ZAWSZE DO USŁUG.

Usługi Zdalne.

Szukanie samochodu w sobotę na ogromnym parkingu przed centrum handlowym? Niekoniecznie. Dzięki Usługom Zdalnym możesz to sobie ułatwić, oszczędzając czas i nerwy. Umożliwiają one sterowanie Twoim BMW także na odległość. I potrafią o wiele więcej, niż tylko znaleźć pojazd na dużym parkingu.

SMARTFON JAKO PILOT DO TWOJEGO BMW.

Jeśli nie masz ochoty na usuwanie lodu z szyb zimą i chcesz, aby wewnątrz auta było ciepło i przyjemnie, wystarczy z odpowiednim wyprzedzeniem ustawić temperaturę w BMW, korzystając z aplikacji BMW Remote. Korzystając z opcji w menu „Aktywuj teraz”, można uruchomić inteligentną klimatyzację. W zależności od temperatury na zewnątrz i wewnątrz samochód włącza ogrzewanie postojowe* lub wentylację postojową**.

* Wymagane jest ogrzewanie postojowe (wyposażenie dodatkowe).

** W zależności od serii i modelu niektóre samochody wymagają dodatkowego wyposażenia do klimatyzacji automatycznej, aby korzystać z funkcji „Klimat-wentylacja postojowa”.

Usługi Zdalne.

Obejrzyj film o tym wyposażeniu.

 • Wymagania i dostępność

  Warunki:

  • Usługi ConnectedDrive jako wyposażenie specjalne
  • Warunkiem działania usług zdalnych jest ich aktywacja w portalu klienta BMW ConnectedDrive (z uwzględnieniem pytania zabezpieczającego wymaganego przy połączeniach z Call Centre)
  • Aplikację można pobrać bezpłatnie z Apple App Store. Aktualnie można z niej korzystać w iPhone'ach firmy Apple, a wkrótce będzie również dostępna w wybranych urządzeniach z systemem Android. Aby korzystać z aplikacji w samochodach BMW, wymagany jest kod opcji 6AK „Usługi BMW ConnectedDrive” (z funkcjonalnością aplikacji BMW) oraz opcjonalne usługi zdalne (6AP).

  Dostępność:

  • Wyłącznie w kombinacji z systemem nawigacyjnym Professional, systemem nawigacyjnym Business, radiem Professional
  • Infolinia BMW w Niemczech jest dostępna pod nr tel.: +49-89-1250 16010

USŁUGI ZDALNE.

Usługi zdalne w ramach aplikacji My BMW Connected (dostępna w Apple App Store) umożliwiają zdalną obsługę różnych funkcji samochodu, na przykład zamka centralnego. Lokalizacja samochodu może być również sygnalizowana klaksonem lub błyskiem reflektorów – albo na mapie w aplikacji BMW Connected.

Podobnie jak Portal Klienta BMW ConnectedDrive, aplikacja daje również dostęp do informacji o samochodzie np. o zasięgu lub stanie szyb i drzwi. Dzięki temu kierowca ma zawsze pełne informacje na temat swojego samochodu – nawet na odległość. Co więcej, wszystkie informacje są wygodnie zebrane w jednym miejscu.

Aby móc korzystać z tej funkcji, wystarczy aktywować usługi zdalne w portalu klienta BMW ConnectedDrive na stronie www.bmw-connecteddrive.com.