APLIKACJE BMW.

Niezbędnik każdego kierowcy i fana BMW.

APLIKACJE BMW.

Niezbędnik każdego kierowcy i fana BMW.

MY BMW: ŁATWY DOSTĘP DO WIELU USŁUG I FUNKCJI BMW

Aplikacja My BMW pasuje do Ciebie tak samo jak Twoje BMW. Stanowi bezpośrednie połączenie z pojazdem i światem BMW, nawet jeśli akurat nie siedzisz w swoim BMW. Dzięki nowoczesnej stylistyce, intuicyjnej obsłudze i rozbudowanym funkcjom aplikacja My BMW jest Twoim codziennym towarzyszem mobilności. Zaplanuj swoją podróż jeszcze w trakcie jazdy i wyślij cel bezpośrednio z kanapy do swojego BMW. Przed rozpoczęciem podróży sprawdź pozostały zasięg lub włącz klimatyzację wnętrza. Nie jesteś pewien, czy zamknąłeś samochód? Sprawdź to w aplikacji i po prostu zamknij go zdalnie. Aplikacja My BMW oferuje również praktyczne funkcje dla samochodów elektrycznych i hybrydowych BMW. Zoptymalizuj zużycie i koszty energii za pomocą programatora zegarowego ładowania i klimatyzacji lub wykorzystaj zebrane punkty BMW w punktach BMW Charging. A gdy nadejdzie termin następnego przeglądu, aplikacja powiadomi Cię o tym i umożliwi Ci bezpośrednie umówienie wizyty w serwisie BMW lub kontakt z doradcą klienta w razie jakichkolwiek pytań. Aplikacja My BMW zapewnia beztroską mobilność i jeszcze większą radość z jazdy elektrycznej – zawsze i wszędzie. Your World. My BMW.

  • Usługi zdalne
  • Nawigacja
  • Serwis
  • Kompatybilne pojazdy

BMW DRIVER’S GUIDE: INSTRUKCJA OBSŁUGI TWOJEGO BMW.

Posiadasz BMW? Dowiedz się o zaletach swojego auta z kompletnej instrukcji obsługi, z wyszukiwarki ilustracji lub z objaśniających animacji. Im lepiej poznasz swój samochód, tym pewniej będziesz poruszać się na drodze.

  • Korzyści

BMW i DRIVER’S GUIDE: INSTRUKCJA OBSŁUGI TWOJEGO BMW i.

Posiadasz BMW i3, BMW i3s lub BMW i8? Dowiedz się o zaletach swojego auta z kompletnej instrukcji obsługi, z wyszukiwarki ilustracji lub z objaśniających animacji. Im lepiej poznasz swój samochód, tym pewniej będziesz poruszać się na drodze.

  • Korzyści

BROSZURY BMW: MULTIMEDIA I INTERAKCJA.

Odkryj świat BMW na swoim smartfonie lub tablecie. Aplikacja BMW Products owiera ci dostęp do katalogów wszystkich modeli. Poczuj radośc z interaktywnej informacji produktowej o wybranym przez Ciebie modelu udoskonalonej o wysokiej rozdzielczości zdjęcia, filmy i historie.

  • Korzyści