X7 CONCEPT iPERFORMANCE.

Nowość w wielkim stylu.

X7 CONCEPT iPERFORMANCE.

Nowość w wielkim stylu.

X7 CONCEPT iPERFORMANCE.Nowość w wielkim stylu.

BMW Concept X7 iPerformance to ucieleśnienie samochodowego luksusu. Innowacyjne auto o wzorcowej stylistyce i dostojnej prezencji. Oferujące niesamowitą przestronność i komfort. A stworzone do tego, by robić ogromne wrażenie.

GOTOWE BY ROBIĆ OGROMNE WRAŻENIE.

Prezencja to kwestia charakteru: BMW Concept X7 iPerformance demonstruje to z każdej perspektywy. Jego potężna sylwetka mimo dużych rozmiarów prezentuje się zgrabnie i bardzo zwinnie. To zasługa m.in. smukłego tyłu i dynamicznych linii tworzących wrażenie płynnego ruchu naprzód. W połączeniu z mocno wysuniętą atrapą chłodnicy, potężnymi wlotami powietrza i elegancko podkreślonymi powierzchniami daje to nowoczesny, solidny wygląd emanujący prawdziwą klasą i dostojeństwem.

„BMW Concept X7 iPerformance dzięki spokojnej stylistyce i niezwykle precyzyjnym detalom prezentuje się luksusowo i nowocześnie.”
Adrian van Hooydonk, Dyrektor BMW Group Design

NIEZWYKŁE.

Wnętrze X7 Concept iPerformance.

NIEZWYKŁE.

Wnętrze X7 Concept iPerformance.

Już przy otwieraniu drzwi widać wyraźnie, że BMW Concept X7 iPerformance wyznacza nowe standardy pod każdym względem. Pasażerów wita nastrojowe oświetlenie, które potem podczas jazdy towarzyszy im w postaci interakcyjnych efektów. Duże powierzchnie szyb w połączeniu z ogromnym, rozciągającym się od przedniej szyby aż po tył szklanym dachem panoramicznym daje niesamowite poczucie przestronności wyróżniające się ekskluzywnością i otwartością.

KWESTIA STYLU.

Miejsce dla Ciebie: poznaj w BMW Concept x7 iPerformance nowy wymiar luksusu i wdzięku. Perfekcyjnie wykonane wnętrze oferuje na wszystkich miejscach najwyższy komfort i niesamowitą przestronność. W połączeniu z nowoczesną, klarowną stylistyką, wysokiej jakości materiałami i najlepszą tapicerką skórzaną tworzy to atmosferę klasy i dostojeństwa.

INDYWIDUALISTA. W KONTAKCIE ZE ŚWIATEM.

Funkcje cyfrowe w BMW Concept X7 iPerformance.

INDYWIDUALISTA. W KONTAKCIE ZE ŚWIATEM.

Funkcje cyfrowe w BMW Concept X7 iPerformance.

BMW Concept X7 iPerformance oferuje wizjonerskie spojrzenie w przyszłość i wyznacza nowe standardy w zakresie skomunikowania i funkcji cyfrowych. Innowacyjny interfejs użytkownika pozwala pasażerom za pomocą indywidualnych ekranów komunikować się zarówno ze światem zewnętrznym, jak i wzajemnie ze sobą. A co niezwykłe, przesyłanie wiadomości sygnalizowane jest przez interakcyjne paski świetlne poruszające się wzdłuż drzwi wewnątrz od tyłu na przód.

ODKRYJ LUKSUSOWĄ KLASĘ BMW.

ODKRYJ LUKSUSOWĄ KLASĘ BMW.

EKSPRESYJNE. W KAŻDYM DETALU.

EKSPRESYJNE. W KAŻDYM DETALU.