Elektromobilność BMW ładowanie BMW

ŁADOWANIE Z BMW: SZYBKIE, ŁATWE I WSZECHSTRONNE.

ŁADOWANIE Z BMW: SZYBKIE, ŁATWE I WSZECHSTRONNE.

Łatwe ładowanie dzięki BMW Charging.

Niezależnie od tego, gdzie planujesz jeździć swoim elektrycznym BMW – rozwiązania z oferty BMW Charging dają Ci szeroką gamę różnych możliwości ładowania w domu, w miejscach publicznych i w pracy. Odkryj elektromobilność, tak prostą, elastyczną, indywidualną i przejrzystą jak tylko chcesz.

Wyposażenie standardowe BMW zawsze obejmuje podstawowe wyposażenie do ładowania w domu i w miejscach publicznych, takie jak karta BMW Charging, a także kabel do publicznych stacji ładowania w Europie. Ponadto do wyboru są różne produkty i usługi BMW Charging optymalnie dostosowane do Twoich potrzeb. Dealerzy BMW chętnie służą poradą.

Rozwiń

ŚWIAT BMW CHARGING.

Elektromobilność BMW stacja ładowanie samochodu elektrycznego w domu

Ładowanie w domu.

Z BMW Charging ładowanie w domu jest tak łatwe i wygodne jak nigdy dotąd. Oprócz tego oferowanych jest wiele różnych produktów i usług do ładowania samochodów elektrycznych i hybryd plug-in BMW w domu przy mocy do 22 kW.
Zobacz wszystkie produkty
Elektromobilność BMW stacja ładowania ładowanie samochodu elektrycznego w miejscach publicznych

Ładowanie w miejscach publicznych.

Jesteś w drodze i chcesz doładować swój samochód BMW z napędem elektrycznym lub hybrydowym plug-in? BMW Charging daje Ci dostęp do stale rosnącej sieci publicznych punktów ładowania w centrach miast, na parkingach i przy głównych trasach komunikacyjnych.
Zobacz wszystkie produkty
Elektromobilność BMW stacja ładowania ładowanie samochodu elektrycznego w pracy

Ładowanie w miejscu pracy.

BMW Charging oferuje Ci również możliwości ładowania, jeśli jeździsz swoim samochodem elektrycznym lub hybrydowym BMW do pracy: korzystaj wygodnie ze stale rosnącej sieci publicznych punktów ładowania lub stacji ładowania Twojego pracodawcy.
Zobacz wszystkie produkty

ŁADOWANIE W DOMU.

Z BMW Charging ładowanie w domu jest tak łatwe i wygodne jak nigdy dotąd. Oprócz tego oferowanych jest wiele różnych produktów i usług do ładowania samochodów elektrycznych i hybryd plug-in BMW w domu przy mocy do 22 kW. Nasza oferta obejmuje ponadto serwis instalacyjny oraz specjalną „zieloną” taryfę na energię elektryczną do ładowania w domu. Dealer BMW chętnie służy Ci poradą – również w zakresie indywidualnych pakietów.
Elektromobilność BMW ładowanie domu
Elektromobilność BMW ładowanie samochodu elektrycznego stacja BMW Wallbox Essential

BMW Wallbox.

Domowa „stacja paliw”. Zamontowana na stałe stacja BMW Wallbox umożliwia szybkie, niezawodne i wygodne ładowanie z mocą do 22 kW. Poza kompaktowymi wymiarami i stylistyką BMW stacja BMW Wallbox oferuje także wygodne przechowywanie kabla. Wskaźnik pokazuje zawsze czas aktualny stan stacji BMW Wallbox. Zintegrowana detekcja prądu upływowego umożliwia prostą i ekonomiczną instalację.
Elektromobilność BMW ładowanie samochodu elektrycznego szybka ładowarka uniwersalna

Szybka ładowarka uniwersalna.

