W KAŻDEJ SYTUACJI: MOCNA ESTETYKA.

Stylistyka BMW X3.

W KAŻDEJ SYTUACJI: MOCNA ESTETYKA.

Stylistyka BMW X3.

W KAŻDEJ SYTUACJI: MOCNA ESTETYKA.Stylistyka BMW X3.

Widok, który budzi ochotę na wyzwania. Charakterystyczna stylistyka BMW X3 na nowo interpretuje solidność i niezależność. Harmonijne proporcje, wyraziste kontury i ekstremalnie podkreślona szerokość przodu i tyłu łączą się w atrakcyjną sylwetkę – która znajduje swoją kontynuację także w nowo zaprojektowanym, ekskluzywnym wnętrzu. Krótko mówiąc: dzięki różnorodnym liniom stylistycznym BMW X3 każdy znajdzie coś dla siebie.

BMW X3 M40i (2)(3):
Kraftstoffverbrauch in l/100 km (kombiniert): 8,4–8,2
CO2-Emissionen in g/km (kombiniert): 193–188

Read more

IDEALNA WIDOCZNOŚĆ NA KAŻDEJ DRODZE. A NAWET TAM, GDZIE JEJ NIE MA.

Diodowe reflektory adaptacyjne obejmują światła mijania i drogowe oraz kierunkowskazy w pełnej technologii diodowej. Wyposażenie obejmuje ponadto funkcję BMW Selective Beam, światła zakrętowe, światła dzienne, reflektory adaptacyjne i zmienne sterowanie światła, co gwarantuje optymalne oświetlenie jezdni i lepszą widoczność po zmroku. Z tyłu znajdują się trójwymiarowe, w pełni diodowe lampy tylne o charakterystycznym dla BMW kształcie litery L, dzięki którym pojazd wygląda jeszcze dynamiczniej, doskonale prezentując się w dzień i w nocy.

ZACHOWUJE SPOKÓJ. TAKŻE PODCZAS BURZY.

Nowoczesna akustyka.

ZACHOWUJE SPOKÓJ. TAKŻE PODCZAS BURZY.

Nowoczesna akustyka.

Odprężająca atmosfera: znacznie ulepszony komfort akustyczny czyni z wnętrza BMW X3 ekskluzywną strefę relaksu, nawet przy dużych prędkościach. Wysokiej jakości akustyczne przeszklenia odczuwalnie redukują hałas powodowany przez wiatr lub inne dźwięki dochodzące z zewnątrz.

Read more

„Inteligentne rozwiązania perfekcyjnie ujęte w ramy eleganckich powierzchni stwarzają wiele przestrzeni dla aktywnego stylu życia.”
OLIVER HEILMER, HEAD OF INTERIOR DESIGN BMW AUTOMOBILE

GOTOWY NA NOWE PRZYGODY: ROWER ELEKTRYCZNY SPECIALIZED.

W poszukiwaniach nowych wyzwań BMW X3 ma teraz sprzymierzeńca: rower elektryczny SPECIALIZED. Sportowy elektryczny rower górski, w którym silnik i akumulator są całkowicie zintegrowane z ramą. Rower ma trzy tryby jazdy umożliwiające pokonanie nawet najbardziej ekstremalnych wzniesień i zjazdów. A za pomocą aplikacji SPECIALIZED Mission Control użytkownik może planować swoje trasy tak, by akumulator wystarczył na całą wycieczkę. Można go zresztą łatwo naładować w BMW X3 za pomocą specjalnego kabla. Dla przyjemności jazdy na najwyższym poziomie – w każdym terenie.

Dostępny u dealerów BMW.

AKCESORIA NA KAŻDĄ AKCJĘ.

Fascynującą różnorodnością BMW X3 może pochwalić się także w kwestii akcesoriów. Niezależnie od tego, czy kierowca chce podkreślić sportowy charakter auta, zyskać więcej miejsca na bagaż, czy skorzystać z większej liczby praktycznych funkcji. Dzięki oryginalnym akcesoriom BMW auto idealnie dostosowuje się do stylu jazdy użytkownika. Bogata oferta sięga od przestronnych pojemników dachowych przez charakterystyczne obręcze kół i dywaniki po nowoczesne bagażniki na rowery.

DYNAMIKA JAZDY I WYDAJNOŚĆ.

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

 • BMW X3 xDrive20d (3):
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 5,6 – 5,3
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 146 – 140

  BMW X3 xDrive30d (3):
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 6,1 – 5,8
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 160 – 154

  BMW X3 M40i (2)(3):
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 8,4 – 8,2
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 193 – 188

  Podane wartości zużycia paliwa, emisji CO2i zużycia energii zostały ustalone zgodnie z obowiązującą procedurą pomiarową VO (UE) 2007/715 w jej aktualnie obowiązującym brzmieniu. Podane wartości dotyczą pojazdów z wyposażeniem podstawowym oferowanym w Niemczech, a zakresy uwzględniają różnice wynikające z wybranego rozmiaru kół, opon oraz wyposażenia dodatkowego i mogą się zmienić w trakcie konfiguracji.

  Wartości dla pojazdów oznaczonych (2) są tymczasowe.

  Wartości dla pojazdów oznaczonych (3) zostały już ustalone zgodnie z nowym cyklem testowym WLTC i przeliczone na NEDC, aby umożliwić ich porównanie. [W tych pojazdach podatki i inne opłaty samochodowe uwzględniające (również) emisję CO2 mogą być obliczane na podstawie innych wartości niż podane.]

  Podane wartości emisji CO2 wynikają z dyrektywy 1999/94/WE oraz Pkw-EnVKV w ich aktualnym brzmieniu i uwzględniają w klasyfikacji wartości zużycia i emisji CO2 NEDC.

  Więcej informacji na temat oficjalnego zużycia paliwa i energii oraz oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych uzyskać można we wszystkich salonach sprzedaży BMW.