OSIĄGI TKWIĄ W DETALACH.

Nowe BMW X4 M40i.

bmw mperformance logo

OSIĄGI TKWIĄ W DETALACH.

Nowe BMW X4 M40i.

OSIĄGI TKWIĄ W DETALACH.Nowe BMW X4 M40i.

Jeśli chodzi o maksymalne osiągi, to decydującą rolę odgrywają często detale. Widać to choćby w nowym BMW X4 M40i, którego osiągi i zwinność pozwalają z łatwością radzić sobie z nawet najtrudniejszymi sytuacjami. Jego unikalny charakter to zasługa przede wszystkim 6-cylindrowego silnika benzynowego M Performance TwinPower Turbo o mocy 353 KM (260 kW)/500 Nm, innowacyjnej lekkiej konstrukcji i adaptacyjnego układu jezdnego M.

 

BMW X4 M40i(2)(3):
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 9,2–9,0
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 213–209

Read more

POGROMCA KONKURENCJI.

6-cylindrowy rzędowy silnik benzynowy M Performance TwinPower Turbo.

POGROMCA KONKURENCJI.

6-cylindrowy rzędowy silnik benzynowy M Performance TwinPower Turbo.

Konkurencja jeszcze nigdy nie była tak mocna – dla innych. Bo 6-cylindrowy rzędowy silnik benzynowy M Performance TwinPower Turbo wyposażony w turbosprężarkę TwinScroll, adaptacyjny rozrząd Valvetronic i bezpośredni wtrysk benzyny High Precision Injection oferuje moc 353 PS (260 kW). Efektem tego jest maksymalny moment obrotowy wynoszący 500 NM, przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 4,8 s – a przede wszystkim jeszcze większa przewaga nad konkurencją.

Read more

PERFEKCYJNY PERFORMANCE.

Dynamika BMW X4 M40i.

PERFEKCYJNY PERFORMANCE.

Dynamika BMW X4 M40i.

Kto lubi wyzwania, ten powinien być na nie odpowiednio przygotowany. Dlatego BMW X4 M40i prezentuje się w absolutnie topowej formie. Niezwykle precyzyjny sportowy układ jezdny M i adaptacyjny sportowy układ kierowniczy gwarantują niesamowicie precyzyjne prowadzenie. Seryjny sportowy układ hamulcowy M, napęd na cztery koła BMW xDrive oraz sportowy dyferencjał M zwiększają dynamiczne możliwości auta. To samochód stworzony, by wyznaczać wzorce.

Read more
 • Adaptacyjne zawieszenie sportowe M

  Adaptacyjne zawieszenie M dostosowuje się elektronicznie do warunków nawierzchni i jazdy. Oprócz tego kierowca może wybrać przełącznikiem właściwości jezdnych charakterystykę pracy układu jezdnego – od komfortowej po wybitnie sportową i zwinną.

 • Adaptacyjny sportowy układ kierowniczy

  Adaptacyjny sportowy układ kierowniczy z funkcją Servotronic umożliwia bardziej bezpośrednie i zwinne kierowanie pojazdem przy mniejszym nakładzie siły. Reaguje na skręt kierownicy z różnym przełożeniem. Ułatwia to prowadzenie w sportowym stylu oraz zmniejsza nakład siły potrzebnej podczas parkowania i skręcania.

 • BMW xDrive ze sportowym dyferencjałem M

  Inteligentny napęd na cztery koła BMW xDrive adaptacyjnie i płynnie rozdziela napęd na koła przednie i tylne, poprawiając trakcję, dynamikę jazdy i zwiększając bezpieczeństwo jazdy w każdej sytuacji. Dla dodatkowego podniesienia zwinności elektroniczny rozdział momentu przeciwdziała też pod- i nadsterowności na zakrętach. Sportowy dyferencjał M optymalizuje trakcję i stabilność jazdy przy dynamicznej jeździe oraz na nawierzchni o zróżnicowanych właściwościach.

MISTRZ W DOSKONAŁEJ FORMIE.

Elementy stylistyczne charakterystyczne dla M Performance podkreślają ekskluzywny charakter BMW X4 M40i. Większe wloty powietrza, nerki i lusterka zewnętrzne w kolorze Cerium Grey pozwalają od razu dostrzec sportowe ambicje auta. 21-calowe obręcze kół ze stopów lekkich gwarantują drapieżny wygląd, a ekskluzywne końcówki rur wydechowych w czarnym chromie pozostawiają zapadają w pamięć. Atletyczny wygląd uzupełniają znaczki M na przednich błotnikach oraz oznaczenie modelu z tyłu, również w kolorze Cerium Grey.

KOMFORT I SPORTOWE EMOCJE.

Standardowy pakiet sportowy M nadaje BMW X4 M40i dynamiki, którą widać w całym wnętrzu auta. Od skórzanej kierownicy M i przyrządów specyficznych dla M Performance poprzez listwy ozdobne po podnóżek M – sportowe zacięcie widać tu w każdym detalu.

Read more

Prowadzi pod każdym względem.

Wielofunkcyjna kierownica skórzana M ze zintegrowaną poduszką powietrzną kierowcy i logo M jest trójramienna. Koło kierownicy pokryte czarną skórą nappa z czarnym szwem i wyprofilowanym podparciem kciuków zapewnia sportowo bezpośrednie wyczucie układu kierowniczego.
Read more

Doskonała funkcjonalność i stylistyka.

Indywidualnie regulowane sportowe fotele przednie charakteryzują się licznymi możliwościami ustawień ręcznych, m.in. szerokości oparcia i długości siedziska oraz nachylenia oparcia i siedziska. Wyższe podparcia boczne siedziska i oparcia gwarantują doskonałą ergonomię i lepsze trzymanie boczne.
Read more

Sportowy medal z charakterem.

Konsola środkowa ma w przedniej części zamiast nazwy modelu kolorowy znaczek M, który podkreśla sportową atmosferę wewnątrz auta i wskazuje na jego dynamiczny charakter.
Read more

W KRĘGU MOCY.

Samochody M Performance.

W KRĘGU MOCY.

Samochody M Performance.

ZDJĘCIA I FILMY.

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

 • Podane wartości zużycia paliwa, emisji CO2i zużycia energii zostały ustalone zgodnie z obowiązującą procedurą pomiarową VO (UE) 2007/715 w jej aktualnie obowiązującym brzmieniu. Podane wartości dotyczą pojazdów z wyposażeniem podstawowym oferowanym w Niemczech, a zakresy uwzględniają różnice wynikające z wybranego rozmiaru kół, opon oraz wyposażenia dodatkowego i mogą się zmienić w trakcie konfiguracji.

  Wartości dla pojazdów oznaczonych (2) są tymczasowe.

  Wartości dla pojazdów oznaczonych (3) zostały już ustalone zgodnie z nowym cyklem testowym WLTC i przeliczone na NEDC, aby umożliwić ich porównanie.

  Podane wartości emisji CO2 wynikają z dyrektywy 1999/94/WE oraz Pkw-EnVKV w ich aktualnym brzmieniu i uwzględniają w klasyfikacji wartości zużycia i emisji CO2 NEDC.

  Więcej informacji na temat oficjalnego zużycia paliwa i energii oraz oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych uzyskać można we wszystkich salonach sprzedaży BMW.