BMW 2 seria active tourer

ELEKTRYZUJĄCE.

BMW 225xe Plug-in hybrid Active Tourer.

157 300 PLN

Cena

Hybryda Plug-in

Silnik i rodzaj paliwa

ELEKTRYZUJĄCE.

BMW 225xe Plug-in hybrid Active Tourer.

157 300 PLN

Cena

Hybryda Plug-in

Silnik i rodzaj paliwa

ELEKTRYZUJĄCE.BMW 225xe Plug-in hybrid Active Tourer.

Moc systemowa w kW (KM) (225xe)

165 (224)

Przyspieszenie 0-100 km/h w s (225xe)

6,7

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym w l/100 km (225xe)

2,1–2,0

Emisja CO2 w cyklu mieszanym w g/km (225xe)

49–46

Dokładnie takie, jak życie w mieście. BMW 225xe Plug-in hybrid Active Tourer tryska energią. Przyspieszy Twoją codzienność i Twoje pomysły od zera do setki w 6,7 s. Radość z jazdy, którą można się delektować także na dłuższych trasach. Dokładnie to, czego spodziewasz się po BMW.

 

BMW 225xe Plug-in hybrid Active Tourer(3):
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 2,1–2,0
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 49–46
Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 14.2–13.4

bmw serii 2 active tourer Plug-in hybrid

PODŁĄCZA DROGĘ DO PRĄDU.

PODŁĄCZA DROGĘ DO PRĄDU.

Naładowane energią: BMW 225xe Plug-in hybrid Active Tourer łączy sprawdzoną wszechstronność oraz świetne spalanie z typową dla BMW dynamiką jazdy. Technologia BMW eDrive BMW EfficientDynamics umożliwia w trybie elektrycznym przejechanie ok. 41 km bez lokalnej emisji spalin i niemal bezgłośnie. Idealne rozwiązanie na przejażdżki po mieście!

Rozwiń

STAWIA POPRZECZKĘ WYŻEJ NIŻ HORYZONT.

STAWIA POPRZECZKĘ WYŻEJ NIŻ HORYZONT.

Wysoko w górę z dużą wydajnością: hybrydę plug-in wyróżnia niezwykle wydajna koncepcja napędu. Składa się on zasadniczo z umieszczonego z przodu silnika spalinowego i silnika elektrycznego na osi tylnej. Oba silniki mogą pracować zależnie od sytuacji i stanu naładowania akumulatora wysokonapięciowego pojedynczo lub razem. Gdy pracuje tylko silnik spalinowy, napędzane są przednie koła. Z kolei silnik elektryczny napędza tylne koła. Tym samym BMW 225xe Plug-in hybrid Active Tourer dopasowuje się do sytuacji jak BMW z systemem xDrive.

Rozwiń

KSZTAŁTUJE WIZERUNEK MIASTA. EKOLOGICZNIE.

Od razu można poczuć, skąd pochodzi. Wystarczy jedno spojrzenie, by wiedzieć, co go napędza. Charakterystyczny niebieski grill atrapy chłodnicy i dekielki obręczy kół BMW 225xe Plug-in hybrid Active Tourer symbolizują innowacyjność i mocny ciąg. Dzięki dużej atrapie chłodnicy i dużemu wlotowi powietrza przechodzącemu przez całą długość BMW 225xe Plug-in hybrid Active Tourer wygląda jeszcze bardziej sportowo i dynamicznie. Typowe BMW, a jednak niepowtarzalnie inne.

CENTRUM MIASTA.

Pełne energii, także we wnętrzu. BMW 225xe Plug-in hybrid Active Tourer wprowadza kierowcę w wyjątkowy nastrój. I pozycję, ponieważ dzięki podwyższonym fotelom przed wszystkimi pasażerami otwiera się nowa perspektywa. Wystarczy wsiąść, by poszerzyć horyzonty.

„Oprócz doskonałej wydajności i funkcjonalności w codziennym użyciu BMW eDrive oferuje też typową dla BMW dynamikę jazdy i jakość.”
Stefan Juraschek, Kierownik ds. napędów elektrycznych w BMW Group.

JEGO ENERGIA NIE ZNA GRANIC MIASTA.

JEGO ENERGIA NIE ZNA GRANIC MIASTA.

Wszystko pod prądem: jednym z istotnych filarów koncepcji BMW Plug-in hybrid jest inteligentne zarządzanie energią. System koordynuje współpracę wszystkich elementów układu napędowego, tak aby zapewnić możliwie najlepszą wydajność i wysoką dynamikę jazdy.

Przycisk eDrive umożliwia kierowcy wybór jednego z trzech trybów pracy napędu elektrycznego: AUTO eDrive (standard), MAX eDrive lub SAVE BATTERY.

Rozwiń

ŻYCIE ULICZNE. KOLEJNA ODSŁONA.

ŻYCIE ULICZNE. KOLEJNA ODSŁONA.

Napięcie rośnie: BMW eDrive obejmuje wiele innowacyjnych produktów i usług zapewniających komfortową i nowoczesną mobilność elektryczną na co dzień: od ładowania w domu poprzez komfortowe korzystanie ze stale rosnącej sieci publicznych stacji ładowania po skomunikowaną nawigację.

Rozwiń

ELELEKTROKLUB.

BMW Plug-in hybrid: hybryda plug-in.

ELELEKTROKLUB.

BMW Plug-in hybrid: hybryda plug-in.

Zużycie paliwa, zużycia energii i emisja CO₂.

  • Podane wartości zużycia paliwa, emisji CO2i zużycia energii zostały ustalone zgodnie z obowiązującą procedurą pomiarową VO (UE) 2007/715 w jej aktualnie obowiązującym brzmieniu. Podane wartości dotyczą pojazdów z wyposażeniem podstawowym oferowanym w Niemczech, a zakresy uwzględniają różnice wynikające z wybranego rozmiaru kół, opon oraz wyposażenia dodatkowego i mogą się zmienić w trakcie konfiguracji.

    (1) W przypadku pojazdów z datą produkcji do 31.05.18. prosimy o kontakt z dealerem w celu ustalenia ich dostępności.

    Wartości dla pojazdów oznaczonych (3) zostały już ustalone zgodnie z nowym cyklem testowym WLTC i przeliczone na NEDC, aby umożliwić ich porównanie. [W odniesieniu do tych pojazdów i podatków związanych z pojazdami lub innymi opłatami opartymi (przynajmniej między innymi) na emisjach CO2, wartości CO2 mogą się różnić od wskazanych tutaj wartości.]

    Podane wartości emisji CO2 wynikają z dyrektywy 1999/94/WE oraz Pkw-EnVKV w ich aktualnym brzmieniu i uwzględniają w klasyfikacji wartości zużycia i emisji CO2 NEDC.

    Więcej informacji na temat oficjalnego zużycia paliwa i energii oraz oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych uzyskać można we wszystkich salonach sprzedaży BMW.