W domu czy w miejscach publicznych – dzięki wodoodpornej obudowie i sześciometrowej długości kabla szybką ładowarkę uniwersalną można wygodnie używać w podróży. Moc ładowania do 11 kW jest przystosowana zarówno do napięcia domowego, jak i trójfazowego, a stacja jest dostarczana z odpowiednimi przejściówkami. Do wykorzystania pełnej mocy konieczne jest zastosowanie gniazda przemysłowego o wyższej mocy. W razie potrzeby oferujemy nasz serwis instalacyjny.
Elektromobilność BMW ładowanie samochodu elektrycznego standardowy kabel do ładowania

Standardowy kabel do ładowania BMW

Standardowy kabel do ładowania do mocy ładowania 2,3 kW wchodzi w skład standardowego wyposażenia Twojego elektrycznego lub hybrydowego BMW*. Długość 5 m gwarantuje zazwyczaj dostęp do domowego gniazdka elektrycznego. Stosowanie przedłużaczy i rozgałęziaczy jest zabronione. Standardowo ustawiona jest moc ładowania 1,3 kW przy prądzie 6 A. Ograniczenie prądu można całkowicie wyłączyć w menu ustawień pojazdu albo ustawić prąd ładowania prądem przemiennym na dokładną wartość amperów i w zależności od instalacji elektrycznej. * oferta zależna od kraju
Elektromobilność BMW ładowanie samochodu elektrycznego serwis instalacyjny

Serwis instalacyjny.

Razem ze stacją Wallbox możesz zamówić nasz serwis instalacyjny. Gwarantuje to bezpieczny i profesjonalny montaż oraz konfigurację stacji Wallbox. Co więcej, możesz również zamówić instalację gniazda przemysłowego o wyższej mocy, jeśli chcesz korzystać w domu z szybkiej ładowarki uniwersalnej z odpowiednim adapterem.
Elektromobilność BMW ładowanie samochodu elektrycznego Connected Charging

Connected Charging.

Dzięki cyfrowym usługom Connected Charging szybko i łatwo znajdziesz najbliższą stację ładowania w swojej okolicy. System poinformuje Cię o ich dostępności i oferowanej mocy ładowania. Dzięki temu oszczędzisz czas i kilometry podczas ładowania samochodów elektrycznych i hybrydowych plug-in BMW.
Elektromobilność BMW wsparcie ładowania BMW BMW Wallbox Gen 2

'Wsparcie ładowania BMW Wallbox Gen 2.

Elektromobilność BMW wsparcie ładowania BMW szybka ładowarka uniwersalna BMW

Wsparcie ładowania – szybka ładowarka uniwersalna BMW.

ŁADOWANIE W MIEJSCACH PUBLICZNYCH.

Jesteś w drodze i chcesz doładować swój samochód BMW z napędem elektrycznym lub hybrydowym plug-in? BMW Charging daje Ci dostęp do stale rosnącej sieci publicznych punktów ładowania w centrach miast, na parkingach i przy głównych trasach komunikacyjnych – w tym stacje ładowania wysokiej mocy umożliwiające bardzo szybkie ładowanie samochodu elektrycznego. Stacje ładowania wyświetlane są w systemie nawigacyjnym Twojego BMW, w aplikacji oraz na stronie internetowej www.bmw-charging.com, a aktywuje się je w aplikacji lub kartą BMW Charging. Karta BMW Charging i kabel do ładowania znajdują się w wyposażeniu Twojego samochodu elektrycznego lub hybrydy plug-in BMW.
Elektromobilność BMW ładowanie w miejscach publicznych
Elektromobilność BMW ładowanie samochodu elektrycznego ładowanie w drodze karta BMW Charging

Karta BMW Charging.

Karta BMW Charging wraz z kablem do ładowania dołączone do Twojego elektrycznego BMW zapewniają dostęp do ponadregionalnej i stale rosnącej sieci publicznych punktów ładowania BMW Charging. Obejmuje ona również wiele stacji ładowania dużej mocy, np. w Europie naszego partnera IONITY, umożliwiających bardzo szybkie ładowanie podczas przerw w podróży. Stacje ładowania różnych operatorów wyświetlane są w systemie BMW nawigacyjnym, w aplikacji oraz na stronie witrynie, a aktywuje się je za pomocą aplikacji lub karty BMW Charging. Przejrzyste comiesięczne rozliczenie zawiera ewidencję wszystkich procesów ładowania BMW Charging.
Elektromobilność BMW ładowanie samochodu elektrycznego kabel do ładowania (typ 3) do publicznych punktów ładowania

Kabel do ładowania do publicznych punktów ładowania.

