BMW X5 M50d na drodze w nocy w mieście

WILK W POGONI ZA SFORĄ.

Nowe BMW X5 M50d.

BMW X5 M50d na drodze w nocy w mieście

WILK W POGONI ZA SFORĄ.

Nowe BMW X5 M50d.

WILK W POGONI ZA SFORĄ.Nowe BMW X5 M50d.

Nowe BMW X5 M50d to fenomen. Inżynierowie stworzyli BMW X, które na nowo określa możliwości w zakresie osiągów, dynamiki i zwinności. Samochód napędza 6-cylindrowy rzędowy silnik wysokoprężny M Performance TwinPower Turbo. Oferuje moc, która jest precyzyjnie przenoszona na drogę przez adaptacyjny układ jezdny M Professional. To prawdziwy samochód M Performance – dla wszystkich, którzy oczekują więcej.

BMW X5 M50d(3):
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 8,4 – 9,2
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 220 – 240

Read more
6-cylindrowy rzędowy silnik wysokoprężny M Performance TwinPower Turbo w BMW X5 M50d

WORKAHOLIC.

6-cylindrowy rzędowy silnik wysokoprężny M Performance TwinPower Turbo.

WORKAHOLIC.

6-cylindrowy rzędowy silnik wysokoprężny M Performance TwinPower Turbo.

Mocny charakter nie przestaje się rozwijać. Podobnie jak nowy 6-cylindrowy rzędowy silnik wysokoprężny M Performance TwinPower Turbo z dwoma turbosprężarkami niskiego i dwoma wysokiego ciśnienia. Rezultatem jest jeszcze większa moc, bardzo szybka reakcja i moment obrotowy 760 Nm, który wyraźnie czuć już na niskich obrotach silnika. Ta niezwykle wydajna jednostka generuje 294 kW (400 KM) i przyspiesza BMW X5 M50d od 0 do 100 km/h zaledwie w 5.2 s.

Read more
Nowe BMW X5 M50d pokazuje, na co stać Sports Activity Vehicle z genami M i xDrive: maksymalna dynamika i zwinność przy optymalnej trakcji.
Jörn Sieke, Product Management M Automobiles and BMW Individual
Wnętrze BMW X5 M50d z kokpitem, deską rozdzielczą i konsolą środkową
Detal zestawu wskaźników BMW X5 M M50d
Listwy progowe z napisem BMW Individual w BMW X5 M50d

ZAWSZE NA POLE POSITION.

Wnętrze BMW X5 M50d to esencja sportowego charakteru i ekskluzywności. Specyficzny napis M na listwach progowych i desce rozdzielczej przyspiesza puls. Kokpit jest zoptymalizowany dla kierowcy, a kierownica skórzana M idealnie leży w dłoniach. Wysokiej jakości materiały, takie jak opcjonalnie eleganckie fotele BMW Individual Merino w kolorze truflowym, deska rozdzielcza BMW Individual obita skórą oraz listwy ozdobne z ciemnego aluminium Mesh Effect tworzą sportową atmosferę.

BMW X5 M50d na drodze w nocy w mieście

PAN SYTUACJI.

Układ jezdny BMW X5 M50d.

PAN SYTUACJI.

Układ jezdny BMW X5 M50d.

Jadąc BMW X5 M50d, od razu poczujesz, co znaczy perfekcyjne zestrojenie. Zrównoważone prowadzenie, typowa zwinność i maksymalna precyzja – inżynierowie BMW po raz kolejny zoptymalizowali charakterystykę układu jezdnego i kierowniczego. Dzięki trybom „Sport” i „Sport+” opcjonalny adaptacyjny układ jezdny M Professional może być jeszcze sztywniejszy i bardziej sportowy. Zapewnia to dynamikę jazdy, która w połączeniu ze zintegrowanym aktywnym układem kierowniczym i xDrive nie ma sobie równych w swojej klasie.

Read more
Trzy BMW M Performance na mokrym asfalcie

JESZCZE INTENSYWNIEJSZA RADOŚĆ Z JAZDY.

Samochody M Performance.

BMW MPerformance

JESZCZE INTENSYWNIEJSZA RADOŚĆ Z JAZDY.

Samochody M Performance.

Widok BMW X5 M50d z tyłu w nocnej miejskiej scenerii

ZDJĘCIA I FILMY

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

  • Podane wartości zużycia paliwa, emisji CO2i zużycia energii zostały ustalone zgodnie z obowiązującą procedurą pomiarową VO (UE) 2007/715 w jej aktualnie obowiązującym brzmieniu. Podane wartości dotyczą pojazdów z wyposażeniem podstawowym oferowanym w Niemczech, a zakresy uwzględniają różnice wynikające z wybranego rozmiaru kół, opon oraz wyposażenia dodatkowego i mogą się zmienić w trakcie konfiguracji.

    Wartości dla pojazdów oznaczonych (3) zostały już ustalone zgodnie z nowym cyklem testowym WLTC i przeliczone na NEDC, aby umożliwić ich porównanie. [W przypadku tych typów pojazdów, inne niż podane tutaj wartości mogą mieć zastosowanie do wysokości podatków i innych opłat związanych z pojazdem, które (również) wpływają na emisje CO2.]

    Podane wartości emisji CO2 wynikają z dyrektywy 1999/94/WE oraz Pkw-EnVKV w ich aktualnym brzmieniu i uwzględniają w klasyfikacji wartości zużycia i emisji CO2 NEDC.

    Więcej informacji na temat oficjalnego zużycia paliwa i energii oraz oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych uzyskać można we wszystkich salonach sprzedaży BMW.