BMW CONNECTED.

Skomunikowanie kierowcy i samochodu.

BMW DRIVER’S GUIDE.

Baza wiedzy o BMW zawsze pod ręką.

BMW VISIONS

ZOBACZ BMW NEXT 100 Z BLISKA.

BMW CONNECTED.

Skomunikowanie kierowcy i samochodu.

BMW DRIVER’S GUIDE.

Baza wiedzy o BMW zawsze pod ręką.

BMW VISIONS

ZOBACZ BMW NEXT 100 Z BLISKA.

KATALOGI I INSTRUKCJE OBSŁUGI BMW.

Zawsze na bieżąco: odkryj ciekawe aplikacje BMW, które przybliżą Ci świat BMW i zapewnią dostęp do najważniejszych informacji o Twoim modelu BMW bezpośrednio na smartfonie lub tablecie.

USŁUGI MOBILNE.

Maksymalna mobilność: zapewnij sobie komunikację ze swoim BMW i ułatw sobie życie dzięki przemyślanym rozwiązaniom BMW. Aplikacje z zakresu usług mobilnych oferują inteligentne rozwiązania zapewniające maksymalny komfort.

BMW M I MOTORSPORT.

Radość z jazdy można mierzyć: te aplikacje to nieodzowne narzędzia każdego kierowcy o sportowym zacięciu. Dzięki nim możesz na smartfonie lub tablecie analizować swój styl i parametry jazdy, udostępniać je znajomym i stopniowo udoskonalać swoją jazdę.

DEALERZY, SERWIS I AKCESORIA.

Idealna komunikacja z Twoim BMW: aplikacje dealerskie, serwisowe i akcesoryjne dostarczą Ci wielu informacji i zapewnią wsparcie serwisowe, kiedy tylko zechcesz. A oprócz tego umożliwią dokonywanie różnych ustawień w Twoim aucie, wygodnie za pomocą smafrtonu – z dowolnego miejsca.

LIFESTYLE I GADŻETY.

Interesujesz się ciekawymi gadżetami? Chcesz poznawać nowe produkty lifestylowe BMW lub czytać ciekawe artykuły dotyczące marki BMW? W takim razie te aplikacje są dla Ciebie.

TARGI I WYSTAWY.

Czy to bezpośrednio na miejscu czy wygodnie na odległość: dzięki tym aplikacjom będziesz bliżej wydarzeń. Korzystaj z niedostępnych innym informacji o naszych wystawach i targach oraz poznawaj fascynujący świat BMW.

EDUKACJA.

Chcesz rozszerzyć swoją wiedzę? Skorzystaj z aplikacji edukacyjno-rozrywkowych BMW Group. Dzięki różnym interaktywnym aplikacjom odkryjesz ciekawe tematy i zdobędziesz nową wiedzę.

WIRTUALNA I ROZSZERZONA RZECZYWISTOŚĆ.

Na wyciągnięcie ręki: poznaj nasze aplikacje z zakresu wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości i zyskaj dzięki tym fascynującym technologiom nowe spojrzenie na BMW.

BMW PRIVÉ: WYŚMIENITE!

Ekskluzywny świat BMW Privé – teraz w Twoim zasięgu. Dzięki tej aplikacji uzyskasz dostęp do najlepszych ofert lifestylowych i najciekawszych imprez. Poznaj ekskluzywne korzyści programu lojalnościowego – w sferze wychodzącej poza radość z jazdy.

  • Korzyści
    • doskonałe korzyści programu lojalnościowego
    • najlepsze oferty lifestylowe i produkty dla posiadaczy BMW
    • łatwe zamawianie i rezerwacja
    • uprzywilejowany dostęp do ekskluzywnych imprez