NA WSZELKI WYPADEK.

Inteligentne połączenie alarmowe.

Z pewnością bezpieczna podróż. Podczas jazdy możesz zawsze polegać na urządzeniach bezpieczeństwa w Twoim BMW. Mimo to zawsze może zdarzyć się coś nieoczekiwanego. W razie wypadku funkcja inteligentnego połączenia alarmowego automatycznie sprowadzi pomoc. Aby szybko działać, gdy coś Ci się przydarzy.

SZYBKA POMOC W NAGŁYCH WYPADKACH.

W razie zadziałania poduszki powietrznej zabezpieczony przed skutkiem wypadków moduł telefoniczny automatycznie nawiązuje połączenie alarmowe z infolinią BMW – – jeśli umożliwia to lokalny zasięg telefonii komórkowej. Niezależnie od Twojego telefonu komórkowego, zarówno w kraju, jak i za granicą. Specjalnie przeszkolony pracownik nawiązuje z Tobą kontakt, zapewnia Ci telefoniczne wsparcie – w miarę możliwości w Twoim ojczystym języku – i informuje służby ratownicze.

Inteligentne połączenie alarmowe.

Obejrzyj film o tym wyposażeniu.

POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA.

Aby służby ratownicze mogły przygotować się do udzielenia odpowiedniej pomocy poszkodowanym, przekazywane są informacje o dokładnej lokalizacji pojazdu i inne ważne dane, takie jak liczba osób w samochodzie, możliwe obrażenia, model i kolor auta. Ręczna aktywacja połączenia alarmowego umożliwia wezwanie pomocy również dla innych uczestników ruchu.

  • Wymagania i dostępność

    Dostępność:

    • tylko w połączeniu z systemem nawigacyjnym Professional, systemem nawigacyjnym Business lub radiem Professional