SAMOCHODY M PERFORMANCE. JESZCZE INTENSYWNIEJSZA RADOŚĆ Z JAZDY.

Agresywniejszy wygląd, mocny napęd, fascynująca dynamika jazdy.

Samochody BMW M Performance oferowane ekskluzywnie przez BMW M GmbH łączą to co najlepsze w danej serii ze sportowymi genami BMW M, tworząc zupełnie nową jakość. Bezkompromisowa kombinacja sportowego charakteru, funkcjonalności w codziennej eksploatacji i komfortu doprowadzona jest w każdym samochodzie M Performance do perfekcji. Czy to kompaktowe BMW M140i, wszechstronne modele X czy unikalne BMW M760Li xDrive – wszystkie samochody wyróżniają się swoją własną interpretacją jeszcze intensywniejszej radości z jazdy.

Dane 3-drzwiowego BMW M140i :
Zużycie paliwa (cykl mieszany): 7,8 – 7,1 l/100 km
Emisja CO2 (cykl mieszany): 179 – 163 g/km

Dane 5-drzwiowego BMW M140i :
Zużycie paliwa (cykl mieszany): 7,8 – 7,1 l/100 km
Emisja CO2 (cykl mieszany): 179 – 163 g/km

Rozwiń
SAMOCHODY M PERFORMANCE. JESZCZE INTENSYWNIEJSZA RADOŚĆ Z JAZDY.Agresywniejszy wygląd, mocny napęd, fascynująca dynamika jazdy.

Dane 3-drzwiowego BMW M140i
Zużycie paliwa w cyklu mieszanym: 7,8 – 7,1 l/100 km
Emisja CO2 w cyklu mieszanym: 179 – 163 g/km

Dane 5-drzwiowego BMW M140i
Zużycie paliwa w cyklu mieszanym: 7,8 – 7,1 l/100 km
Emisja CO2 w cyklu mieszanym: 179 – 163 g/km

Rozwiń

KLASA SAMA W SOBIE.

M Performance to idealna synteza atletycznego wyglądu, absolutnych osiągów i unikalnego komfortu. Rezultatem tego połączenia są bezkompromisowo sportowe właściwości jezdne samochodów M Performance inspirowane BMW M i adrenaliną. Poznaj na filmie fascynujące wrażenia, jakie daje M Performance – i daj się zafascynować.

Rozwiń

BMW M240i Coupé (1):
Zużycie paliwa (cykl mieszany): 7,8 – 7,1 l/100 km
Emisja CO2 (cykl mieszany): 179 – 163 g/km

BMW M760Li xDrive (1):
Zużycie paliwa (cykl mieszany): 12,8 l/100 km
Emisja CO2 (cykl mieszany): 294 g/km

BMW X4 M40i (2)(3):
Zużycie paliwa (cykl mieszany): 8,6 l/100 km
Emisja CO2 (cykl mieszany): 199 g/km

Rozwiń

STYLISTYKA SAMOCHODÓW M PERFORMANCE.

Samochody M Performance wyposażone są standardowo w pakiet sportowy M. Oprócz sportowego zawieszenia M obejmuje on pakiet aerodynamiczny M. Zawiera on m.in. większe wloty powietrza w pasie przednim poprawiające chłodzenie silnika oraz wstawkę dyfuzora z tyłu w kontrastującym kolorze. Ale samochody M Performance oferują o wiele więcej: wewnątrz i na zewnątrz mają ekskluzywne wyposażenie wyraźnie wyróżniające je spośród samochodów ich serii. Wizualnie i technicznie doskonale sprawdzają się w roli samochodów na co dzień z gwarancją adrenaliny, przez co idealnie wypełniają lukę pomiędzy najwyższymi modelami danej serii a wyczynowymi samochodami BMW M GmbH.

STYLOWE I SPORTOWE. EKSKLUZYWNE DETALE.

bmw m performance

Akcenty stylistyczne z przodu.

Jedne z charakterystycznych detali stylistycznych samochodów M Performance to dodatkowe aplikacje w akcentującym kolorze na pasie przednim.

Rozwiń

Atrapa chłodnicy w charakterystycznym kolorze.

Ekskluzywnym detalem przyciągającym wzrok są niektóre elementy atrapy chłodnicy w charakterystycznym kolorze modelu. W BMW M760Li xDrive atrapa chłodnicy jest wyróżniona kolorystycznie, w BMW M550i xDrive stylowo obramowana, a w BMW X4 M40i podkreślone są listwy grilla.
Rozwiń

Ekskluzywne obręcze kół ze stopów lekkich.

Wybrane samochody M Performance mają obręcze kół w ekskluzywnym stylu i charakterystycznym kolorze. Obręcze kół stworzone specjalnie do modeli M Performance należą do największych w ofercie.
Rozwiń

Logo M na przednim błotniku.

Logo M, zależnie od modelu w ciemnym chromie lub w kolorze Cerium Grey, w elegancki sposób sygnalizuje przynależność auta do rodziny M Performance.
Rozwiń

Lusterka zewnętrzne w charakterystycznym kolorze.

Dynamicznie wyprofilowane lusterka zewnętrzne są zależnie od modelu w kolorze Ferric Grey lub Cerium Grey. Ich aerodynamiczny kształt nie tworzy niemal żadnych oporów powietrza.
Rozwiń

Końcówki rur wydechowych po obu stronach.

Samochody M Performance można łatwo rozpoznać po dwóch końcówkach rur wydechowych po obu stronach specyficznych dla danego modelu. Efektem tego jest bardzo wyrazisty wygląd tyłu.
Rozwiń

Symbol modeli z tyłu.

Specyficzny symbol modelu w akcentującym kolorze z „M” z tyłu podkreśla bliskie pokrewieństwo samochodów M Performance z modelami BMW M.
Rozwiń

Listwy progowe z symbolem modelu.

Samochody M Performance witają kierowcę i pasażera z przodu symbolem modelu na listwach progowych. W BMW M760Li xDrive powitanie to jest szczególnie stylowe: symbol modelu zastępuje tu napis „V12”.
Rozwiń

Symbol modelu w kokpicie.

Zapowiedzią czekającej Cię radości z jazdy jest zestaw wskaźników z symbolem modelu. W przedstawionym tutaj BMW M760Li xDrive towarzyszy mu dodatkowo ekskluzywny prędkościomierz ze skalą do 330 km/h.
Rozwiń

Dane BMW M550i xDrive Limuzyna
Zużycie paliwa w cyklu mieszanym: 9,1 – 8,9 l/100 km
Emisja CO2 w cyklu mieszanym: 209 – 204 g/km


Dane BMW X5 M50d
Zużycie paliwa w cyklu mieszanym: 6,6 l/100 km
Emisja CO2 w cyklu mieszanym: 173 g/km


Dane BMW X6 M50d
Zużycie paliwa w cyklu mieszanym: 6,6 l/100 km
Emisja CO2 w cyklu mieszanym: 174 g/km

Rozwiń

SILNIKI SAMOCHODÓW M PERFORMANCE.

Samochody M Performance wyposażone są w najmocniejsze silniki danej serii. Każdy z nich podkreśla wyjątkowość danego modelu: w BMW serii 1 i serii 2 stosowany jest jedyny w tej serii 6-cylindrowy silnik rzędowy. Osiem cylindrów i potężne przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 4,0 s czynią z BMW M550i xDrive prawdziwe sportowe auto. A to jeszcze nie wszystko: BMW M550d xDrive z 6-cylindrowym rzędowym silnikiem wysokoprężnym M Performance TwinPower Turbo z czterema turbosprężarkami zapewnia wybitnie sportowe przyspieszenie. Niesamowitą dynamikę jazdy gwarantuje też BMW X3 M40i, którego 6-cylindrowy rzędowy silnik benzynowy BMW M Performance TwinPower Turbo najnowszej generacji oferuje moc 265 kW (360 KM) i maksymalny moment obrotowy 500 Nm. Aluminiowy silnik w BMW X4 M40i wyposażony jest w kuty stalowy wał korbowy i komponenty z wyczynowych silników w aktualnych modelach BMW M3 i M4. Jedyny silnik benzynowy V12 o mocy 610 KM zarezerwowany jest dla BMW M760Li xDrive. To imponujące jednostki napędowe, których emocjonujące brzmienie pozwala jeszcze intensywniej odczuwać osiągi.

DYNAMIKA JAZDY SAMOCHODÓW M PERFORMANCE.

Unikalna dynamika jazdy i duża funkcjonalność w codziennej eksploatacji – samochody M Performance godzą tę pozorną sprzeczność, oferując bezkompromisowe wrażenia z jazdy. Samochody te zaprojektowano, wykorzystując szeroki know-how oraz innowacyjność BMW M GmbH, czego efektem jest fascynująca precyzja jazdy. Modele M Performance oferują znacznie bardziej sportową dynamikę jazdy dostosowaną odpowiednio do charakteru danego auta. Efekt tego jest wymierny w radości podczas wychodzenia z zakrętów.

  • Lepsza trakcja: BMW xDrive
  • Układ jezdny w sportowej konfiguracji
  • Precyzyjne prowadzenie: układ kierowniczy
  • Stworzone do akcji: opony i hamulce

AKCESORIA BMW M PERFORMANCE.

Podczas gdy samochody M Performance w całości zaprojektowane zostały przez ekspertów BMW M GmbH pod kątem bardzo dynamicznej jazdy, to akcesoria BMW M Performance z kategorii aerodynamiki, napędu, kokpitu i układu jezdnego oferowane są do wielu modeli BMW i BMW M oddzielnie. Dzięki nim możesz wyrazić swoje zamiłowanie do sportowej jazdy poprzez imponujące brzmienie albo Power Kit zwiększający moc silnika.

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

  • Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.