W KAŻDEJ SYTUACJI: MOCNA ESTETYKA.

Stylistyka BMW X3.

W KAŻDEJ SYTUACJI: MOCNA ESTETYKA.

Stylistyka BMW X3.

W KAŻDEJ SYTUACJI: MOCNA ESTETYKA.Stylistyka BMW X3.

Widok, który budzi ochotę na wyzwania. Charakterystyczna stylistyka BMW X3 na nowo interpretuje solidność i niezależność. Harmonijne proporcje, wyraziste kontury i ekstremalnie podkreślona szerokość przodu i tyłu łączą się w atrakcyjną sylwetkę – która znajduje swoją kontynuację także w nowo zaprojektowanym, ekskluzywnym wnętrzu. Krótko mówiąc: dzięki różnorodnym liniom stylistycznym BMW X3 każdy znajdzie coś dla siebie.

BMW X3 M40i :
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 10,6-11,0
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 240-250

Read more

IDEALNA WIDOCZNOŚĆ NA KAŻDEJ DRODZE. A NAWET TAM, GDZIE JEJ NIE MA.

Diodowe reflektory adaptacyjne obejmują światła mijania i drogowe oraz kierunkowskazy w pełnej technologii diodowej. Wyposażenie obejmuje ponadto funkcję BMW Selective Beam, światła zakrętowe, światła dzienne, reflektory adaptacyjne i zmienne sterowanie światła, co gwarantuje optymalne oświetlenie jezdni i lepszą widoczność po zmroku. Z tyłu znajdują się trójwymiarowe, w pełni diodowe lampy tylne o charakterystycznym dla BMW kształcie litery L, dzięki którym pojazd wygląda jeszcze dynamiczniej, doskonale prezentując się w dzień i w nocy.

ZACHOWUJE SPOKÓJ. TAKŻE PODCZAS BURZY.

Nowoczesna akustyka.

ZACHOWUJE SPOKÓJ. TAKŻE PODCZAS BURZY.

Nowoczesna akustyka.

Odprężająca atmosfera: znacznie ulepszony komfort akustyczny czyni z wnętrza BMW X3 ekskluzywną strefę relaksu, nawet przy dużych prędkościach. Wysokiej jakości akustyczne przeszklenia odczuwalnie redukują hałas powodowany przez wiatr lub inne dźwięki dochodzące z zewnątrz.

Read more

„Inteligentne rozwiązania perfekcyjnie ujęte w ramy eleganckich powierzchni stwarzają wiele przestrzeni dla aktywnego stylu życia.”
OLIVER HEILMER, HEAD OF INTERIOR DESIGN BMW AUTOMOBILE

GOTOWY NA NOWE PRZYGODY: ROWER ELEKTRYCZNY SPECIALIZED.

W poszukiwaniach nowych wyzwań BMW X3 ma teraz sprzymierzeńca: rower elektryczny SPECIALIZED. Sportowy elektryczny rower górski, w którym silnik i akumulator są całkowicie zintegrowane z ramą. Rower ma trzy tryby jazdy umożliwiające pokonanie nawet najbardziej ekstremalnych wzniesień i zjazdów. A za pomocą aplikacji SPECIALIZED Mission Control użytkownik może planować swoje trasy tak, by akumulator wystarczył na całą wycieczkę. Można go zresztą łatwo naładować w BMW X3 za pomocą specjalnego kabla. Dla przyjemności jazdy na najwyższym poziomie – w każdym terenie.

Dostępny u dealerów BMW.

AKCESORIA NA KAŻDĄ AKCJĘ.

Fascynującą różnorodnością BMW X3 może pochwalić się także w kwestii akcesoriów. Niezależnie od tego, czy kierowca chce podkreślić sportowy charakter auta, zyskać więcej miejsca na bagaż, czy skorzystać z większej liczby praktycznych funkcji. Dzięki oryginalnym akcesoriom BMW auto idealnie dostosowuje się do stylu jazdy użytkownika. Bogata oferta sięga od przestronnych pojemników dachowych przez charakterystyczne obręcze kół i dywaniki po nowoczesne bagażniki na rowery.

DYNAMIKA JAZDY I WYDAJNOŚĆ.

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

  • Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.