RADOŚĆ NIE ZNA GRANIC.

RADOŚĆ NIE ZNA GRANIC.

Oferty specjalne dla importowanych modeli BMW.

RADOŚĆ NIE ZNA GRANIC.Oferty specjalne dla importowanych modeli BMW.

Naszym najważniejszym celem jest zapewnienie wszystkim właścicielom BMW jak największej radości z jazdy. Dlatego oferujemy szerokie spektrum usług przeznaczonych zarówno dla tych, którzy nabyli swoje BMW u lokalnego dystrybutora, jak i tych, którzy kupili samochód za granicą lub odkupili od poprzedniego właściciela. Zarejestruj się już dziś, żeby otrzymać darmową kopię Instrukcji Użytkownika BMW w swoim języku. Firma BMW przygotowała dla Ciebie również inne usługi, w tym między innymi aktualizację cyfrowej mapy drogowej, kontrolę bezpieczeństwa BMW, aktualizację wersji językowej Twojego BMW oraz zestaw startowy Natural Air. Masz pewność, że korzystasz z najlepszej oferty serwisowej, a Twoje BMW znajduje się w dobrych rękach.

Rozwiń

OFERTY SPECJALNE DLA IMPORTOWANYCH MODELI BMW.

Darmowa Instrukcja Użytkownika BMW

Darmowa Instrukcja Użytkownika BMW.

Odbierz własną Instrukcję Obsługi BMW w swoim ojczystym języku. Zupełnie za darmo. Zamów już teraz.
Rozwiń
Aktualizacja Cyfrowej Mapy Drogowej

Aktualizacja Cyfrowej Mapy Drogowej.

Drogi i cele podróży codziennie są inne. Specjaliści z zespołu BMW wskażą Ci wersję oprogramowania kompatybilną z systemem nawigacyjnym Twojego BMW.
Rozwiń
Kontrola Bezpieczeństwa BMW

Kontrola Bezpieczeństwa BMW.

Bezpieczeństwo to podstawa. Pozwól naszym specjalistom z Serwisu BMW dokładnie sprawdzić układ hamulcowy, oświetlenie, układ kierowniczy, opony oraz wszystkie inne układy i podzespoły mające wpływ na bezpieczeństwo Twojego pojazdu.
Rozwiń
Aktualizacja wersji językowej Twojego BMW

Aktualizacja wersji językowej Twojego BMW.

Kupiłeś samochód za granicą i chcesz zmienić wersję językową oprogramowania BMW na swój język ojczysty? Skontaktuj się z nami, mamy dla Ciebie optymalne rozwiązanie.
Rozwiń
Zestaw startowy Natural Air

Zestaw startowy Natural Air.

By wnętrze Twojego BMW pachniało świeżością, wypróbuj zestaw startowy BMW Natural Air złożony z wkładu zapachowego i uchwytu do mocowania.
Rozwiń

INSTRUKCJA UŻYTKOWNIKA BMW.

Zupełnie za darmo, w Twoim języku.

Radość mówi wszystkimi językami świata i nie uznaje barier językowych. Lecz dla Ciebie język może stanowić przeszkodę. Kupiłeś swoje BMW za granicą? A może od poprzedniego właściciela? W takim przypadku możesz dysponować wyłącznie Instrukcją Obsługi BMW w języku angielskim. Aby zapewnić Ci jak największą radość z jazdy, firma BMW przygotowała Instrukcję Obsługi BMW w Twoim języku. Zarejestruj się już dziś i odbierz darmową instrukcję (PDF) w swoim języku.

Jak otrzymać egzemplarz Instrukcji Obsługi BMW.

AKTUALIZACJA CYFROWEJ MAPY DROGOWEJ.

Czuj się pewnie na każdej drodze.

Mapy cyfrowe do systemów nawigacyjnych BMW oferują wygody dostęp do informacji o bieżącym natężeniu ruchu i pobliskich atrakcjach turystycznych. Drogi zmieniają się każdego dnia, podobnie jak cele, do których zmierzasz. Bez względu na to czy szukasz skrótu, malowniczej trasy, sposobu na ominięcie korków, parkingu czy modnej restauracji, z cyfrową mapą drogową BMW to żaden problem. Dzięki na bieżąco aktualizowanej zawartości zawsze bezbłędnie trafisz do celu. Specjaliści BMW chętnie pomogą Ci dobrać optymalną wersję oprogramowania do systemu nawigacyjnego w Twoim BMW.