Kabel do ładowania umożliwia wygodne ładowanie akumulatora z publicznych stacji ładowania. Można go używać do ładowania 3-fazowego o mocy do 11 kW. Ma pięć metrów długości, kolor bazaltowoszary i praktyczną torbę do przechowywania. Kabel do ładowania i karta BMW Charging do ładowania w miejscach publicznych należą do standardowego wyposażenia Twojego BMW.
Elektromobilność BMW ładowanie samochodu elektrycznego IONITY

IONITY.

Spółka joint venture, której współzałożycielem jest BMW Group, zajmuje się rozbudową sieci szybkiego ładowania pojazdów elektrycznych w Europie – jest to ważny krok w kierunku zapewnienia elektromobilności również na długich trasach, a tym samym ugruntowania jej pozycji na rynku. Na przykład BMW iX3 można naładować w ten sposób od 0 do 80% zaledwie w 34 min. Stacje ładowania wysokiej mocy IONITY High-Power-Charging wchodzą w skład sieci publicznych punktów ładowania BMW Charging i dzięki dodatkowej taryfie można z nich korzystać po preferencyjnej cenie. BMW Charging oferuje coraz bardziej atrakcyjne modele cenowe dla wszystkich zelektryfikowanych pojazdów. Aktualne informacje można znaleźć na stronie www.bmw-charging.com.
Elektromobilność BMW ładowanie w miejscach publicznych taryfy

Opcje taryfowe.

W ramach BMW Charging BMW oferuje nową strukturę opłat za publiczne usługi ładowania, która ma na celu uczynienie publicznego ładowania tak prostym i atrakcyjnym jak ładowanie w domu – np. bez opłaty podstawowej w pierwszym roku dla nowo zakupionych pojazdów elektrycznych. Użytkownicy mają dostęp do wielu publicznych dostawców w gęstej sieci BMW Charging – a wszystko to za pomocą karty BMW Charging lub aplikacji. Aktualne informacje można znaleźć na stronie www.bmw-charging.com.
Elektromobilność BMW ładowanie samochodu elektrycznego Connected Charging

Connected Charging.

Dzięki usługom Connected Charging optymalnie i efektywnie wykorzystasz zasięg swojego samochodu elektrycznego lub hybrydowego plug-in BMW. System informuje o najbliższych stacjach ładowania na trasie i wskazuje interesujące miejsca, takie jak kawiarnie czy restauracje, dzięki czemu możesz pożytecznie i optymalnie wykorzystać czas ładowania.

Znajdź najbliższą publiczną stację ładowania dla swojego samochodu elektrycznego lub hybrydy plug-in BMW.

ŁADOWANIE W MIEJSCU PRACY.

Elektromobilność BMW ładowanie w miejscu pracy
Elektromobilność BMW ładowanie w pracy rozwiązania ładowania

Rozwiązania do ładowania w miejscu pracy.

BMW Charging oferuje Ci również możliwości ładowania, jeśli jeździsz swoim samochodem elektrycznym lub hybrydowym BMW do pracy: korzystaj wygodnie ze stale rosnącej sieci publicznych punktów ładowania lub stacji ładowania Twojego pracodawcy. Szczegółowe informacje na temat dostępności publicznej infrastruktury ładowania można znaleźć na stronie www.bmw-charging.com oraz w aplikacji BMW Charging, w systemie nawigacyjnym i aplikacji My BMW*. Chętnie służymy doradztwem i wsparciem klientom biznesowym i operatorom flot, którzy chcieliby zainstalować urządzenia do ładowania w swojej firmie. Porozmawiaj ze swoim doradcą ds. klientów biznesowych i skorzystaj z naszej oferty z zakresu ładowania.
Elektromobilność BMW ładowanie samochodu elektrycznego kabel do ładowania (typ 3) do publicznych punktów ładowania

Kabel do ładowania do publicznych punktów ładowania.

