image

PRZYSZŁOŚĆ ZACZYNA SIĘ TERAZ: BMW VISION NEXT 100.

ODKRYJ PRZYSZŁOŚĆ RADOŚCI Z JAZDY.

PRZYSZŁOŚĆ ZACZYNA SIĘ TERAZ: BMW VISION NEXT 100.

ODKRYJ PRZYSZŁOŚĆ RADOŚCI Z JAZDY.

PRZYSZŁOŚĆ ZACZYNA SIĘ TERAZ: BMW VISION NEXT 100.ODKRYJ PRZYSZŁOŚĆ RADOŚCI Z JAZDY.

W ciągu ostatnich 100 lat konsekwentnie wyznaczaliśmy kierunki rozwoju mobilności. Zawsze z tym samym celem: stworzyć idealny samochód gwarantujący totalną radość z jazdy. Możesz się o tym przekonać, wsiadając do dowolnego auta BMW. Teraz nadszedł czas, aby wrzucić kolejny bieg, dlatego stworzyliśmy wizję samochodu, dzięki której staniesz się jeszcze lepszym kierowcą: BMW VISION NEXT 100. Nowy wymiar radości z jazdy.

image

TWÓJ INTELIGENTNY KOMPAN W PODRÓŻY: COMPANION.

TWÓJ INTELIGENTNY KOMPAN W PODRÓŻY: COMPANION.

CONNECTED INTELLIGENCE.

Companion łączy w sobie sensoryczną, cyfrową inteligencję, stałą gotowość do działania oraz skomunikowanie BMW VISION NEXT 100 ze światem zewnętrznym. Dzięki temu samochód wciąż lepiej poznaje swojego kierowcę i może go intuicyjnie i dyskretnie wspierać w każdej sytuacji. Z nim każda jazda będzie dla kierowcy niespotykanym dotąd indywidualnym i emocjonalnym przeżyciem.

INTELIGENTNY AUTOPILOT.

W pełnym trybie automatycznym „Ease” Companion przejmuje wszystkie funkcje jazdy. Bezpiecznie dowozi pasażerów do celu, dostarczając im z wyprzedzeniem wybranych informacji dotyczących trasy, sytuacji na drodze i jazdy.

WYBITNIE PONADZMYSŁOWY.

Dzięki komunikacji z innymi pojazdami i systemami ruchu Companion może ostrzegać Cię przed potencjalnymi zagrożeniami, zanim w ogóle je dostrzeżesz.

ŚWIADOMA I PODŚWIADOMA KOMUNIKACJA.

Companion przekazuje informacje za pośrednictwem wyświetlacza Head Up na całej przedniej szybie. Ale również za pośrednictwem tzw. „Żywej Geometrii”, mozaiki z ruchomych trójkątów znajdujących się na desce rozdzielczej. Dzięki nim kierowca podświadomie wie, jak zareagować w zbliżającej się sytuacji.
image

DWA NIESAMOWITE WRAŻENIA Z JAZDY: TRYB EASE I TRYB BOOST.

DWA NIESAMOWITE WRAŻENIA Z JAZDY: TRYB EASE I TRYB BOOST.

PEŁNA AUTOMATYKA: TRYB EASE.

Dla nas to w pełni automatyczna jazda, dla Ciebie pełen relaks. W trybie Ease Twoim jednym zadaniem jest się odprężyć i cieszyć się jazdą.

PURE PERFORMANCE: TRYB BOOST.

W trybie Boost wszystko skupione jest na Twojej radości z prowadzenia auta. Wyświetlacz Head Up wskazuje Ci na przykład idealny tor jazdy oraz punkty hamowania, skrętu i przyspieszenia – w Twoim bezpośrednim polu widzenia.

TWOJA KOLEJ: EASY CZY BOOST?

Zmiana trybu jazdy jest bardzo prosta: aby przełączać się między trybem Ease i Boost, wystarczy dotknąć logo BMW na kierownicy.
image

WZORCOWO EKOLOGICZNA: KONCEPCJA MATERIAŁÓW.

WZORCOWO EKOLOGICZNA: KONCEPCJA MATERIAŁÓW.

LUSTRZANE SZYBY.

Lustrzane szyby nie tylko gwarantują Ci prywatność w aucie, ale też o 30% zmniejszają nagrzewanie się wnętrza.

ŻYWA GEOMETRIA.

Zabudowane nadkola BMW VISION NEXT 100 poruszają się wraz ze skręcającymi kołami. Oprócz niezwykle aerodynamicznego wyglądu zapewniają imponująco niski współczynnik oporu powietrza wynoszący zaledwie 0,18, co gwarantuje maksymalną dynamikę i niewielkie zużycie energii.

AERODYNAMIKA.

Wyjątkowo niski współczynnik Cx wynoszący 0,18 to również zasługa niesamowicie aerodynamicznych kształtów karoserii. Charakterystyczna linia karoserii biegnie płynnie niczym jedno pociągnięcie pędzla od wierzchołka atrapy chłodnicy po tył auta.

MONOMATERIAŁY.

W BMW VISION NEXT 100 całkowicie zrezygnowano z użycia skóry i zamiast tego zastosowano drukowane monomateriały. Optymalizuje to proces produkcji, gdyż można je na przykład drukować od razu w odpowiednim kolorze. Oprócz tego łatwo poddają się recyklingowi i umożliwiają uzyskanie ekologicznego obiegu surowców.
image

WSIĄDŹ DO BMW VISION NEXT 100.

WSIĄDŹ DO BMW VISION NEXT 100.

image

WYSTAWA PRZYSZŁOŚCI BMW GROUP.

WYSTAWA PRZYSZŁOŚCI BMW GROUP.