BEZ OGRANICZEŃ. WSZECHSTRONNE.

BMW X3.

BEZ OGRANICZEŃ. WSZECHSTRONNE.

BMW X3.

BEZ OGRANICZEŃ. WSZECHSTRONNE.BMW X3.

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym w l/100 km (18d)

5,1–4,7 [5,1–4,7]

Emisja CO2 w g/km (18d)

133-123 [135-125]

Pojemność bagażnika w l

550 l

oparcie kanapy tylnej składane w proporcjach 40/20/40

standard

BMW X3 było pierwszym samochodem typu Sports Activity Vehicle i pionierem nowej klasy pojazdów. Również aktualna generacja tego uniwersalnego auta pozostaje wierna swojej tradycji: najwyższy komfort i niezwykła wszechstronność BMW X3 idealnie sprawdzą się zarówno w codziennej eksploatacji, jak i podczas dłuższych podróży. Karoseria utrzymana jest typowym charakterze BMW X, a wnętrze dzięki wyselekcjonowanym materiałom ma wyjątkowo szlachetny wygląd. Zaletą BMW X3 są również oszczędne silniki wysokoprężne i benzynowe BMW TwinPower Turbo.

WSZECHSTRONNOŚĆ MA NOWE OBLICZE.

Stylistyka BMW X3.

Samochód, który kiedyś dał w swoim segmencie początek klasie SAV (Sports Activity Vehicle), również w najnowszej generacji wyróżnia się niezwykłą charyzmą. BMW X3 prezentuje się tak sportowo jak nigdy dotąd, a wysokiej jakości materiały podkreślają wyraźnie luksusowy charakter wnętrza.

Stylistyka.

Wnętrze BMW X3 łączy w sobie ekskluzywny wygląd i przemyślaną funkcjonalność. Intrygujące linie dzielą deskę rozdzielczą i boczki drzwi. Wraz z poziomą linią konsoli środkowej podkreślają nowoczesny wygląd wnętrza. Zachowano przy tym typową dla BMW orientację na kierowcę.

BMW EfficientDynamics w BMW X3.

BMW X3 gotowe jest na każde wyzwanie, zwłaszcza jego napęd. Dzięki inteligentnym technologiom BMW EfficientDynamics i nowoczesnemu zarządzaniu energią zapewnia radość z jazdy i zwinność – redukując równocześnie zużycie paliwa i emisję spalin.

Komfort i funkcjonalność w BMW X3.

Niezależnie od tego, co przyniesie dzień: BMW X3 sprosta każdemu zadaniu. A dzięki jego funkcjonalności każda przygoda będzie samą przyjemnością. Przestronne wnętrze i bagażnik dają się elastycznie przystosować do wszelkich potrzeb. Komfort i funkcjonalność na najwyższym poziomie. Znajdź w sobie odkrywcę – i ciesz się życiem razem z nami: z BMW X3.

OD 4,7 L

To rezultat innowacyjnej technologii BMW TwinPower Turbo, wtrysku bezpośredniego Common Rail i lekkiej konstrukcji aluminiowej: nowo skonstruowany 4-cylindrowy silnik wysokoprężny w BMW X3 łączy imponującą moc z jeszcze większą oszczędnością i mniejszą emisją spalin. Szczególnie oszczędnym modelem jest podstawowy silnik wysokoprężny w BMW X3 sDrive18d, zapewniający zużycie paliwa od 5,1 do 4,7* l/100 km (z 8-stopniową skrzynią Steptronic od 5,1 do 4,7* l/100 km) i emisję CO2 na poziomie od 133 do 123* g/km (z 8-stopniową skrzynią Steptronic od 135 do 125* g/km). Pojazd charakteryzuje się wyraźnie lepszymi osiągami, przyspiesza od 0 do 100 km/h w czasie 9,5 s (z 8-stopniową skrzynią Steptronic w 9,8 s) i osiąga maksymalną prędkość 195 km/h. Nieco większy silnik w BMW X3 xDrive20d rozpędza się do maksymalnej prędkości 210 km/h i przyspiesza od 0 do 100 km/h w 8,1 s. Jednak i w jego przypadku zużycie paliwa i emisja CO2 pozostaje na niskim poziomie: parametry w zakresie od 5,5 do 5,1* l/100 km (z 8-stopniową skrzynią Steptronic od 5,3 do 4,9* l/100 km) oraz od 145 do 135* g/km (z 8-stopniową skrzynią Steptronic od 139 do 129* g/km) mówią same za siebie. Dzięki technologii BMW BluePerformance ten 4-cylindrowy silnik wysokoprężny spełnia wymogi normy emisji spalin Euro 6.

Wszystkie parametry zostały zmierzone wg cyklu pomiarowego UE i obowiązują w zależności od wybranego rozmiaru opon.

* Najniższe wartości uzyskuje się z odpłatnym wyposażeniem dodatkowym SA 2AM „17-calowe obręcze kół ze stopów lekkich Streamline 306”.