Kabel do publicznych punktów ładowania, w wielu krajach należący obok karty BMW Charging do standardowego wyposażenia samochodu, umożliwia wygodne ładowanie akumulatora z publicznych stacji. Można go stosować do ładowania 3-fazowego o mocy do 22 kW – dokładna moc ładowania zależy od pojazdu i stacji ładowania. Kabel do ładowania ma pięć metrów długości i jest bazaltowoszary.
Elektromobilność BMW ładowanie samochodu elektrycznego rozwiązania z zakresu ładowania dla pracodawców

Rozwiązania w zakresie ładowania dla pracodawców.

Ładowanie w miejscu pracy oferuje wygodną możliwość prostego ładowania samochodu i efektywnego wykorzystania czasu postoju. Dział obsługi klientów biznesowych BMW oraz nasza spółka zależna Alphabet oferuje wiele rozwiązań, od leasingu po zarządzanie flotą samochodów elektrycznych dla firm i pracodawców. Są to specjalne urządzenia do ładowania, takie jak stacje ładowania AC/DC, stacje Wallbox czy gniazda, dla których odpowiednie wyposażenie jest zawarte w zakresie dostawy. Do tego dochodzą rozwiązania rozliczeniowe za ładowanie samochodów firmowych w domu i w miejscach publicznych oraz wiele innych ofert skierowanych do klientów biznesowych. Efektywnemu użytkowaniu na co dzień nic nie stoi więc na przeszkodzie.

PEŁNA ŁĄCZNOŚCI.

Elektromobilność BMW aplikacja My BMW

Aplikacja My BMW*.

Aplikacja My BMW* łączy Cię wirtualnie zawsze i wszędzie z Twoim BMW, oferując zupełnie nową jakość mobilności dzięki nowoczesnemu designowi, intuicyjnej obsłudze i obszernym funkcjom. Dzięki niej nie tylko możesz w dowolnej chwili sprawdzić stan pojazdu, na przykład poziom naładowania lub dostępny zasięg, ale także masz możliwość interakcji i programowania pojazdu na smartfonie. Możesz na przykład z wyprzedzeniem zaplanować wygodnie jazdę na smartfonie, a następnie wysłać cel podróży do systemu nawigacyjnego w pojeździe. Aplikacja Moje BMW* pokazuje przy tym najbliższe publiczne stacje ładowania i ich dostępność. Podczas ładowania masz zawsze pod kontrolą bieżący stan naładowania i możesz przygotować optymalną do jazdy temperaturę w samochodzie – lub ustawić w tym celu timer. W aplikacji My BMW znajdziesz też szczegółowe informacje na temat wszystkich minionych procesów ładowania oraz kontyngentu BMW Points. Dzięki tym i wielu innym funkcjom i usługom aplikacja My BMW* zapewnia beztroską mobilność i jeszcze większą radość z elektrycznej jazdy – bez względu na to, gdzie jesteś.

Elektromobilność BMW BMW Connected Charging

Connected Charging.

Obawa o zasięg to już przeszłość: dzięki usługom BMW Connected Charging efektywnie wykorzystasz zasięg swojego elektrycznego BMW. W aplikacji My BMW* planujesz podróż na smartfonie i wysyłasz cel do swojego pojazdu, a system nawigacyjny automatycznie oblicza i wyświetla Ci optymalną trasę. Jeśli cel podróży znajduje się poza zasięgiem elektrycznym pojazdu wskazywanym przez okrąg na mapie, do trasy zostanie automatycznie dodany przystanek na ładowanie. Masz przy tym zawsze wszystkie istotne informacje: wymagany rodzaj wtyczki, dostępne prądy ładowania, godziny działania i koszty ładowania, a także ciekawe miejsca w bezpośrednim sąsiedztwie, takie jak kawiarnie czy restauracje. W drodze inteligentny asystent osobisty BMW zawsze służy odpowiedziami i praktycznymi wskazówkami. Spytaj go na przykład: „Hej BMW, jak mogę zwiększyć mój zasięg?”.*

