BMW Corporate Aftersales: mężczyzna wsiada do swojego BMW

TĄ SAMĄ DROGĄ.

Corporate Aftersales.

Do sukcesu prowadzi wiele dróg. Nie zawsze są one proste, bo świat biznesu kręci się szybciej niż kiedykolwiek dotąd. Liczy się czas, kontrola kosztów, organizacja i zaufanie. Dlatego tak ważne jest, aby mieć wsparcie w partnerze, który dąży do tych samych celów. Dowiedz się, jak BMW Corporate Aftersales może pomóc Ci na drodze do lepszych wyników w biznesie.

Rozwiń
TĄ SAMĄ DROGĄ.Corporate Aftersales.

TWOJE KORZYŚCI W SKRÓCIE.

Corporate Aftersales.

Serwis BMW: mężczyzna stoi przed BMW

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU.

Gdziekolwiek jesteś, indywidualne usługi BMW Corporate Aftersales zawsze dają Ci mobilność i pozwalają cieszyć się tym, co najcenniejsze: czasem.

BMW Corporate Aftersales: mężczyzna je lody i sprawdza finanse na smartfonie

KONTROLA KOSZTÓW.

Korzystaj z pełnej kontroli i transparentności kosztów – dzięki indywidualnym rozwiązaniom i usługom dostosowanym do Ciebie i Twojej firmy.

BMW ConnectedDrive: kobieta przed BMW

PROFESJONALNE PROWADZENIE.

Przekonaj się, jak innowacyjne rozwiązania mobilnościowe i usługi cyfrowe, takie jak BMW ConnectedDrive, ułatwiają codzienną pracę.

Service Excellence: mężczyzna wkłada torbę do bagażnika BMW

SERVICE EXCELLENCE.

Mobilność na najwyższym poziomie – dotyczy to jazdy BMW, również wtedy, gdy wydarzy się coś nieprzewidzianego. Jesteśmy wtedy do Twojej dyspozycji i działamy szybko i skutecznie.

BMW Corporate Aftersales: mężczyzna i kobieta siedzą w kawiarni, w tle BMW

NAPĘD DLA BIZNESU.

Corporate Aftersales.

NAPĘD DLA BIZNESU.

Corporate Aftersales.

ZYSK CZASU.

Mobilność nie ma 40-godzinnego tygodnia pracy.

Mając wiele na głowie, łatwo stracić rachubę czasu. Mimo to trzeba pamiętać o spotkaniach z klientami, terminach, a także o własnym wolnym czasie. Dlatego oferujemy Tobie i Twojej flocie maksymalną obsługę przy minimalnych czasach przestojów. Pozwoli Ci to wypracowywać zyski – i zyskać czas.
Usługi BMW: mężczyzna patrzy w dal
Serwis BMW Fast Lane i gwarancja terminów: mężczyzna patrzy w aparat

Serwis BMW Fast Lane i gwarancja terminów.

Nikt nie może sobie pozwolić na długie przestoje: serwis BMW Fast Lane i gwarancja terminów dla klientów biznesowych zapewni Tobie i Twojej flocie jak najszybszy powrót na drogę. Nasz specjalnie wykwalifikowany personel serwisowy zatroszczy się o możliwie szybkie przywrócenie Ci mobilności.
Partner BMW: mężczyzna podchodzi do foodtrucka

Partner BMW w Twojej okolicy.

Myślimy globalnie, ale gdy liczy się czas, działamy lokalnie: dlatego partnerów serwisowych BMW znajdziesz na terenie całego kraju. Dzięki temu możesz liczyć na wsparcie niezależnie od tego, gdzie jesteś.
Partner Serwisowy BMW: mężczyzna rozmawia przy foodtrucku

Know-how z jednego źródła: One Stop Shop.

Sukces projektu zależy od organizacji. Dobrze jest więc mieć niezawodnego partnera, który nad wszystkim panuje. Takiego jak Partner Serwisowy BMW, który zajmie się wszystkim, od rutynowych przeglądów po usługi dostosowane do Twoich potrzeb. Oszczędzi Ci to kosztów, nerwów i przede wszystkim czasu.
Obsługa serwisowa: dwie dłonie trzymają torebkę z frytkami

Obsługa serwisowa Best Practice.

Uniwersalne standardy ułatwiają sprawne działanie w biznesie. A wysoki poziom tych standardów umożliwia wydajność i szybkość działania. Dlatego oferujemy Ci jasne i przejrzyste standardy serwisowe BMW Group zapewniające optymalną obsługę serwisową.
Serwis BMW: mężczyzna opiera się o BMW i je frytki

Wiedza i doświadczenie serwisowe BMW.

W świecie biznesu potrzebujesz partnera, na którym możesz polegać w 100 procentach. Dotyczy to również floty pojazdów. Dlatego u Twojego Partnera BMW znajdziesz ekspertów, którzy spełniają najwyższe standardy. W końcu zaufanie zdobywa się przede wszystkim przez pracę na najwyższym poziomie.

KONTROLA KOSZTÓW.

Bo dodatkowe kilometry nie muszą kosztować dodatkowego czasu.

