AKCJE TECHNICZNE.

AKCJE TECHNICZNE.

Bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas najważniejsze, a akcje techniczne są narzędziem rozwiązywania problemów, gdy tylko zostaną wykryte. Dlatego prowadzimy obecnie akcję serwisową związaną z chłodnicą układu EGR. Właściciele objętych nią aut są informowani i zapraszani do warsztatu na kontrolę. Dodatkowo jeśli właściciel samochodu BMW chce sprawdzić czy jego auto podlega pod tę akcję techniczną, może skontaktować się ze sprzedawcą auta lub samodzielnie sprawdzić na stronie www.service-bmw.pl.

W rzadkich przypadkach, gdy wada zostanie wykryta, zostaje dokonana odpowiednia naprawa. Dokładamy wszelkich starań, aby ten proces realizować w możliwie jak najkrótszym terminie. Jeśli zaistnieje taka potrzeba i jest to możliwe, zapewniamy naszym klientom auto zastępcze.

Nie zanotowaliśmy przypadków wystąpienia obrażeń na skutek tego problemu.

Rozwiń

ZRÓB DOWOLNY PRZEGLĄD W AUTORYZOWANYM SERWISIE BMW, A OTRZYMASZ USŁUGI BMW ASSISTANCE NA 2 LATA.

Usługi BMW Assistance to gwarancja mobilności w standardzie BMW. W razie potrzeby nie musisz martwić się co dalej. Samochód zastępczy, hotel, a nawet samolot - zapewnimy Ci to wszystko, aby pomóc Ci na drodze do celu. O szczegóły pytaj swojego Dealera BMW.

Rozwiń

SPRAWDŹ SPECJALNE OFERTY SERWISOWE. ABY OTRZYMAĆ BMW ASSISTANCE NA 2 LATA, MOŻESZ WYKONAĆ JEDNĄ Z PONIŻSZYCH:

  • Serwis olejowy BMW
  • Serwis hamulcowy BMW
  • Przegląd kontrolny

5 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO SKORZYSTAĆ Z AUTORYZOWANYCH SERWISÓW BMW.

NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ SERWISÓW BMW POTWIERDZAJĄ EKSPERCI.

Jakość naszych usług jest potwierdzona przez Ekspertów. Otrzymaliśmy Klucz Jakości 2015 za zajęcie 1. miejsca za jakość usług serwisowych wśród marek premium. Klucz Jakości przyznawany jest przez TNS Garage Quality Check 2015 na podstawie niezależnego Audutu Jakości Obsługi Autoryzowanych Serwisów ASO przeprowadzanego przez zespół badań rynku motoryzacyjnego w TNS Polska. To jedyne tego typu opracowanie dostępne na rynku polskim zrealizowane na tak dużą skalę i tak szczegółowo analizujące branżę oraz stosowane standardy obsługi.


Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.tnsglobal.pl.

TYLKO ORYGINALNY SERWIS BMW SPRAWI, ŻE TWOJE BMW POZOSTANIE BMW.

Twój Partner Serwisowy BMW zadba o Twoje auto, tak jak ono na to zasługuje. Odkryj zalety Serwisu BMW i upewnij się, że Twoje BMW będzie zawsze w idealnej kondycji.

NAJNOWSZA TECHNOLOGIA

Tylko nowoczesne i sprawdzone urządzenia oraz zaawansowana technologia przeznaczona specjalnie do samochodów marki BMW zagwarantuje Ci utrzymanie samochodu w idealnym stanie. Autoryzowane Serwisy BMW spełniają najwyższe technologiczne standardy, aby sprawnie i trwale rozwiązać nawet najdrobniejszy problem z Twoim autem.

NIC PRZED TOBĄ NIE UKRYWAMY.

Każdą, nawet najdrobniejszą usługę dokładnie uzasadniamy, omawiamy i akceptujemy z Tobą. Wykonujemy wyłącznie niezbędne naprawy i umożliwiamy Ci uczestniczenie w nich, jeśli tylko sobie życzysz.

NAD TWOIM BMW PRACUJĄ WYŁĄCZNIE PRZESZKOLENI FACHOWCY.

W Autoryzowanych Serwisach BMW nie ma przypadkowych pracowników. Mistrzowie Serwisu muszą przejść szereg szkoleń w Centrum Szkoleniowym BMW, aby uzyskać certyfikat i móc kompetentnie serwisować Twoje BMW.