i wymiana mikrofiltra, filtra paliwa, filtra powietrza i świec zapłonowych, a także wymiana płynu hamulcowego, przeglądy oraz inne usługi zgodnie ze specyfikacją BMW.
Jeżeli wybierzesz pakiet BMW Service Inclusive Plus, otrzymasz dodatkowo następujące naprawy eksploatacyjne: wymianę przednich i tylnych klocków i tarcz hamulcowych, wymianę sprzęgła (w razie potrzeby) oraz wymianę piór wycieraczek (w razie potrzeby, w ramach wymiany oleju silnikowego). Pakiety Service Inclusive oferowane są na okres od trzech do dziesięciu lat i obejmują przebiegi od 40.000 do 200.000 kilometrów.