BMW

W BEZPIECZNEJ ODLEGŁOŚCI, ALE ZAWSZE Z WAMI.

W BEZPIECZNEJ ODLEGŁOŚCI, ALE ZAWSZE Z WAMI.

Drodzy Klienci,

Wiemy, że w obecnej wyjątkowej sytuacji istnieją ważniejsze tematy niż motoryzacja. Dla BMW zdrowie pracowników, partnerów i Was – naszych Klientów – to kwestia priorytetowa. Dlatego wdrożyliśmy szereg środków zaradczych oraz przygotowawczych, solidarnie dbając o Wasze i wspólne bezpieczeństwo.

Jednocześnie chcemy Was zapewnić, że jesteśmy nadal do Waszej dyspozycji. Nasze salony i serwisy pozostają otwarte, przy zachowaniu dodatkowych środków sanitarnych i bezpieczeństwa. Aby ułatwić Wam przestrzeganie zalecanego minimalizowania kontaktów, wprowadzamy także szereg rozwiązań komunikacji online i zdalnej.

 

 

W tych trudnych chwilach wciąż służymy Wam tak, jak potrafimy najlepiej. Mamy nadzieję, że BMW dostarcza Wam radości każdego dnia, nawet w tych wyjątkowych okolicznościach.


Bądźcie bezpieczni.
Wasz zespół BMW Polska.

 

 

Rozwiń

OSTATNIA AKTUALIZACJA: 11.05.2020

W BEZPIECZNEJ ODLEGŁOŚCI, ALE ZAWSZE Z WAMI.

NOWE ZASADY FUNKCJONOWANIA SALONÓW I SERWISÓW BMW.

Rozwiń
 • Godziny otwarcia

  Salony oraz serwisy są nadal otwarte, jednak dla bezpieczeństwa nas wszystkich zachęcamy do kontaktu zdalnego. Część pracowników będzie pracowało w trybie „mobilnego biura”. Jesteśmy w pełni dostępni dla Państwa online – zachęcamy do kontaktu poprzez mail, telefon czy wybrany komunikator. Dodatkowo informujemy, że istnieje możliwość skonfigurowania wymarzonego BMW w konfiguratorze online lub zapytania o ofertę online.

 • Jazda próbna

  Zachęcamy do ograniczenia poruszania się i pozostania w domu. Jeśli jednak jazda testowa okaże się niezbędna, dla Państwa wygody i bezpieczeństwa, wprowadziliśmy następujące rozwiązania:

  • u wybranych dealerów istnieje możliwość odbycia jazdy testowej bez obecności przedstawiciela Dealera lub zamówienia usługi door-to-door
  • dezynfekcja wnętrza samochodów demonstracyjnych
  • po każdej jeździe testowej samochody będą dezynfekowane ze szczególnym uwzględnieniem powierzchni często używanych
 • Prezentacja wybranego modelu BMW

  Prezentacja modelu może odbyć się również zdalnie za pomocą dostępnych komunikatorów. Twój Dealer BMW ustali z Tobą dogodne narzędzie. Zapytanie o prezentację możesz przesłać za pomocą formularza lub umówić bezpośrednio z wybranym Dealerem BMW.

 • Oferta na zakup nowego/używanego BMW

  Doradcy handlowi będą dostępni w salonie oraz w trybie zdalnym. Prezentacja wybranego modelu i omówienie oferty może odbyć się również zdalnie w postaci dwustronnej komunikacji wideo za pomocą dostępnych komunikatorów. Zapytanie o ofertę możesz przesłać za pomocą formularza lub umówić bezpośrednio z wybranym Dealerem BMW.

 • BMW Financial Services

  Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji, również w trybie zdalnym. Dbamy o Twój komfort i bezpieczeństwo, dlatego teraz bez wychodzenia z domu możesz załatwić prawie wszystkie formalności związane z finansowaniem i ubezpieczeniem Twojego BMW. 

   

  Chcesz skorzystać z naszej oferty finansowania lub ubezpieczenia?

  • Jeśli myślisz o finansowaniu w programie BMW Leasing lub BMW Comfort Lease, dajemy Ci możliwość przygotowania do zawarcia transakcji zdalnie, a wszystkich niezbędnych formalności i podpisania dokumentów dokonasz w trakcie tylko jednej wizyty przy odbiorze pojazdu
  • Możesz ubezpieczyć swoje BMW albo wznowić ubezpieczenie całkowicie zdalnie, bez konieczności wizyty w salonie
  • Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z wybranym Dealerem BMW

   

  Jesteś naszym Klientem?

  • Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w dni robocze w godzinach 8:00 – 20:00, email kontakt-fs@bmw.pl tel. +48 885 269 269
  • Z powodu znacznie zwiększonej skali korespondencji z naszymi Klientami, nasza dostępność obecnie jest częściowo ograniczona. Liczymy na Twoją wyrozumiałość i zapewniamy, że odpowiemy na każde Twoje zapytanie
  • Jeśli spodziewasz się utrudnień w regulowaniu bieżących płatności, skontaktuj się z nami pod adresem kontakt-fs@bmw.pl lub przez infolinię +48 885 269 269, a my znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie
 • BMW Service

  Teraz możesz zdalnie zlecić przeprowadzenie wszelkich niezbędnych napraw i czynności serwisowych, obejrzeć ich postęp na przysłanym filmie oraz zdecydować o zakresie i kosztach prac.

  • Umówienie wizyty online lub przez aplikację BMW Connected
  • Dzięki usłudze door-to-door, można przekazać BMW do serwisu bez wychodzenia z domu, jak również odebrać samochód po wykonaniu usługi
  • Dzięki komunikacji poprzez Smart Video Communication sprawdzenia statusu i zatwierdzenia naprawy możesz dokonać z dowolnego miejsca poprzez link z filmem wysłanym SMS-em lub na wskazany adres e-mail
  • Kluczyki można zostawić w specjalnie wyznaczonej strefie, aby ograniczyć kontakt z innymi osobami
  • Samochód oraz kluczyk zostają zdezynfekowane przed przekazaniem do Klienta  
  • Bezpłatna dezynfekcja wnętrza pojazdu
 • Data ważności gwarancji oraz pakietów serwisowych i naprawczych

  Mając na celu bezpieczeństwo i troskę o naszych Klientów w obecnej sytuacji epidemiologicznej, przy jedoczesnym dotrzymaniu warunków handlowych dotyczących gwarancji oraz pakietów serwisowych i naprawczych, zdecydowaliśmy wprowadzić poniższe udogodnienie:

  We wszystkich samochodach, w których gwarancja nowego samochodu / ważność pakietu BRI skończyły się po 16 marca 2020, będzie możliwość późniejszego bezpłatnego wykonania i rozliczenia tych usług, w terminie do 31 maja 2020. W wypadku pakietu BRI przebieg 200 000 km nie może zostać przekroczony.

  W przypadku pakietów BSI, powyższa możliwość dotyczy jedynie przedłużenia okresu ważności pakietu. Przebieg 100 000 km nie może zostać przekroczony.

  Przykładowe sytuacje:

  1. Pytanie:
  Gwarancja mojego BMW skończyła się 25 marca 2020 r., jednak 2 kwietnia wykryłem usterkę, która podlega naprawie gwarancyjnej. Czy mogę zgłosić się do Serwisu BMW, w celu wykonania naprawy gwarancyjnej?

  Odpowiedź:
  Tak. Zgodnie z powyższym zapisem, Klient może zgłosić się do Serwisu na naprawę gwarancyjną do 31 maja 2020 r, która zostanie wykonana bezpłatnie, zgodnie z zasadami gwarancji.

  2. Pytanie:
  Ważność mojego pakietu BRI skończyła się z dniem 23 marca 2020 r., jednak panująca sytuacja uniemożliwiła mi pojawienie się w serwisie w celu wykonania przeglądu. Czy mogę zgłosić się do Serwisu BMW, aby wykonać czynności zgodne z zasadami pakietu BRI?

  Odpowiedź:
  Tak. Zgodnie z powyższym zapisem, Klient może zgłosić się do Serwisu (do 31 maja 2020 r.) na wykonanie czynności zgodnych z pakietem BRI o ile nie przekroczył przebiegu 200 000 km.

  3. Pytanie:
  Ważność mojego pakietu BSI skończyła się z dniem 23 marca 2020 r., jednak panująca sytuacja uniemożliwiła mi pojawienie się w serwisie w celu wykonania przeglądu. Czy mogę zgłosić się do Serwisu BMW, aby wykonać czynności zgodne z zasadami pakietu BRI?

  Odpowiedź:
  Tak. Zgodnie z powyższym zapisem, Klient może zgłosić się do Serwisu (do 31 maja 2020 r.) na wykonanie czynności zgodnych z pakietem BSI o ile nie przekroczył przebiegu 100 000 km.