KATALOGI I INSTRUKCJE OBSŁUGI BMW.

Zawsze na bieżąco: odkryj ciekawe aplikacje BMW, które przybliżą Ci świat BMW i zapewnią dostęp do najważniejszych informacji o Twoim modelu BMW bezpośrednio na smartfonie lub tablecie.

USŁUGI MOBILNOŚCIOWE.

Maksymalna mobilność: zapewnij sobie komunikację ze swoim BMW i ułatw sobie życie dzięki przemyślanym rozwiązaniom BMW. Aplikacje z zakresu usług mobilnościowych oferują inteligentne rozwiązania zapewniające maksymalny komfort.

BMW M I MOTORSPORT.

Radość z jazdy można mierzyć: te aplikacje to nieodzowne narzędzia każdego kierowcy o sportowym zacięciu. Dzięki nim możesz na smartfonie lub tablecie analizować swój styl i parametry jazdy, udostępniać je znajomym i stopniowo udoskonalać swoją jazdę.

AKCESORIA.

Head-Up Screen umożliwia indywidualną konfigurację akcesoryjnego wyświetlacza Head-Up za pomocą aplikacji.

LIFESTYLE I GADŻETY.

Interesujesz się ciekawymi gadżetami? Chcesz poznawać nowe produkty lifestylowe BMW lub czytać ciekawe artykuły dotyczące marki BMW? W takim razie te aplikacje są dla Ciebie.

TARGI I WYSTAWY.

Czy to bezpośrednio na miejscu czy wygodnie na odległość: dzięki tym aplikacjom będziesz bliżej wydarzeń. Korzystaj z ekskluzywnych informacji o naszych wystawach i targach oraz poznawaj fascynujący świat BMW.

WIRTUALNA I ROZSZERZONA RZECZYWISTOŚĆ.

Na wyciągnięcie ręki: poznaj nasze aplikacje z zakresu wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości i zyskaj dzięki tym fascynującym technologiom nowe spojrzenie na BMW.