ELEKTRYZUJĄCE PARTNERSTWO.

BMW i

Kooperacje marek BMW i.

ELEKTRYZUJĄCE PARTNERSTWO.

Kooperacje marek BMW i.

BMW i jest prekursorem w dziedzinie przyszłościowych i wizjonerskich technologii. I interesuje się podobnie myślącymi. Czy to ciekawe projekty z partnerami ze świata sztuki, kultury, desingu i architektury, czy partnerstwa z innymi markami premium oferującymi produkty indywidualne dopasowane do samochodów BMW i – BMW i nie ogranicza się do samego auta.

ELEKTRYZUJĄCE PARTNERSTWO.Kooperacje marek BMW i.

BMW i jest prekursorem w dziedzinie przyszłościowych i wizjonerskich technologii. I interesuje się podobnie myślącymi. Czy to ciekawe projekty z partnerami ze świata sztuki, kultury, desingu i architektury, czy partnerstwa z innymi markami premium oferującymi produkty indywidualne dopasowane do samochodów BMW i – BMW i nie ogranicza się do samego auta.

BMW i

MR PORTER.

Co może dać współpraca BMW i z nagradzaną platformą internetową dla mężczyzn ceniących dobry styl mrporter.com? Unikalne BMW i3 w stylistyce MR PORTER oferowane w limitowanej serii. To wyjątkowe BMW i3 jest idealnym samochodem dla mężczyzn przywiązujących wagę do mocy i ekstrawagancji.


W tym modelu designerskim typowe cechy BMW i uzupełnione zostały we współpracy z zespołem projektantów firmy Mr Porter o dodatkowe elementy: ekskluzywny lakier w kolorze Tuxedo Blue wyróżniają białe akcenty na lusterkach zewnętrznych, listwach progowych i atrapie chłodnicy. Kolejnym ciekawym elementem jest ręcznie malowana biała linia akcentowa z napisem Mr Porter. Koncepcja znajduje swoją kontynuację również wewnątrz auta – świetną stylistykę auta uzupełniają biała obręcz wewnętrzna na kierownicy, białe szwy na dywanikach oraz drewniana listwa ozdobna w kolorze ciemnego dęb z indywidualnym grawerunkiem Mr Porter.

SOHO HOUSE.

Od października 2014 r. BMW i oraz Soho House Group (SHG) organizują wspólnie imprezy i wydarzenia w Europie i USA związane ze sztuką współczesną, innowacjami i designem. BMW i jako globalny partner motoryzacyjny Soho House Group udostępnia członkom klubu i gościom w wielu lokalizacjach SHG oraz na imprezach kulturalnych samochody BMW i3. Soho House oraz BMW i współpracują też w międzynarodowym programie kulturalnym w lokalizacjach Soho House w całej Europie i USA.

 

Historia Soho House rozpoczęła się w roku 1995 na Greek Street w Londynie. Dwadzieścia lat później portfolio firmy obejmuje kolejne kluby, hotele, restauracje i spa w Wielkiej Brytanii, na europejskim kontynencie, w USA i Kanadzie.

 • Wielka Brytania

  Londyn. Angielska metropolia numer jeden – również pod względem adresów Soho House. Tuż za rogiem w pobliżu Soho House na Greek Street znajduje się Dean Street Townhouse, samodzielny hotel na 39 pokoi. W modnym wschodnim śródmieściu mieści się Shoreditch House, w stronę Londynu Zachodniego Little House w renomowanej dzielnicy Mayfair, przytulny Electric House w Notting Hill oraz High Road House w spokojnej dzielnicy Chiswick. Wszystkie hotele oferują doskonałą gastronomię, fitness i relaks.

  Soho House jest również dla tych, którzy wolą wiejskie klimaty. W hrabstwie Somerset w Południowej Anglii, zaledwie dwie godziny drogi samochodem z Londynu, znajduje się Babington House. Ta oaza spokoju na 7 hektarach oferuje 32 indywidualne pokoje, restaurację czynną całą dobę oraz flagowe Cowshed Spa.

 • Europa kontynentalna

  Na pierwszą lokalizację w Europie kontynentalnej wybrano Berlin. W maju 2010 r. w samym centrum tętniącej życiem stolicy Niemiec otworzono Soho House Berlin. Na ośmiu piętrach klub ten oferuje basen na dachu, bar, strefę fitness, Cowshed Spa z łaźnią turecką oraz kino.

  Na tym nie koniec europejskiego tournee: w roku 2015 otworzony został Soho House Istanbul, a na początku 2016 r. Soho House Barcelona.

 • Ameryka Północna

  W roku 2003 ruszyło na podbój Ameryki Północnej, lokując pierwszy adres w byłym domu towarowym w Meatpacking District. Soho House New York zajmuje sześć pięter i oprócz 30 przestronnych pokoi oferuje restaurację, bar, kino na 44 miejsc, basen na dachu oraz Cowshed Spa.

  Kolejny adres to słynny Sunset Boulevard. Wiosną 2010 r. w imponującym biurowcu otwarto Soho House West Hollywood. Pół roku później otwarto Soho Beach House w Miami, klub w klimatach południowoamerykańskich, m.in. z dwoma basenami i własnym klubem plażowym.

  Dwa lata później firma ruszyła na podbój Kanady. W roku 2012 otwarto Soho House Toronto oferujący już na samym początku szereg imprez w ramach Toronto Film Festival.

  I zgodnie z zasadą, aby największą niespodziankę zachować na koniec, w sierpniu 2014 r. swoje wrota otworzył Soho House Chicago. Klub rezydujący na powierzchni 10 000 metrów kwadratowych w byłej fabryce galanterii skórzanej jest największym z domów SHG.

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

 • Zużycie energii i emisja CO2 BMW i3 (60 Ah):
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 0
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 0
  Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 12,9

  Zużycie energii i emisja CO2 BMW i3 (94 Ah):
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 0
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 0
  Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 12,6* / 13,1**

  Zużycie energii i emisja CO2 BMW i3 (60 Ah) z Range Extenderem:
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 13
  Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 13,5
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 0,6

  Zużycie energii i emisja CO2 BMW i3 (94 Ah) z Range Extenderem:
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 12* / 13**
  Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 11,3* / 11,9**
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 0,6

  Zużycie energii i emisja CO2 BMW i8 z napędem hybrydowym plug-in BMW eDrive:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 2,1
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 49
  Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 11,9

  * Grupa obręczy 1: 19-calowe

  ** Grupa obręczy 2: 20-calowe; opony zimowe

  Zużycie paliwa, emisja CO2 i zużycie energii elektrycznej zależą od wybranego rozmiaru kół i opon.

  Zasięg zależy od wielu różnych czynników, przede wszystkim: indywidualnego stylu jazdy, uwarunkowań trasy, temperatury zewnętrznej, ogrzewania lub klimatyzacji oraz wstępnego ustawiania temperatury.

  Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa, oficjalnej emisji CO2 i zużycia energii nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach BMW.