INTELIGENTNA WSPÓŁPRACA.

BMW iPerformance i BMW ConnectedDrive.

BMW iPerformance
BMW iPerformance

INTELIGENTNA WSPÓŁPRACA.

BMW iPerformance i BMW ConnectedDrive.

INTELIGENTNA WSPÓŁPRACA.BMW iPerformance i BMW ConnectedDrive.

Stała łączność z BMW iPerformance: poprzez smartfon (z systemem iOS lub Android) – dostępne są nie tylko usługi zdalne takie jak zamek centralny, ale też funkcje hybrydowe. Dzięki temu zawsze możesz sprawdzić zużycie paliwa i wydajność w swoim BMW iPerformance. Usługi BMW na każdą okazję, z których można korzystać nie tylko wewnątrz samochodu, ale także poza nim.

USŁUGI ZDALNE.

Usługi zdalne w ramach aplikacji BMW Connected umożliwiają zdalną obsługę różnych funkcji samochodu, na przykład zamka centralnego albo wyświetlania lokalizacji samochodu. Dają również bieżący dostęp do szczegółowych informacji związanych ze stanem auta, takich jak pozostały zasięg albo stopień naładowania akumulatora.
Aby móc korzystać z tej funkcji, wystarczy aktywować usługi zdalne w portalu klienta BMW ConnectedDrive na stronie www.bmw-connecteddrive.com.

Usługi nawigacyjne BMW iPerformance.

Systematycznie zrównoważone czyli systemowo połączone. W każdej chwili w samochodzie można wyświetlić informacje o stanie naładowania akumulatora i zasięgu elektrycznym. Usługi nawigacyjne iPerformance pozwolą też bezpiecznie dotrzeć do celu. Na mapie w systemie nawigacji wyświetlane są stacje ładowania, aby można było ładować BMW iPerformance szybko i wygodnie w trasie.