BEZ GRANIC – DO CELU.

Dynamika jazdy i wydajność BMW X3.

BEZ GRANIC – DO CELU.

Dynamika jazdy i wydajność BMW X3.

BEZ GRANIC – DO CELU.Dynamika jazdy i wydajność BMW X3.

BMW X3 ma jednoznaczną misję: bezwarunkowe połączenie dynamiki i bezpieczeństwa. Dlatego w każdej sytuacji, także w niesprzyjających warunkach pogodowych lub przy śliskiej nawierzchni, oferuje maksymalny komfort jazdy i dodatkowe bezpieczeństwo. Innymi oznakami doskonałych wrażeń z jazdy są wysoki moment obrotowy oraz imponująca elastyczność i zwinność. Innymi słowy: w BMW X3 droga kończy się dopiero tam, gdzie chcesz.

BMW X3 M40i :
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 10,6-11,0
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 240-250

Read more

IMPONUJĄCA MOC.

IMPONUJĄCA MOC.

6-cylindrowy rzędowy silnik wysokoprężny BMW TwinPower Turbo najnowszej generacji dzięki zaawansowanym technologiom, takim jak turbosprężarka o zmiennej geometrii turbiny i wtrysk bezpośredni CommonRail łączy wysoką moc i wzorcowe parametry zużycia paliwa. Jego moc wynosi 190 kW (258 KM), a maksymalny moment obrotowy to imponujące 560 Nm.

Read more

MAŁY OPÓR. SZYBSZA JAZDA.

MAŁY OPÓR. SZYBSZA JAZDA.

Dzięki swojej inteligentnej lekkiej konstrukcji BMW X3 znacznie straciło na wadze, a dzięki precyzyjnie zestrojonym elementom aerodynamicznym osiąga również optymalny współczynnik oporu powietrza. Oba te czynniki nadzwyczaj pozytywnie oddziałują na dynamikę, wydajność i zużycie paliwa. Szczególnie warte wzmianki: konstrukcja tyłu z krawędziami aerodynamicznymi, aerodynamicznie lusterka zewnętrzne oraz zasłony powietrzne w pasie przednim. Wyjątkowym rozwiązaniem są aktywne klapy powietrza w atrapie chłodnicy Active Air Stream – przy małym zapotrzebowaniu na chłodzenie jedna klapa powietrzna automatycznie się zamyka, co jeszcze bardziej poprawia aerodynamikę pojazdu.

Read more

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

BMW EfficientDynamics pozwala wyciągnąć maksimum z każdego litra paliwa: zapewnia wyższą moc, wyższą wydajność i większą radość z jazdy. Niesamowita dynamika dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technicznym obniżającym zużycie paliwa i zwiększającym radość z jazdy – w każdym BMW.

Read more

KOMUNIKACJA I SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ.

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

  • Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.

    Dane oznaczone „x” nie są jeszcze dostępne.