INTENSYWNA WOLNOŚĆ.

BMW X3 M40i.

bmw mperformance logo

INTENSYWNA WOLNOŚĆ.

BMW X3 M40i.

INTENSYWNA WOLNOŚĆ.BMW X3 M40i.

Przyspiesza puls: napędzane imponującymi 360 KM i wyposażone w niepowtarzalne geny rodziny M Performance BMW X3 M40i przekracza granice. Zapierająca dech w piersiach zwinność, wysoka precyzja prowadzenia i ekstremalna stabilność jazdy na każdym podłożu czynią z niego lidera w swojej klasie.

BMW X3 M40i (2)(3):
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 8,4 – 8,2
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 193 – 188

Read more

PODWYŻSZONY POZIOM ADRENALINY.

PODWYŻSZONY POZIOM ADRENALINY.

Bezkompromisowa moc i przyspieszenie w czystej postaci: 6-cylindrowy rzędowy silnik benzynowy M Performance TwinPower Turbo BMW X3 M40i katapultuje pojazd do setki w 4,8 s. Maksymalny moment obrotowy 500 Nm i bezpośrednia reakcja silnika gwarantują zupełnie nowe wrażenia z jazdy. I potężny zastrzyk adrenaliny.

Read more

SPROSTA KAŻDEMU WYZWANIU.

SPROSTA KAŻDEMU WYZWANIU.

Wydajne, dynamiczne i niesamowicie zwinne. Jazda BMW X3 M40i łączy doskonałe osiągi z intensywną radością z jazdy. Zoptymalizowane, by sprostać każdemu wyzwaniu. Wszystkie komponenty tego pojazdu są konsekwentnie podporządkowane uzyskaniu maksymalnych osiągów. Doskonałe właściwości prowadzenia, sportowy układ jezdny M oraz ekstremalnie dynamiczny napęd na cztery koła przenoszą imponującą moc silnika na drogę. A gdy zajdzie taka potrzeba, hamulce sportowe M w przeciągu sekund zatrzymują tę skumulowaną moc. Doświadcz wysokoprecyzyjnego prowadzenia i maksymalnej trakcji.

Read more

IMPONUJĄCY WIDOK.

BMW X3 M40i fascynuje z miejsca kolorem Cerium Grey, który jest zarezerwowany wyłącznie dla samochodów M Performance. Imponująca partia przednia zachwyca wyrazistą atrapą chłodnicy w kolorze Cerium Grey i powiększonymi wlotami powietrza. Tył wyróżnia się mocnymi podwójnymi końcówkami rur wydechowych w czarnym chromie po obu stronach. Całość uzupełniają zaakcentowane kolorystycznie lusterka zewnętrzne oraz ekskluzywne 21-calowe obręcze kół ze stopów lekkich M Double Spoke 718 M.

EKSKLUZYWNA STYLISTYKA WNĘTRZA BMW X3 M40i.

Wnętrze BMW X3 M40i odzwierciedla jego bezkompromisowe ambicje w kwestii wydajności. Jeszcze zanim wsiądzie się do samochodu, ekskluzywna listwa progowa z symbolem modelu M Performance informuje o sportowym DNA pojazdu. Zorientowany na potrzeby kierowcy kokpit wyróżnia rozmieszczenie wszystkich istotnych funkcji blisko kierownicy. A wszystkie informacje dotyczące jazdy znajdują się na supernowoczesnej desce rozdzielczej z cyfrowym symbolem modelu. Fotele sportowe z wysokogatunkowej skóry zachwycają idealną ergonomią i sportowo-eleganckim wyglądem.

JESZCZE INTENSYWNIEJSZA RADOŚĆ Z JAZDY.

BMW MPerformance

JESZCZE INTENSYWNIEJSZA RADOŚĆ Z JAZDY.

Samochody M Performance, przy całej mocy, potwierdzają wyostrzonym designem swój doskonały styl i zachwycają imponującym napędem, który zalicza się do najwydajniejszych w każdej serii. I oferują fascynującą dynamikę bez rezygnowania z komfortu. Samochody BMW M Performance. Krótko mówiąc: zintensyfikowana radość z jazdy.

Read more

ZDJĘCIA I FILMY.

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

  • Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.

    Dane oznaczone „x” nie są jeszcze dostępne.