BEZ GRANIC – DO CELU.

Dynamika jazdy i wydajność BMW X3.

BEZ GRANIC – DO CELU.

Dynamika jazdy i wydajność BMW X3.

BEZ GRANIC – DO CELU.Dynamika jazdy i wydajność BMW X3.

BMW X3 ma jednoznaczną misję: bezwarunkowe połączenie dynamiki i bezpieczeństwa. Dlatego w każdej sytuacji, także w niesprzyjających warunkach pogodowych lub przy śliskiej nawierzchni, oferuje maksymalny komfort jazdy i dodatkowe bezpieczeństwo. Innymi oznakami doskonałych wrażeń z jazdy są wysoki moment obrotowy oraz imponująca elastyczność i zwinność. Innymi słowy: w BMW X3 droga kończy się dopiero tam, gdzie chcesz.

BMW X3 M40i (2)(3):
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 8,4 – 8,2
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 193 – 188

Read more

IMPONUJĄCA MOC.

IMPONUJĄCA MOC.

6-cylindrowy rzędowy silnik wysokoprężny BMW TwinPower Turbo najnowszej generacji dzięki zaawansowanym technologiom, takim jak turbosprężarka o zmiennej geometrii turbiny i wtrysk bezpośredni CommonRail łączy wysoką moc i wzorcowe parametry zużycia paliwa. Jego moc wynosi 190 kW (258 KM), a maksymalny moment obrotowy to imponujące 560 Nm.

Read more

MAŁY OPÓR. SZYBSZA JAZDA.

MAŁY OPÓR. SZYBSZA JAZDA.

Dzięki swojej inteligentnej lekkiej konstrukcji BMW X3 znacznie straciło na wadze, a dzięki precyzyjnie zestrojonym elementom aerodynamicznym osiąga również optymalny współczynnik oporu powietrza. Oba te czynniki nadzwyczaj pozytywnie oddziałują na dynamikę, wydajność i zużycie paliwa. Szczególnie warte wzmianki: konstrukcja tyłu z krawędziami aerodynamicznymi, aerodynamicznie lusterka zewnętrzne oraz zasłony powietrze w pasie przednim. Wyjątkowym rozwiązaniem są aktywne klapy powietrza w atrapie chłodnicy Active Air Stream – przy małym zapotrzebowaniu na chłodzenie jedna klapa powietrzna automatycznie się zamyka, co jeszcze bardziej poprawia aerodynamikę pojazdu.

Read more

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

BMW EfficientDynamics pozwala wyciągnąć maksimum z każdego litra paliwa: zapewnia wyższą moc, wyższą wydajność i większą radość z jazdy. Niesamowita dynamika dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technicznym obniżającym zużycie paliwa i zwiększającym radość z jazdy – w każdym BMW.

Read more

KOMUNIKACJA I SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ.

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

  • Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO2 zostały ustalone zgodnie z przepisową procedurą pomiarową VO (UE) 2007/715 w wersji obowiązującej w chwili uzyskania homologacji przez pojazd. Podane wartości dotyczą pojazdów z wyposażeniem podstawowym oferowanym w Niemczech, a podane zakresy uwzględniają różnice wynikające z wybranego rozmiaru kół i opon.

    Podane wartości emisji CO2 wynikają z dyrektywy 1999/94/WE oraz Pkw-EnVKV i uwzględniają w klasyfikacji wartości zużycia i emisji CO2 NEDC.

    Więcej informacji na temat oficjalnego zużycia paliwa i energii oraz oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych uzyskać można we wszystkich salonach sprzedaży BMW.