*usługa niedostępna w Polsce 

Elektromobilność BMW BMW eDrive Zones i BMW Points

BMW eDrive Zones i BMW Points.*

Coraz więcej miast na całym świecie tworzy obszary o wyłączonym lub ograniczonym ruchu. W niemieckich miastach napotyka się tzw. strefy środowiskowe, które ograniczają poziom substancji szkodliwych z lokalnej emisji spalin i CO2. Dlatego opracowaliśmy funkcję BMW eDrive Zones, aby ułatwić możliwie bezemisyjną jazdę w tych strefach. Hybryda plug-in BMW automatycznie rozpoznaje wjazd do strefy ekologicznej i samoczynnie przełącza się na lokalnie bezemisyjny tryb elektryczny. Dzięki programowi BMW Points można zbierać punkty bonusowe za każdy kilometr przejechany elektrycznie, a w określonych strefach śródmiejskich i strefach niskiej emisji spalin nawet dwa razy więcej. Możesz je przeglądać i zarządzać nimi w aplikacji My BMW*. BMW Points można następnie wymieniać na użyteczne premie, takie jak bezpłatne ładowanie w punktach BMW Charging.

*usługi niedostępne w Polsce

FAQ: NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA I ODPOWIEDZI NA TEMAT ŁADOWANIA.

 • Co to jest BMW Charging?
  Elektromobilność BMW ładowanie BMW w domu FAQ

  BMW Charging to nasze komfortowe rozwiązanie w zakresie ładowania Twojego BMW. Produkty i usługi BMW Charging dają Ci szeroką gamę różnych ofert ładowania w domu i w miejscach publicznych. Standardowe wyposażenie obejmuje kabel do ładowania z publicznych punktów oraz kartę BMW Charging. Najpóźniej 24 godziny po aktywacji masz nieograniczony dostęp do szerokiej sieci publicznych punktów ładowania w centrach miast, na parkingach i wzdłuż głównych tras komunikacyjnych – w tym stacji ładowania wysokiej mocy High Power Charging umożliwiających bardzo szybkie ładowanie. Dodatkowo otrzymasz voucher, który można wymienić w zależności od samochodu i kraju na przykład na wygodne rozwiązanie do ładowania do domu. Szczegółowe informacje na temat dostępności publicznej infrastruktury ładowania można znaleźć na stronie www.bmw-charging.com. Publiczne punkty ładowania można też wyświetlać w systemie nawigacyjnym i aplikacji My BMW*. Oprócz tego masz do dyspozycji aplikację BMW Charging jako portal do ładowania w miejscach publicznych. Czy to sprzęt do ładowania, funkcje cyfrowe czy usługi – nasza oferta stale się rozwija. Obejmuje ona również serwis instalacyjny Twojej stacji Wallbox lub specjalną „zieloną” taryfę za energię elektryczną do ładowania w domu.

 • Jak mogę ładować mój samochód elektryczny lub hybrydę plug-in BMW w domu?
 • Na co muszę zwrócić uwagę, wybierając produkt do ładowania w domu?
 • Czy mogę jeździć samochodem elektrycznym, jeśli nie mam w domu możliwości ładowania?
 • Gdzie mogę ładować mój samochód elektryczny i hybrydę plug-in BMW w drodze?
 • Jak znajdę w drodze odpowiednią opcje ładowania?
 • Jak uzyskam dostęp do publicznych punktów ładowania i jak to jest rozliczane?
 • Jak mogę sprawdzić stan naładowania mojego samochodu elektrycznego lub hybrydy plug-in BMW?
 • Jakie poziomy naładowania akumulatora są optymalne dla mojego elektrycznego BMW?
 • O czym muszę pamiętać przy ładowaniu hybrydy plug-in BMW?
 • O czym muszę pamiętać przy ładowaniu z gniazdka?
 • Kto zainstaluje u mnie w domu stację Wallbox lub gniazdo przemysłowe do szybkiej ładowarki uniwersalnej BMW?
 • Jaka jest różnica pomiędzy ładowaniem prądem przemiennym (AC), stałym (DC) a punktem ładowania o wysokiej mocy (HPC)?
 • W jaki sposób mogę korzystać z taryfy na ładowanie wysokiej mocy?
 • Czy swoim elektrycznym BMW mogę pokonywać również dłuższe dystanse?
Elektromobilność BMW samochód elektryczny BMW

