ZAWSZE DO USŁUG.

Usługi Zdalne.

Szukanie samochodu w sobotę na ogromnym parkingu przed centrum handlowym? Niekoniecznie. Dzięki Usługom Zdalnym w ramach BMW Connected możesz sobie zaoszczędzić czasochłonnych poszukiwań. Umożliwiają one sterowanie Twoim BMW także na odległość. I potrafią o wiele więcej niż tylko znaleźć pojazd na dużym parkingu.

SMARTFON JAKO PILOT DO TWOJEGO BMW.

Jeśli nie masz ochoty na usuwanie lodu z szyb zimą i chcesz, aby wewnątrz auta było ciepło i przyjemnie, wystarczy z odpowiednim wyprzedzeniem ustawić temperaturę w BMW, korzystając z aplikacji BMW Remote. Korzystając z opcji w menu „Aktywuj teraz”, można uruchomić inteligentną klimatyzację. W zależności od temperatury na zewnątrz i wewnątrz samochód włącza ogrzewanie postojowe* lub wentylację postojową**.

* Wymagane jest ogrzewanie postojowe (wyposażenie dodatkowe).

** W zależności od serii i modelu niektóre samochody wymagają dodatkowego wyposażenia do klimatyzacji automatycznej, aby korzystać z funkcji „Klimat-wentylacja postojowa”.

Usługi Zdalne.

Obejrzyj film o tym wyposażeniu.

 • Wymagania i dostępność

  Warunki:

  • Usługi ConnectedDrive jako wyposażenie specjalne
  • Warunkiem działania usług zdalnych jest ich aktywacja w portalu klienta BMW ConnectedDrive (z uwzględnieniem pytania zabezpieczającego wymaganego przy połączeniach z Call Centre)
  • Aplikację BMW Connected można pobrać bezpłatnie w App Store. Wersja na Apple iPhone jest już dostępna. Wersja na urządzenia z systemem Android będzie udostępniona wkrótce – aktualnie Funkcje Zdalne dostępne są w aplikacji BMW i Remote. Aby móc korzystać z aplikacji w samochodzie, wymagane są opcjonalne Usługi ConnectedDrive z BMW Apps (6AK) oraz opcjonalne Usługi Zdalne (6AP).

  Dostępność:

  • Wyłącznie w kombinacji z systemem nawigacyjnym Professional, systemem nawigacyjnym Business, radiem Professional
  • Z infolinią BMW w Polsce można skontaktować się pod numerem: +48 800 269 269 (800 BMW BMW)

USŁUGI ZDALNE.

Usługi Zdalne BMW Connected (dostępne w App Store i Google Play Store) umożliwiają zdalną obsługę różnych funkcji samochodu, na przykład zamka centralnego.

Oprócz tego pozwalają na lokalizację pojazdu za pośrednictwem świateł, klaksonu lub na mapie w aplikacji BMW Connected. Dodatkowo umożliwiają natychmiastowe włączenie klimatyzacji w pojeździe lub zaprogramowanie jej włączenia o określonej godzinie.