NATURA ODKRYWCY PLUS KOMFORT.

Komfort i funkcjonalność w BMW X1.

NATURA ODKRYWCY PLUS KOMFORT.

Komfort i funkcjonalność w BMW X1.

Idealny towarzysz wypraw w nieznane. Wnętrze BMW X1 oferuje pasażerom podwyższoną pozycję siedzenia, a tym samym optymalną widoczność, a także wysoką jakość materiałów. W połączeniu z intuicyjną obsługą i wszechstronnym wnętrzem BMW X1 staje się idealnym kompanem we wszelkich przedsięwzięciach.

NATURA ODKRYWCY PLUS KOMFORT.Komfort i funkcjonalność w BMW X1.

Idealny towarzysz wypraw w nieznane. Wnętrze BMW X1 oferuje pasażerom podwyższoną pozycję siedzenia, a tym samym optymalną widoczność, a także wysoką jakość materiałów. W połączeniu z intuicyjną obsługą i wszechstronnym wnętrzem BMW X1 staje się idealnym kompanem we wszelkich przedsięwzięciach.

Read more

PODWYŻSZONA POZYCJA SIEDZENIA.

Podwyższona pozycja siedzenia w BMW X1 ma szereg zalet. Najbardziej oczywistą z nich jest doskonała widoczność dla kierowcy i pasażera, co podnosi też bezpieczeństwo w ruchu miejskim. Znacznie ułatwia też wsiadanie i wysiadanie. Taka pozycja siedzenia sprawia ponadto, że wnętrze wydaje się szczególnie przestronne. Wyższa perspektywa w połączeniu z dużymi powierzchniami szyb i opcjonalnym panoramicznym szklanym dachem daje przyjemne poczucie przestrzeni.

PRZESTRONNOŚĆ WNĘTRZA.

BMW X1 sprawdza się w codziennej eksploatacji miejskiej dzięki kompaktowym wymiarom zewnętrznym. Jednak kryją one więcej, niż można by się spodziewać. Charakterystyczne kształty SAV-a i wysoka linia dachu dają wyjątkowo przestronne i przyjemne wnętrze. A podwyższona pozycja siedzenia i duże powierzchnie szyb zapewniają dobrą widoczność. Zalety BMW X1 to nie tylko subiektywne odczucie, lecz wymierne fakty: 56 cm przestrzeni na nogi w tylnym rzędzie zapewnia wygodę podczas długich podróży nawet wysokim pasażerom.

seria x1

FOTEL PASAŻERA ZE SKŁADANYM OPARCIEM.

Fotel pasażera ze składanym oparciem podkreśla wysoką funkcjonalność i przemyślaną koncepcję wnętrza. Jednym ruchem ręki można całkowicie złożyć do przodu oparcie fotela i uzyskać niemal równą powierzchnię. Pozwala to na przewóz długich przedmiotów i sprzętu sportowego o długości do 2,5 m.

PRZESUWANY DRUGI RZĄD SIEDZEŃ.

Kluczowym elementem niesamowitej wszechstronności BMW X1 są oferowane opcjonalnie siedziska drugiego rzędu siedzeń – przesuwane i dzielone w proporcjach 60:40. Dzięki nim przestrzeń wnętrza można jeszcze lepiej dostosować do indywidualnych potrzeb. Zarówno wtedy, gdy potrzeba więcej miejsca na nogi pasażerów siedzących z tyłu, jak wtedy, gdy chodzi o większą pojemność bagażnika. Siedzenia drugiego rzędu reguluje się wygodnie przez łatwo dostępny uchwyt pod siedzeniem. Można też ustawiać nachylenie oparć kanapy tylnej, dzielonych w proporcjach 40:20:40. Oznacza to jeszcze wyższy komfort dla pasażerów i większą możliwą pojemność bagażnika.

KOMFORTOWY ZAŁADUNEK.

W BMW X1 niezwykłego komfortu doświadcza się jeszcze przed początkiem jazdy. Na przykład szeroko otwierana pokrywa bagażnika daje wygodny dostęp do dużej przestrzeni bagażowej. Niezwykle wszechstronne wnętrze ze składanym oparciem przedniego fotela pasażera i adaptacyjną kanapą tylną umożliwia przewóz dużych przedmiotów, takich jak narty czy rowery.

BEZDOTYKOWE OTWIERANIE POKRYWY BAGAŻNIKA.

Stoisz przed samochodem, masz ręce zajęte zakupami, a chcesz otworzyć bagażnik... Znasz to uczucie? Już nie musisz się gimnastykować, by wydobyć kluczyk z kieszeni. Dostęp komfortowy z automatyczną obsługą pokrywy bagażnika umożliwia otwieranie jej stopą. Wszystko dzięki czujnikowi umieszczonemu pod zderzakiem. Pokrywa odryglowuje się i podnosi samoczynnie.