Szukam informacji na temat samochodów elektrycznych BMW.

Elektromobilność BMW hybrydy plug-in BMW

Szukam informacji na temat hybryd plug-in BMW.

ZUŻYCIE PALIWA I EMISJA CO₂.

* Aplikacja My BMW jest kompatybilna z wszystkimi samochodami BMW od roku modelowego 2014. Warunkiem korzystania jest posiadanie usług ConnectedDrive i odpowiedniego smartfona. Dostępność i zakres funkcji aplikacji BMW zależy od rynku.

 

BMW iX(1):
Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): poniżej 21
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 0
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 0


BMW iX3:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 0
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 0
Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 17,8-17,5

 

BMW serii 3 Limuzyna Plug-in Hybrid:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 2,0-1,5
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 45-35
Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 15,9-13,9

 

BMW serii 3 Touring Plug-in Hybrid:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 2,2-1,7
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 49-38
Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 15,8-14,5

 

BMW serii 5 Limuzyna Plug-in Hybrid:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 2,2-1,6
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 50-36
Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 15,6-13,8


BMW serii 5 Touring Plug-in Hybrid:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 2,4-1,8
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 54-42
Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 16,7-15,4

 

BMW X5 xDrive45e:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 2,0-1,7
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 46-38
Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 23,5-21,3

 

BMW X3 xDrive30e:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 2,4-2,1
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 54-48
Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 17,1-16,4

 

BMW serii 2 Active Tourer 225xe:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 1,9
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 42
Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 13,5

 

BMW serii 7 Limuzyna Plug-in Hybrid:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 2,5-2,1
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 57-48
Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 16,2-15,1

 

BMW X1 xDrive25e:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 1,9
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 43
Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 13,8

 

Wartości dla pojazdów oznaczonych (1) są tymczasowe.


Wartości zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii ustalane są zgodnie z procedurą pomiarową określoną w rozporządzeniu (WE) 715/2007 w jego aktualnie obowiązującym brzmieniu. Podane wartości dotyczą pojazdów z wyposażeniem standardowym oferowanym w Niemczech, a podane zakresy uwzględniają różnice wynikające z wybranego rozmiaru kół i opon oraz wyposażenia dodatkowego wybranego modelu.

 

Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa i oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach BMW.

 

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji

Rozwiń

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

 • BMW iX(1):
  Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 21
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 0
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 0

  BMW iX3:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 0
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 0
  Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 18.6

  Hybrydy plug-in BMW 330e Limuzyna:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 1.3
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 30
  Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 16.5

  Hybrydy plug-in BMW 330e Touring:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 1.4
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 32
  Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 16.2

  Hybrydy plug-in BMW 530e Limuzyna:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 1.3
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 30
  Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 16.3

  Hybrydy plug-in BMW 530e Touring:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 1.5
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 35
  Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 17

  BMW X5 xDrive45e:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 1.2
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 27
  Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 24.3

  BMW X3 xDrive30e:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 1.9
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 44
  Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 18.6

  BMW serii 2 Active Tourer 225xe:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 1.5
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 38
  Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 14.4

  Hybrydy plug-in BMW 745e Limuzyna:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 1.8
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 41
  Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 17.7

  BMW X1 xDrive25e:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 1.7
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 40
  Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 15

  BMW X2 xDrive25e:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 1.7
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 38
  Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 14.9

  Wartości dla pojazdów oznaczonych (1) są tymczasowe.

  dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu. In enim justo, rhoncus ut, imperdie.

  Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji