WIĘCEJ KANTÓW. WIĘCEJ CHARAKTERU.

BMW 4 Concept.

WIĘCEJ KANTÓW. WIĘCEJ CHARAKTERU.BMW 4 Concept.

Fascynacja coupé: być może od zawsze najbardziej charakterystyczna dla marki BMW. W końcu nic bardziej nie podreśla miłości do sportowej dynamiki o unikatowej elegancji jak coupé. To dzięku temu entuzjazmowi powstało BMW 4 Concept. Ta stylistyka łączy wszystkie cechy prawdziwego coupé. Bezbłędna linia, imponujące nerki grilla z filigranowym, tajemniczym wnętrzem w połączeniu z idealnym lakierem otwierają nowy rozdział historii dynamicznych Coupé.

Rozwiń

FASCYNACJA W SWOJEJ NAJBARDZIEJ NAMIĘTNEJ FORMIE.

Najważniejsze cechy BMW 4 Concept

Pionowe listwy grilla z kryształowymi elementami BMW 4 Concept wygląd zewnętrzny Forbidden Red

PEWNOŚĆ SIEBIE. OD PIERWSZEGO WEJRZENIA.

Emocjonalny język stylistyczny BMW 4 Concept w stylistyce Forbidden Red widok z boku

ESENCJA NAMIĘTNOŚCI.

Ekscytujący kolor Forbidden Red w BMW 4 Concept wygląd zewnętrzny z lotu ptaka

PONĘTNY CHARAKTER.

Pionowe listwy grilla z kryształowymi elementami BMW 4 Concept wygląd zewnętrzny Forbidden Red

PEWNOŚĆ SIEBIE. OD PIERWSZEGO WEJRZENIA.

Wyróżniający się pionowy grill BMW 4 Concept od razu przyciąga uwagę, którą później trudno od niego oderwać. Jak drogocenny klejnot dominuje cały przód pojazdu. A środek przyciąga głębią i wyjątkowością. Elementy kryształowe są zintegrowane z grillem jak biżuteria, co kreuje niespotykany efekt z każdej strony. Widoczne tylko przy dużym zbliżeniu wloty powietrzne są skomponowane w 4. Ze swoim wyjątkowym charakterem, ten wyjątkowy element stwarza ekscytujący kontrast do dynamicznego języka stylistycznego całego przodu.

Emocjonalny język stylistyczny BMW 4 Concept w stylistyce Forbidden Red widok z boku

ESENCJA NAMIĘTNOŚCI.

Język stylistyczny BMW 4 Concept demonstruje typowe dla BMW ultra-nowoczesne i emocjonujące proporcje: linia, dynamika, elegancja. Esencja BMW Coupé. Z płaską i niską pozycją na drodze, atletyczna sylwetka jest podreślona wygiętym tyłem, muskularnym bokiem i 3-wymiarowymi oponami ze stopu lekkiego. Wyjątkowy tył ze swoją powierzchnią podkreśla mocne trzymanie podłoża.

Ekscytujący kolor Forbidden Red w BMW 4 Concept wygląd zewnętrzny z lotu ptaka

PONĘTNY CHARAKTER.

Ekscytujący kolor Forbidden Red podkreśla charakter i dynamikę BMW 4 Concept tym samym oferując elegancką estetykę. Nakładany pięciowarstwowo kreuje własną historię. Poprzez fascynujące niuanse i imponującą głębie, idealna czerwień na powierzchni daje mu wyjątkowo dynamiczny charakter. Światło sprawia, że mieni się bogatym bukietem czerwieni, a cień uwypukla kontury od czerwieni po czerń. Rzadko wykończenie lakieru łączy w idealną symbiozę sportowy zew z pięknem elegancji.

NOWY RODZAJ DRESZCZY.

Najważniejsze cechy BMW 4 Concept.

Nic nie jest bardziej atrakcyjne niż radość z razdy. BMW 4 Concept prezentuje każdym milimetrem swoje atletyczne proporcje, zredukowany język stylistyczny i wyjątkowy lakier Forbidden Red. Jasno ilustrując fakt, że to nie jest konwencjonalne coupé, pokreślając reflektory LED, skupia uwagę na przodzie. W kolejnej chwili widać kształt 4 w grillu za pionowymi elementami ozdobnymi z kryształu. Cyfra pojawia się ponownie we wlotach bocznych. Lusterka boczne ze szlifowanego aluminium jeszcze bardziej podkreślają elegancję. Wydłużony dach i estetyczna linia barków razem z wąskimi, trójwymiarowymi lusterkami bocznymi i czarnym dyfuzorem nadają tyłowi atrakcyjny i sportowy wygląd.
Podwójne nerki grilla BMW 4 Concept Forbidden Red wygląd zewnętrzny
BMW 4 Concept Forbidden Red wygląd zewnętrzny tylny półprofil

WYGLĄD PRZYCIĄGAJĄCY UWAGĘ. DYNAMIKA WZBUDZAJĄCA POŻĄDANIE.

BMW 4 Concept Forbidden Red wygląd zewnętrzny przód
BMW 4 Concept Forbidden Red wygląd zewnętrzny bok
BMW 4 Concept Forbidden Red wygląd zewnętrzny tył

 

 

PROCES PROJEKTOWANIA.

BMW 4 Concept szkic na ekranie
BMW 4 Concept proces szkicowania
BMW 4 Concept szczegółowy prototyp
BMW 4 Concept proces mierzenia prototypów