BMW_OstaniDoma

#StaySafe: 7 pomysłów na
spędzanie czasu w domu

#StaySafe: 7 pomysłów na <br> spędzanie czasu w domu

Porady na spędzanie czasu w domu

   

1. BMW na Twoim ekranie
2. Radość słuchania: nowy podcast BMW
3. Zamiast jeździć, dowiedz się więcej o BMW
4. Ścigaj się wirtualnie na torze wyścigowym
5. Upiecz sobie BMW
6. Samochodowa ścieżka dźwiękowa na kanapę
7. Tapety BMW na smartfon

Wiemy, że w obecnej sytuacji istnieją ważniejsze tematy niż motoryzacja. Dla BMW, jako marki globalnej, zdrowie naszych Klientów, fanów i pracowników to kwestia priorytetowa. Dlatego reagujemy solidarnie dbając o Wasze bezpieczeństwo. Nadal jesteśmy tutaj, aby robić to, co potrafimy najlepiej: dostarczać Wam RADOŚĆ każdego dnia, nawet w tych trudnych chwilach. #zawszerazem Bądźcie bezpieczni!

__________

BMW „Mission Impossible”
01.04.2020

BMW na Twoim ekranie

Jeśli nawet w czasach koronawirusa nie możesz obejść się bez charakterystycznego brzmienia klasycznego sześciocylindrowego silnika rzędowego BMW lub turbodoładowanej jednostki BMW M, mamy dla Ciebie radę: poszukaj w serwisach streamingowych klasyków filmowych, w których występują samochody BMW. Na przykład filmów z serii „Mission: Impossible”. Tom Cruise jako superagent Ethan Hunt nie cacka się tam zbytnio z modelami BMW M. Albo obejrzyj klasyki akcji takie jak „Ronin”, „Transporter” czy filmy z Jamesem Bondem, takie jak „Jutro nie umiera nigdy” czy „Goldeneye”. Przyjemnych poszukiwań!

Rozwiń

__________

Podcast BMW, kobieta ze smartfonem
01.04.2020

Radość słuchania: nowy podcast BMW

Radość z jazdy daje się słuchać! Odpręż się i wejdź w świat BMW. W nowym podcaście BMW usłyszysz o przygodach i wizjach przyszłości.

➜ Spotify
➜ iTunes
➜ Google Podcast
➜ AudioNow
➜ Deezer
➜ Stitcher
➜ Castbox

Rozwiń

__________

Nerki BMW Logo BMW
01.04.2020

Zamiast jeździć, dowiedz się więcej o BMW

Rozrywka rozrywką, ale zadbać należy również o szare komórki. Odśwież swoją wiedzę o BMW! Począwszy od znaczenia logo BMW, poprzez historię nazwy i określenia potoczne, po wymowę „BMW” w innych krajach – po przeczytaniu tych artykułów na bmw.com będziesz się doskonale orientować w temacie BMW.

Rozwiń

__________

Wirtualny tor wyścigowy BMW Simracing
01.04.2020

Ścigaj się wirtualnie na torze wyścigowym

Właśnie skończyłaś/skończyłeś czytać grubą książkę i szukasz teraz jakiejś odmiany? I chcesz przy tym spędzić czas ze swoim ulubionym BMW? Mamy propozycję: wybierz odpowiedniągrę wyścigową i preferowany model BMW, zapnij wirtualne pasy i gazu! Dzięki wskazówkom profesjonalnych graczy błyskawicznie osiągniesz wyśmienite czasy.

Rozwiń

__________

Upiecz sobie BMW: przepis na piernik
01.04.2020

Upiecz sobie BMW

Przedszkola i szkoły zamknięte – i co teraz? Praca zdalna oznacza dla wielu rodziców radzenie sobie jednocześnie z obowiązkami zawodowymi i opieką nad dziećmi. A co powiesz na smaczną rozrywkę i BMW z piekarnika? Mamy przepis na samochodowe ciasto. Do ciasta, gotowi, start!

Rozwiń

__________

BMW Playlist
01.04.2020

Samochodowa ścieżka dźwiękowa na kanapie

Jazda samochodem to doskonała okazja do słuchania muzyki. Ale nawet kiedy samochód stoi w garażu, możesz cieszyć się muzyką w domu, na kanapie. Przygotowaliśmy 70 najlepszych utworów do jazdy, które pozwolą Ci poczuć smak drogi pośród czterech ścian. Albo przetestuj swoje głośniki za pomocą naszego profesjonalnego testu. A więc podkręć głośność i zaczynamy.

Rozwiń

__________

Tapeta BMW Vision M Next
24.03.2020

Tapety BMW na smartfon

Bądźmy szczerzy: również w kwarantannie często sięgasz po komórkę. Nie daj się nudzie i pobierz nową tapetę BMW Vision M Next na swój smartfon. A potem możesz jeszcze pobrać szablon do druku 3D i obserwować, jak Twoja drukarka 3D warstwa po warstwie tworzy kształt BMW.

Rozwiń

Poraba goriva in emisije CO₂.

  • Disclaimer reference invalid