WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE.

Sklep BMW ConnectedDrive i portal My BMW ConnectedDrive.

Zamawiaj nowe usługi i aplikacje online w Sklepie BMW ConnectedDrive i zarządzaj nimi wygodnie w portalu My BMW ConnectedDrive.

SKLEP BMW CONNECTEDDRIVE.

Wszystkie usługi cyfrowe można już teraz znaleźć online w Sklepie BMW ConnectedDrive na portalu My BMW ConnectedDrive. Zamów usługi oferowane indywidualnie do Twojego auta, takie jak, praktyczną usługę Concierge czy funkcję Real Time Traffic Information. Dodatkowo czeka tam na Ciebie wiele innych funkcji i usług: BMW Online, Usługi Zdalne oraz wszelkie aplikacje kompatybilne z BMW Apps, takie jak Napster, Audible czy Deezer.

Możesz sam zdecydować, kiedy i jak długo chcesz korzystać z poszczególnych usług i aplikacji BMW ConnectedDrive. Dla każdej usługi możesz wybrać okres użytkowania: od miesiąca do trzech lat.

Sklep BMW ConnectedDrive.

Obejrzyj film wprowadzający.

PORTAL KLIENTA MY BMW CONNECTEDDRIVE.

W portalu klienta „My BMW ConnectedDrive” można zarządzać danymi osobistymi i ustawieniami pojazdu, które są niezbędne do korzystania z usług BMW ConnectedDrive w Twoim samochodzie, w różnych aplikacjach lub za pośrednictwem infolinii BMW ConnectedDrive. Można na przykład aktywować usługi zdalne lub skonfigurować konto e-mail do internetowego biura BMW Online Office. Można również przesyłać adresy do samochodu lub konfigurować swój osobisty profil kierowcy. W zintegrowanym Sklepie ConnectedDrive można indywidualnie dobierać usługi i aplikacje w zależności od osobistych potrzeb i preferencji. Z kolei w ramach niedawno opracowanego, odrębnego Zdalnego Kokpitu można otrzymywać przydatne informacje o aktualnym stanie Twojego BMW.

Portal Klienta My BMW ConnectedDrive.

Obejrzyj film wprowadzający.

  • Wymagania i dostępność

    Do korzystania ze Sklepu BMW ConnectedDrive wymagany jest dostęp do portalu klienta My BMW ConnectedDrive oraz dostępność usługi w danym kraju. Informacje dotyczące dostępności Sklepu BMW ConnectedDrive w Twoim kraju można uzyskać od lokalnego dealera BMW.