INTENSYWNA WOLNOŚĆ.

BMW X3 M40i.

BMW MPerformance

INTENSYWNA WOLNOŚĆ.

BMW X3 M40i.

INTENSYWNA WOLNOŚĆ.BMW X3 M40i.

Przyspiesza puls: napędzane imponującymi 360 KM i wyposażone w niepowtarzalne geny rodziny M Performance BMW X3 M40i przekracza granice. Zapierająca dach w piersiach zwinność, wysoka precyzja prowadzenia i ekstremalna stabilność jazdy na każdym podłożu czynią z niego lidera w swojej klasie.

BMW X3 M40i:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 8,4-8,2
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 193-188

PODWYŻSZONY POZIOM ADRENALINY.

PODWYŻSZONY POZIOM ADRENALINY.

Bezkompromisowa moc i przyspieszenie w czystej postaci: 6-cylindrowy rzędowy silnik benzynowy M Performance TwinPower Turbo BMW X3 M40i katapultuje pojazd do setki w 4,8 s. Maksymalny moment obrotowy 500 Nm i bezpośrednia reakcja silnika gwarantują zupełnie nowe wrażenia z jazdy. I potężny zastrzyk adrenaliny.

SPROSTA KAŻDEMU WYZWANIU.

SPROSTA KAŻDEMU WYZWANIU.

Wydajne, dynamiczne i niesamowicie zwinne. Jazda BMW X3 M40i łączy doskonałe osiągi z intensywną radością z jazdy. Zoptymalizowane, by sprostać każdemu wyzwaniu. Wszystkie komponenty tego pojazdu są konsekwentnie podporządkowane uzyskaniu maksymalnych osiągów. Doskonałe właściwości prowadzenia, sportowy układ jezdny M oraz ekstremalnie dynamiczny napęd na cztery koła przenoszą imponującą moc silnika na drogę. A gdy zajdzie taka potrzeba, hamulce sportowe M w przeciągu sekund zatrzymują tę skumulowaną moc. Doświadcz wysokoprecyzyjnego prowadzenia i maksymalnej trakcji.

IMPONUJĄCY WIDOK.

BMW X3 M40i fascynuje z miejsca kolorem Cerium Grey, który jest zarezerwowany wyłącznie dla samochodów M Performance. Imponująca partia przednia zachwyca wyrazistą atrapą chłodnicy w kolorze Cerium Grey i powiększonymi wlotami powietrza. Tył wyróżnia się mocnymi podwójnymi końcówkami rur wydechowych w czarnym chromie po obu stronach. Całość uzupełniają zaakcentowane kolorystycznie lusterka zewnętrzne oraz ekskluzywne 21-calowe obręcze kół ze stopów lekkich M Double Spoke 718 M.

EKSKLUZYWNA STYLISTYKA WNĘTRZA BMW X3 M40i.

Wnętrze BMW X3 M40i odzwierciedla jego bezkompromisowe ambicje w kwestii wydajności. Jeszcze zanim wsiądzie się do samochodu, ekskluzywna listwa progowa z symbolem modelu M Performance informuje o sportowym DNA pojazdu. Zorientowany na potrzeby kierowcy kokpit wyróżnia rozmieszczenie wszystkich istotnych funkcji blisko kierownicy. A wszystkie informacje dotyczące jazdy znajdują się na supernowoczesnej desce rozdzielczej z cyfrowym symbolem modelu. Fotele sportowe z wysokogatunkowej skóry zachwycają idealną ergonomią i sportowo-eleganckim wyglądem.

JESZCZE INTENSYWNIEJSZA RADOŚĆ Z JAZDY.

BMW MPerformance

JESZCZE INTENSYWNIEJSZA RADOŚĆ Z JAZDY.

Samochody M Performance, przy całej mocy, potwierdzają wyostrzonym designem swój doskonały styl i zachwycają imponującym napędem, który zalicza się do najwydajniejszych w każdej serii. I oferują fascynującą dynamikę bez rezygnowania z komfortu. Samochody BMW M Performance. Krótko mówiąc: zintensyfikowana radość z jazdy.

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

  • Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO2 zostały ustalone zgodnie z przepisową procedurą pomiarową VO (UE) 2007/715 w wersji obowiązującej w chwili uzyskania homologacji przez pojazd. Podane wartości dotyczą pojazdów z wyposażeniem podstawowym oferowanym w Niemczech, a podane zakresy uwzględniają różnice wynikające z wybranego rozmiaru kół i opon.

    Podane wartości emisji CO2 wynikają z dyrektywy 1999/94/WE oraz Pkw-EnVKV i uwzględniają w klasyfikacji wartości zużycia i emisji CO2 NEDC.

    Więcej informacji na temat oficjalnego zużycia paliwa i energii oraz oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych uzyskać można we wszystkich salonach sprzedaży BMW.