POŁĄCZ MOBILNE STYLE ŻYCIA.

Funkcje BMW Connected.

POŁĄCZ MOBILNE STYLE ŻYCIA.

Funkcje BMW Connected.

POŁĄCZ MOBILNE STYLE ŻYCIA.Funkcje BMW Connected.

Dzięki BMW Connected Twój smartfon i Twoje auto stają się jednością. Podobnie jak osobisty asystent, funkcje BMW Connected stopniowo poznają Twoje potrzeby, aby zapewnić jeszcze wyższą jakość obsługi. Czasem życie jest naprawdę proste.

POBIERZ BMW CONNECTED.

Aplikacja BMW Connected jest dostępna dla użytkowników urządzeń z systemami iOS.

FUNKCJA SEND TO CAR BMW CONNECTED.

Punkty docelowe wyszukane w sieci lub przy pomocy aplikacji na smartfony (Yelp, mapy Apple, mapy Google) można łatwo i wygodnie przesłać do samochodu. Automatycznie importowane do BMW Connected są także terminy spotkań wraz z zamierzonym czasem przyjazdu zapisane w kalendarzu użytkownika w smartfonie. Na podstawie aktualnej sytuacji na drodze system wylicza zalecaną godzinę wyjazdu. Wystarczy jedno kliknięcie, aby pobrać wybrany punkt docelowy do zintegrowanego systemu nawigacyjnego samochodu.

KOMUNIKAT O ZALECANEJ GODZINIE WYJAZDU.

Za pośrednictwem iPhone’a, a wkrótce również Apple Watch BMW Connected informuje użytkownika o idealnej godzinie odjazdu obliczonej tak, aby mógł on punktualnie dojechać do wybranego celu. System oblicza proponowaną godzinę odjazdu w zależności od miejsca przebywania i komunikatów drogowych w czasie rzeczywistym.

NAWIGACJA OD DRZWI DO DRZWI.

Punktualnie i komfortowo na umówionym terminie – dzięki nawigacji od drzwi do drzwi w aplikacji BMW Connected. Po dojechaniu do celu użytkownik nawigowany jest od zaparkowanego pojazdu do ostatecznego miejsca piechotą za pomocą iPhone’a, a wkrótce również Apple Watch.

ZAPAMIĘTYWANIE POPULARNYCH MIEJSC DOCELOWYCH.

Aplikacja BMW Connected analizuje schematy jazdy i „zapamiętuje” najczęściej wybierane punkty docelowe. Daje również kierowcy możliwość automatycznego zapisania ich w osobistym terminarzu mobilności. Teraz nie musisz już ręcznie zapisywać miejsc docelowych. Wystarczy jedno kliknięcie, aby wygodnie przesłać je do zintegrowanego systemu nawigacyjnego samochodu.

USŁUGI ZDALNE.

Funkcje Zdalne i aplikacja BMW Connected (dostępna w Apple App Store) umożliwiają zdalną obsługę różnych funkcji samochodu, na przykład zamka centralnego. Oprócz tego aplikacja, podobnie jak Portal Klienta BMW ConnectedDrive, umożliwia wyświetlanie informacji dotyczących pojazdu, na przykład zasięgu lub stanu szyb i drzwi. Oprócz tego programowalny timer klimatyzacji i ładowania troszczy się o to, by np. od poniedziałku do piątku BMW i miało idealnie przygotowaną temperaturę wnętrza i było w pełni naładowane.


Zakres informacji uzupełnia ilustracja aktualnej lokalizacji pojazdu. Oprócz tego pozwalają na lokalizację samochodu za pośrednictwem świateł, klaksonu lub na mapie w aplikacji BMW Connected. Dzięki temu kierowca ma stały zdalny dostęp do informacji o pojeździe i ma dodatkowo wszystkie inne informacje pod ręką. Do korzystania z funkcji konieczna jest jednorazowa aktywacja Usług Zdalnych w Portalu Klienta BMW ConnectedDrive na stronie www.bmw-connecteddrive.com.


* Wymagane jest opcjonalne ogrzewanie postojowe. W zależności od serii i modelu niektóre pojazdy mogą wymagać do działania „klimatyzacji postojowej” dodatkowego wyposażenia oprócz klimatyzacji automatycznej.

BMW CONNECTED ONBOARD.

BMW Connected Onboard daje kierowcy możliwość wglądu do jego informacji dot. mobilności. Spersonalizowany ekran wyświetla indywidualne informacje kontekstowe, takie jak następne punkty docelowe i indywidualną agendę mobilności. Informacje te można jednym kliknięciem przejmować bezpośrednio do systemu nawigacyjnego. Podczas jazdy kierowca ma zawsze dostęp do BMW Connected Onboard.