RADOŚĆ DLA OKA.

BMW M

Stylistyka BMW M6 Cabrio.

RADOŚĆ DLA OKA.

Stylistyka BMW M6 Cabrio.

Więcej niż fantastyczny wygląd. Muskularne kształty karoserii w imponujący sposób podkreślają charakter BMW M6 Cabrio. Wydatne nadkola i detale typowe dla M przyciągają wzrok i świadczą o mocy, jaka drzemie w tym aucie. Cudownie można jej doświadczyć, zasiadając w zorientowanym na kierowcę kokpicie, wykończonym luksusowymi materiałami z kolekcji BMW Individual. Robi się jeszcze wspanialej, kiedy elegancki miękki dach złoży się bezgłośnie w 19 sekund...

RADOŚĆ DLA OKA.Stylistyka BMW M6 Cabrio.

Więcej niż fantastyczny wygląd. Muskularne kształty karoserii w imponujący sposób podkreślają charakter BMW M6 Cabrio. Wydatne nadkola i detale typowe dla M przyciągają wzrok i świadczą o mocy, jaka drzemie w tym aucie. Cudownie można jej doświadczyć, zasiadając w zorientowanym na kierowcę kokpicie, wykończonym luksusowymi materiałami z kolekcji BMW Individual. Robi się jeszcze wspanialej, kiedy elegancki miękki dach złoży się bezgłośnie w 19 sekund...

WYGLĄD ZEWNĘTRZNY.

Przy takim widoku szkoda jest, że najczęściej szybko znika on z oczu. Z otwartym czy zamkniętym dachem: wyraziste kontury BMW M6 Cabrio przyciągają wzrok, szczególnie w połączeniu z opcjonalnym lakierem metalizowanym BMW Individual w kolorze mroźnego brązu. Stylistyka i osiągi tworzą tu idealną symbiozę. Jak idealną, widać po dużych wlotach powietrza w aerodynamicznym pasie przednim, które dostarczają silnikowi V8 zawsze odpowiednią ilość powietrza.

Duże wrażenie robią również drobne detale. Na przykład znaczek M na błyszcząco czarnych podwójnych listwach grilla atrapy chłodnicy. Albo charakterystyczne skrzela M z wbudowanymi kierunkowskazami umieszczone tuż za przednimi błotnikami. Eleganckie połączenie formy i funkcji prezentuje również pas tylny auta. Mieści on typowe dla M podwójne końcówki rur wydechowych oraz dyfuzor poprawiający docisk tylnej osi i doskonale pasuje do harmonijnych kształtów BMW M6 Cabrio. Zarówno przy zamkniętym, jak i otwartym dachu.

SZYBKA KLASA.

Film o stylistyce BMW M6 Cabrio.

SZYBKA KLASA.

Film o stylistyce BMW M6 Cabrio.

STYLISTYKA WNĘTRZA.

Wnętrze BMW M6 Cabrio jest jak szyte na miarę, a jego przemyślana aranżacja zadowoli nawet najbardziej wymagających. Kierowcę otacza kokpit wyposażony opcjonalnie w wyselekcjonowane materiały z kolekcji BMW Individual. Każdy element znajduje się dokładnie tam, gdzie jest potrzebny. Naprawdę rzadko się zdarza, by tak szybko móc poczuć się w sportowym samochodzie jak w domu. Funkcjonalnym punktem centralnym jest kierownica skórzana M, a tuż obok zagłębień na kciuki znajdują się łopatki zmiany biegów skrzyni dwusprzęgłowej M z układem Drivelogic oraz przyciski M Drive.
Typowe dla M przyrządy skutecznie wskazują kierowcy wszystkie informacje istotne podczas jazdy – również przy intensywnym świetle. To idealne połączenie fenomenalnych osiągów z przyjemnością jazdy kabrioletem. Najlepiej można się nią cieszyć w ergonomicznych fotelach M, szczególnie w połączeniu z oferowaną w wyposażeniu dodatkowym ekskluzywną tapicerką skórzaną o delikatnej fakturze w kolorze białego opalu i z ekskluzywnymi listwami wewnętrznymi z białego jesionu słojowanego.

MIĘKKI DACH.

