KAŻDA CHWILA JEST WYJĄTKOWA.

KAŻDA CHWILA JEST WYJĄTKOWA.

KAŻDA CHWILA JEST WYJĄTKOWA.

Firma Bayerische Motoren Werke reprezentuje przede wszystkim odwagę i otwarty umysł. Te cechy są głęboko zakorzenione w naszych genach i widać je we wszystkim, co robimy. Wykraczamy poza normy i tworzymy nowe rozwiązania, działamy niezależnie i wytrwale. Mamy odwagę być dociekliwymi i nigdy nie akceptować słowa „nie”. Śmiało zawsze wychodzić przed szereg i odnajdywać się wciąż na nowo. Dlatego jedyny kierunek jaki znamy, to „naprzód”. Aby osiągnąć nowy poziom luksusu. Dawać pionierom naszych czasów możliwość stawiania wyzwań przyszłości. Jako motoryzacyjny partner dostarczamy niepowtarzalnych i inspirujących chwil. Tak powstaje nowa forma luksusu.

BMW M8 GRAN COUPÉ CONCEPT.

BMW M8 GRAN COUPÉ CONCEPT.

PIĘKNO RUCHU.

PIĘKNO RUCHU.

Fascynujące wydarzenie i wyjątkowy moment. BMW przeniosło gości do Art Basel Miami, aby zachwycić wszystkich prezentacją: BMW Concept Serii 8 w otoczeniu 300 podświetlanych i autonomicznie latających dronów w doskonałej choreografii. Jako to hołd dla wizjonerskiej doskonałości technicznej i urzekającej estetyki ruchu.

DWÓCH WIZJONERÓW, JEDNA WIZJA.

Lonneke Gordijn i Ralph Nauta są twórcami Duo Studio Drift. Spotkali się w Design Academy w Eindhoven w Holandii i wspólnie w 2006 roku otworzyli Studio Drift w Amsterdamie. Ich praca artystyczna koncentruje się na interaktywnych ekspozycjach złożonych z filmów, rzeźb i innych obiektów. Inspirują się naturą, którą naśladują w swojej twórczości wykorzystując najnowocześniejsze technologie. Takie podejście sprawia, że każdy z ich projektów jest zarówno ekscytujący, jak i niepowtarzalny.

ARCYDZIEŁO.

Wysoka wydajność spotyka się z wysoką sztuką: W Art Basel Miami Studio Drift zaprezentowało swoją najnowszą kreację "Franchise Freedom". Zapierający dech w piersiach projekt, w którym BMW Concept Serii 8 znalazło się w centrum akcji. Rój 300 oświetlonych autonomicznie latających dronów wzniósł się w przestworza. Wystawa sztuki została zainspirowana wzorami lotu szpaków. Po uważnej obserwacji schematów lotu i ruchów grup ptaków, opracowano specjalny algorytm i zaprogramowano drony. Duet zapewnia doskonałą reprodukcję naturalnego zjawiska poprzez fascynujący spektakl światła i ruchu.

RETROSPEKTYWNY.

Po realizacji projektu, Studio Drift wyraziło swoje uznanie: "BMW uwierzyło w nasz pomysł i jako firma rozumie, jak skomplikowane i złożone są innowacyjne procesy" - powiedział Lonneke Gordijn.

X7 CONCEPT IPERFORMANCE.

X7 CONCEPT IPERFORMANCE.

MORZE EKSKLUZYWNYCH MOŻLIWOŚCI.

Dziś, podobnie jak w chwili jej powstania przed 25 laty, linię BMW Individual charakteryzuje rzemieślnicza perfekcja i prawdziwie ekskluzywny charakter. Dlatego też BMW Individual na swój 25. jubileusz wypuści prawdziwy unikat: BMW Individual M760Li inspired by Nautor’s Swan. To dzieło sztuki powstałe we współpracy z fińską stocznią jachtową Nautor’s Swan o bogatej tradycji jest odą do luksusu i ekskluzywności. To prawdziwie mistrzowski samochód, którego niezwykła marynistyczna stylistyka obejmująca wyjątkowe elementy z drewna tekowego tworzy niepowtarzalną harmonię ulicy i oceanu, a jego potężny 12-cylindrowy silnik sprawia, że każda chwila zapewnia niezapomniane wrażenia z jazdy.