POŁĄCZ MOBILNE STYLE ŻYCIA.

Funkcje BMW Connected.

POŁĄCZ MOBILNE STYLE ŻYCIA.

Funkcje BMW Connected.

POŁĄCZ MOBILNE STYLE ŻYCIA.Funkcje BMW Connected.

BMW Connected zapewnia Ci jeszcze lepszą niż dotychczas łączność z Twoim BMW i za pomocą inteligentnych funkcji ułatwia codzienną mobilność. Tak jak Twój osobisty asystent BMW Connected poznaje Cię coraz lepiej i pomaga Ci w punktualnym i wygodnym dotarciu do celu. Życie może być czasem takie proste.

BMW CONNECTED+.

BMW Connected+ jeszcze bardziej kompleksowo integruje aplikację BMW Connected z Twoim BMW. Ciesz się bezproblemową komunikacją między wszystkimi funkcjami BMW Connected i Twoim BMW i korzystaj ze spersonalizowanych usług obsługiwanych przez BMW Open Mobility Cloud.

MASZ WYBÓR.

Korzystaj z BMW Connected w najwygodniejszy dla siebie sposób.

Podczas jazdy samochodem, za pomocą smartfona lub w domu za pomocą aplikacji Amazon Alexa: w każdej sytuacji BMW Connected oferuje odpowiedni interfejs do Twojego BMW – abyś zawsze punktualnie i wygodnie dotarł do celu.

BMW Connected+ pozwala na korzystanie z wielu przydanych funkcji aplikacji bezpośrednio na monitorze pokładowym pojazdu. Możesz na przykład importować adresy ze swoich kontaktów do systemu nawigacyjnego lub informować innych na bieżąco o godzinie dotarcia na miejsce i aktualnej lokalizacji. Dzięki temu podróż będzie jeszcze bardziej komfortowa i relaksująca.
Także za pomocą usługi Amazon Echo możesz wchodzić w interakcję z BMW Connected – korzystaj ze swojej agendy mobilności lub steruj funkcjami pojazdu z domu. BMW Connected, Twój osobisty cyfrowy asystent mobilności, poprzez aplikację Alexa współpracuje teraz ze wszystkimi urządzeniami końcowymi Amazon Echo.
Za pomocą smartfona masz zawsze pełny dostęp do BMW Connected i w każdej chwili możesz połączyć się z Twoim BMW. Nawigacja w smartfonie poprowadzi Cię z pojazdu pod drzwi domu, a powiadomienia push poinformują Cię o najkorzystniejszym czasie odjazdu. Niezależnie od tego, czy korzystasz z iPhone’a® czy smartfona z systemem Android – jesteś zawsze optymalnie skomunikowany i mobilny.
Przyszłość mobilności: wyjątkowo łatwy dostęp do BMW Connected zapewnia także Apple Watch® lub smartwatch z systemem Android. Oferują one dostęp do przydanych funkcji z przegubu dłoni i gwarantują optymalną komunikację z BMW.

POBIERZ BMW CONNECTED.

Aplikacja BMW Connected jest dostępna dla użytkowników urządzeń z systemami iOS.

FUNKCJA SEND TO CAR BMW CONNECTED.

BMW Connected umożliwia łatwe przesyłanie do samochodu adresów wyszukanych przez aplikacje na smartfony takie jak Yelp, Mapy Apple lub Mapy Google. BMW Connected umożliwia również automatyczne przejmowanie terminów zapisanych w kalendarzu smartfonu wraz z żądaną godziną przyjazdu, jeśli przypisana jest do nich odpowiedni adres. Na podstawie aktualnej sytuacji na drogach obliczana jest zalecana godzina odjazdu. Ponadto za pomocą BMW Connected+ można dodać do trasy miejsca postoju – na przykład w celu zatankowania samochodu. Poprzez kliknięcie można łatwo i wygodnie przejąć punkt docelowy do systemu nawigacyjnego w pojeździe.

SHARE LIVE TRIP STATUS.

Za pomocą funkcji BMW Connected+ „Share Live Trip Status” możesz w czasie rzeczywistym informować innych o miejscu, w którym się aktualnie znajdujesz. Aplikacja umożliwia przesłanie odpowiedniego linku do wybranych kontaktów. Poprzez link osoby te uzyskują wgląd w mapę z Twoją aktualną lokalizacją, miejscem docelowym i przewidywaną godziną przyjazdu. Jeśli godzina przyjazdu miałby się drastycznie zmienić, BMW Connected+ wysyła automatycznie stosowną wiadomość.

NAWIGACJA OD DRZWI DO DRZWI.

Punktualnie i komfortowo na umówione spotkanie: dzięki nawigacji od drzwi do drzwi w aplikacji BMW Connected. Przed rozpoczęciem jazdy użytkownik otrzymuje powiadomienie o czasie wyruszenia w podróż wraz z czasami dojścia i bezpośrednim linkiem do nawigacji dla pieszych. Po dojechaniu do celu na ekranie pokładowym BMW Connected wyświetla się wskazówka, by przy użyciu smartfonu dojść do ostatecznego miejsca piechotą. Jednocześnie użytkownik otrzymuje na smartfonie wiadomość push, która przekierowuje go bezpośrednio do nawigacji dla pieszych. Za pomocą iPhone’a®, Apple Watch®, smartfona z systemem Android lub zegarka Samsung Gear S2/3 użytkownik jest nawigowany od zaparkowanego samochodu do adresu docelowego. A w przypadku wątpliwości, gdzie dokładnie stoi auto, BMW Connected+ wygodnie poprowadzi kierowcę z powrotem do niego.

MOJE CELE.

BMW Connected „uczy się” kierowcy na podstawie użytkowania i na życzenie może automatycznie przejmować często używane cele do indywidualnej agendy mobilności. Dzięki temu eliminuje potrzebę ręcznego wpisywania danych. Cele przejmowane są do systemu nawigacyjnego wbudowanego w pojeździe jednym kliknięciem. Przy szukaniu miejsca docelowego BMW Connected+ umożliwia dostęp do wszystkich osobistych adresów. Aby zapewnić maksymalną wygodę, aplikacja wyświetla dodatkowo ostatni cel z listy nawigacyjnej – dzięki temu nawigacja w BMW jest jeszcze łatwiejsza.

KOMUNIKAT O ZALECANEJ GODZINIE WYJAZDU.

Za pośrednictwem iPhone’a, a wkrótce również Apple Watch BMW Connected informuje użytkownika o idealnej godzinie odjazdu obliczonej tak, aby mógł on punktualnie dojechać do wybranego celu. System oblicza proponowaną godzinę odjazdu w zależności od miejsca przebywania i komunikatów drogowych w czasie rzeczywistym.

USŁUGI ZDALNE.

Usługi Zdalne BMW Connected (dostępne w App Store i Google Play Store) umożliwiają zdalną obsługę różnych funkcji samochodu, na przykład zamka centralnego.

Oprócz tego pozwalają na lokalizację pojazdu za pośrednictwem świateł, klaksonu lub na mapie w aplikacji BMW Connected. Dodatkowo umożliwiają natychmiastowe włączenie klimatyzacji w pojeździe lub zaprogramowanie jej włączenia o określonej godzinie.