Całkowicie automatyczny dach ma doskonałą izolację termiczną i akustyczną. Kabriolet z zamkniętym dachem przypomina sylwetką auta coupé. Elektrycznie opuszczana, ogrzewana tylna szyba umożliwia skuteczną wentylację wnętrza bez przeciągów.
Miękki dach oferowany jest w kolorze antracytowym i dwóch dodatkowych kolorach. Przy prędkości do 40 km/h dach otwiera się w ciągu zaledwie 19 sekund, a zamyka w 24 sekundy.
Również po zamknięciu dachu pasażerowie mogą korzystać z wrażeń jazdy kabrioletem: pięć szyb można równocześnie opuścić przy zamkniętym dachu, który chroni na przykład przed zbyt intensywnymi promieniami słońca.

LUSTERKA ZEWNĘTRZNE M.

Zoptymalizowane aerodynamicznie lusterka zewnętrzne M już od dziesięcioleci są charakterystycznym elementem sportowej, dynamicznej stylistyki M. Odcięte wizualnie od karoserii, poprzez imitację podwójnej nóżki, tworzą ciekawy element stylistyczny. Emanują szlachetnością precyzyjnie wykonanego podzespołu, który w widoku bocznym dodaje autu charakteru. Doskonale uzupełnia przy tym jego właściwości aerodynamiczne.

KOŁA.

KOŁA.

Oprócz standardowych 19-calowych obręczy kół M ze stopów lekkich oferowane są trzy ekskluzywne warianty felg w rozmiarze 20 cali. W obręczach Double Spoke 343 z ogumieniem mieszanym pięć kutych ramion dla maksymalnej wytrzymałości, polerowanych lub matowoczarnych, efektownie podkreśla moc BMW M6 Cabrio. Bardziej filigranowo prezentują się obręcze Double Spoke 601 M w wersji dwukolorowej: siedem ramion daje w połączeniu z pakietem M Competition i hamulcami węglowo-ceramicznymi M wgląd na duże tarcze hamulcowe i matowe, złote zaciski hamulcowe z logo M.

BMW INDIVIDUAL.

Wyjątkowy charakter widać po detalach. To one są źródłem prawdziwej ekskluzywności. Wyraź swoje dążenie do perfekcji, wybierając wyposażenie BMW Individual dla nowego BMW M6 Cabrio.

Wyraz osobowości.

  • BMW Individual – karoseria.

    Oto jak ciekawa może być indywidualna estetyka. Przykładem może być BMW M6 Cabrio z lakierem metalizowanym BMW Individual w soczystym kolorze mroźnego brązu. Nowoczesny matowy charakter tego lakieru doskonale podkreśla atletyczną sylwetkę i wyraziste linie . Ale tak oryginalny charakter me jeszcze wiele innych lakierów BMW Individual. Ekstrawaganckich, nowoczesnych lub eleganckich. Na przykład lakier metalizowany w kolorze czarnego cytrynu, który pod działaniem światła wygląda, jakby pod ciemną oliwkową czernią prześwitywał złoty pył.
    Niezależnie od tego, który lakier BMW Individual wybierzesz, będzie on błyskotliwym wyrazem Twojej indywidualności.

  • BMW Individual – wnętrze.

    Dla ekspresywnych osób to chyba najlepsze miejsce pod słońcem. BMW M6 Cabrio w połączeniu z ekskluzywnym wyposażeniem BMW Individual jest otwarte na Twój indywidualny styl. Bardzo stylowo prezentuje się widoczna na zdjęciu pełna tapicerka BMW Individual ze skóry Merino w świetlistym kolorze białego opalu, która w połączeniu z listwami ozdobnymi z drewna szlachetnego białego jesionu słojowanego daje wnętrzu niezwykle harmonijny wygląd przywodzący na myśl nowoczesne jachty. Ciekawym akcentem kolorystycznym jest doskonale wykonane kontrastujące stebnowanie w ciemnym kolorze. BMW Individual oferuje też inne kolory, które dają Ci możliwość wyboru charakteru wnętrza: tapicerka skórzana dostępna jest w różnych kolorach, od platynowego poprzez szampan po brąz Cohiba, a jej naturalna powierzchnia o otwartych porach daje unikalne poczucie luksusu. Luksusu, który można jeszcze bardziej podnieść, wybierając podsufitkę BMW Individual z alcantary, która doskonale uzupełnia wnętrze i daje mu niezwykle szlachetny wygląd.