STWORZONY BY BYĆ DZIKIM.

Nowe BMW Concept Z4.

Nieograniczona wolność i nieposkromiona radość z jazdy: nowe BMW Concept Z4 łamie konwenanse i oferuje nową jakość jazdy z otwartym dachem. To roadster stworzony na drogę, którego wygląd z każdej perspektywy emanuje siłą i sportowym charakterem. Roadster, który nie zna granic, w którym jazda jest za każdym razem nowym przeżyciem nieograniczonej radości.

Rozwiń
STWORZONY BY BYĆ DZIKIM.Nowe BMW Concept Z4.
bmw z4 cv

W TWOICH BARWACH.

W tym roadsterze nie ma miejsca dla konwenansów. Nowe BMW Concept Z4 zrywa ze status quo i pozwala cieszyć się jazdą. Lakier w kolorze Energetic Orange doskonale podkreśla atletyczne kształty karoserii i sprawia, że tego roadstera nie da się nie zauważyć. Płaski przód i niskie zawieszenie już na pierwszy rzut oka demonstrują energię i sportowe ambicje tego auta. Ten samochód „stapia” się z asfaltem i czeka, aby razem z Tobą odkrywać nowe trasy. Zawsze w jednym celu: aby dawać radość z jazdy.

„BMW Concept Z4: absolutna wolność na czterech kołach”.
Adrian van Hooydonk, dyrektor BMW Group Design.

POCZUJ WOLNOŚĆ.

Nowe BMW Concept Z4 jest otwarte i nieposkromione. To roadster o mocnym charakterze, wyrazistej sylwetce i prezencji wyrażającej pewność siebie. Każdy detal demonstruje atletyczny charakter i swobodę: duże wloty powietrza z przodu i wyloty powietrza na masce łakną prędkości i pędu powietrza. Podobnie jak nisko osadzona atrapa chłodnicy, której struktura plastra miodu i nowe siatkowe wstawki stanowią ekskluzywne sportowe akcenty. Nowe BMW Concept Z4 – niezależność w najbardziej ambitnej formie.

WSIADAJ. RUSZAJ.

Wnętrze nowego BMW Concept Z4 łączy minimalizm i ekscentryczny charakter. Niczego nie ma w nadmiarze, nic nie rozprasza uwagi. Wszystko zorientowane jest konsekwentnie na maksymalne wrażenia z jazdy. Podkreślają to również fotele sportowe o zróżnicowanym wykończeniu: fotel kierowcy obity jest gładką czarną skórą pasującą do aktywnego, sportowego charakteru, z kolei fotel pasażera obity pomarańczową skórą nubuk odzwierciedla radość jazdy w roli pasażera. Obie tapicerki skórzane idealnie komponują się z chromowanymi elementami wnętrza. W połączeniu z bezszybową koncepcją karoserii tworzy to dynamiczne, otwarte wnętrze pozwalające skupić się na tym, co najważniejsze: na drodze i nowych horyzontach.

„BMW Concept Z4 demonstruje z każdej perspektywy w każdym detalu nową stylistykę BMW”.
Adrian van Hooydonk, dyrektor BMW Group Design.

NIEOGRANICZONA RADOŚĆ Z JAZDY.

NIEOGRANICZONA RADOŚĆ Z JAZDY.