 

Cena 2 letniej subskrypcji: 459 zł*

Dodatkowo koszt każdorazowej instalacji: 89 zł*

 

Dla wszystkich modeli BMW wyprodukowanych od września 2002 r. 

 

* Wszystkie ceny zawierają podatek VAT i nie obejmują kosztów montażu. Wszystkie oferty ważne do dnia 31.12.2017 lub do wyczerpania zapasów. Oferty dostępne wyłącznie u Dealerów BMW uczestniczących w programie. Zastrzega się możliwość wystąpienia błędów.

Jak zaktualizować Cyfrową Mapę Drogową?

Zarejestruj się – skontaktuje się z Tobą lokalny Dealer BMW, który przekaże Ci dalsze informacje.

KONTROLA BEZPIECZEŃSTWA BMW.

Bezpieczeństwo, na którym możesz polegać.

Gwarantujemy bezpieczeństwo pojazdów marki BMW. Oznacza to, że możesz się delektować przyjemnością z jazdy i mieć absolutną pewność, że nic nie zagraża Twoim pasażerom. W trakcie kontroli bezpieczeństwa BMW nasi specjaliści z Serwisu BMW starannie sprawdzają wszystkie mające wpływ na bezpieczeństwo układy i podzespoły korzystając z dwunastopunktowej listy kontrolnej – od układu hamulcowego i oświetlenia aż po układ kierowniczy i opony. Kontrola bezpieczeństwa BMW to również doskonały sposób na przygotowanie się do obowiązkowych przeglądów stanu technicznego pojazdu lub wyceny przedsprzedażowej. W trosce o Twoje bezpieczeństwo skontaktujemy się z Tobą, żeby ustalić konkretny termin.

 

Cena od 149 zł*

 

Wszelkie koszty napraw i płynów naliczane są oddzielnie.

 

* Wszystkie ceny zawierają podatek VAT i nie obejmują kosztów montażu. Wszystkie oferty ważne do dnia 31.12.2017 lub do wyczerpania zapasów. Oferty dostępne wyłącznie u Dealerów BMW uczestniczących w programie. Zastrzega się możliwość wystąpienia błędów.

Umów się na kontrolę bezpieczeństwa BMW.

AKTUALIZACJA WERSJI JĘZYKOWEJ OPROGRAMOWANIA BMW.

Samochód komunikuje się z Tobą w Twoim języku.

Kupiłeś swoje BMW za granicą lub od poprzedniego właściciela? Chcesz żeby oprogramowanie samochodu wyświetlało komunikaty w Twoim ojczystym języku? Żaden problem – specjaliści BMW sprawdzą dostępność aktualizacji odpowiednich dla Twojego modelu pojazdu. Ciesz się pełnią komfortu swojego BMW – teraz również we własnym języku.

 

Cena od 999 zł*

 

* Wszystkie ceny zawierają podatek VAT i nie obejmują kosztów montażu. Wszystkie oferty ważne do dnia 31.12.2017 lub do wyczerpania zapasów. Oferty dostępne wyłącznie u Partnerów BMW uczestniczących w programie. Zastrzega się możliwość wystąpienia błędów.

Przeprowadź aktualizację wersji językowej oprogramowania swojego BMW.

ZESTAW STARTOWY NATURAL AIR.

Zadbaj o jakość powietrza we wnętrzu swojego BMW.


Zestaw Startowy BMW Natural Air to najwygodniejszy sposób na stworzenie we wnętrzu Twojego samochodu aury świeżości i luksusu oraz delektowanie się wyszukanymi nutami zapachowymi stworzonymi specjalnie dla BMW na bazie olejków eterycznych. W skład zestawu startowego BMW Natural Air wchodzi wkład zapachowy „Sparkling Raindrops” oraz uchwyt o kolorystyce dopasowanej do wnętrza kabiny, który z łatwością można zamocować na kratce otworu wentylacyjnego każdego modelu BMW. Przygotuj się na powiew świeżości!

 

U nas od 84 zł*

 

* Wszystkie ceny zawierają podatek VAT i nie obejmują kosztów montażu. Wszystkie oferty ważne do dnia 31.12.2017 lub do wyczerpania zapasów. Oferty dostępne wyłącznie u Partnerów BMW uczestniczących w programie. Zastrzega się możliwość wystąpienia błędów.