Najlepsze koszty to te, które w ogóle nie powstają. Krok w tym kierunku umożliwi Ci kompleksowa kontrola kosztów. BMW Corporate Aftersales oferuje szeroką gamę rozwiązań dostosowanych do potrzeb Twojej firmy.
BMW, kontrola kosztów: mężczyzna patrzy w swój smartfon
BMW Service Inclusive: mężczyzna siedzi w BMW i patrzy w lusterko wsteczne

BMW Service Inclusive.

Utrzymanie niskich kosztów floty jest jednym z najtrudniejszych wyzwań. BMW Service Inclusive daje Ci pełne bezpieczeństwo i transparentność kosztów: za atrakcyjną jednorazową opłatą możesz w wybranym okresie bezpłatnie korzystać z wszystkich zawartych usług serwisowych i konserwacyjnych. I to u wszystkich uczestniczących Partnerów Serwisowych na całym świecie.
Partner BMW: mężczyzna podaje lody

Partner BMW.

Jeśli chcesz być liderem w biznesie, musisz trzymać konkurencję na dystans. Dzięki naszym partnerom BMW – uznanym autorytetom w swojej branży gwarantującym najwyższą jakość – jest to możliwe. Daje Ci to pewność oraz rozwiązanie, które niesie zarówno redukcję kosztów, jak i maksymalizację wartości.
Oryginalne części BMW: mężczyzna rozmawia ze sprzedawcą lodów

Oryginalne części BMW.

Przywiązujemy wagę do szczegółów, bo tylko w ten sposób możemy zagwarantować optymalną wydajność, trwałe utrzymanie wartości i maksymalne bezpieczeństwo. Dlatego prace serwisowe i naprawcze przy samochodach służbowych i flotowych wykonywane są wyłącznie u Partnerów Serwisowych BMW – zgodnie z rygorystycznymi standardami jakości i przy użyciu wysokiej klasy oryginalnych części BMW.
Dowiedz się więcej
Oryginalne naprawy i usługi BMW: mężczyzna ze smartfonem w ręku stoi przy BMW

Oryginalne naprawy i serwis BMW.

Nasze samochody firmowe wnoszą autentyczną wartość do Twojej firmy. Dzięki oryginalnym naprawom i usługom BMW utrzymasz ją nawet po wypadku lub uszkodzeniu przez gradobicie. Posługując się specjalistyczną wiedzą i nowoczesnymi metodami naprawczymi, nasi fachowcy profesjonalnie naprawią Twój samochód, tak aby znowu spełniał wszystkie wymagania jakości i bezpieczeństwa BMW Group.
Dowiedz się więcej
BMW Roadside Assistance: sprzedawca lodów macha do mężczyzny w BMW

BMW Roadside Assistance.

W biznesie dobrze jest wiedzieć, do kogo zwrócić się w nagłych przypadkach. Pomoc drogowa BMW oferuje Ci fachową pomoc – wystarczy zadzwonić. Oznacza to mobilność zawsze i wszędzie, przez całą dobę, 365 dni w roku.

PROFESJONALNE PROWADZENIE.

Właściwa droga to podstawa. To od niej zależy wszystko inne.

Znajomi, koledzy czy klienci – zawsze wiesz, jak najlepiej do nich dotrzeć. Dlatego w BMW Corporate Aftersales oferujemy nie tylko klasyczne rozwiązania mobilnościowe. Codzienną pracę ułatwiają Ci również usługi cyfrowe takie jak BMW ConnectedDrive. Dzięki temu możesz działać wydajniej, skuteczniej i bardziej komfortowo.
BMW Corporate Aftersales: mężczyzna rozmawia z kobietą. W tle stoi BMW
BMW Fleet Data: mężczyzna z kobietą w kawiarni. W tle stoi BMW

BMW Fleet Data.

Tak wygląda ekonomiczne zarządzanie flotą: BMW Fleet Data umożliwia dostęp do wszystkich istotnych informacji o pojazdach, dzięki czemu masz zawsze wgląd w aktualny stan swojej floty. Dla zagwarantowania maksymalnego bezpieczeństwa danych wszystkie dane telemetryczne udostępnione przez użytkownika przechowujemy wyłącznie na serwerach BMW.
BMW ConnectedDrive: kobieta i mężczyzna siedzą przy stole i piją kawę. W tle stoi BMW

BMW ConnectedDrive.

Dzięki BMW Twoja flota jest szybsza i bardziej wydajna. A z BMW ConnectedDrive jesteś w czołówce również w świecie cyfrowym. Usługi cyfrowe łączą Ciebie i Twoich pracowników z Twoimi pojazdami i światem zewnętrznym. Analogowo czy cyfrowo, BMW daje Ci masz zawsze najlepsze kontakty.
Dowiedz się więcej
Predictive Maintenance: kobieta siedzi przy stole z portmonetką w ręku

Predictive Maintenance.

Wyobraź sobie, że zarządzasz pojazdami, które odciążają Cię w pracy zamiast ją generować. Które informują Cię, zanim pojawi się usterka, tak aby zapobiec awarii. Predictive Maintenance jest jednym z najbardziej efektywnych sposobów optymalnego serwisowania floty pojazdów. Oznacza to niezawodność, bezpieczeństwo i spokój ducha, a tym samym możliwość skupienia się na swojej firmie.
BMW Condition Based Service: kobieta przed budynkiem

Condition Based Service.

Kiedy biznes staje się bardziej dynamiczny, tego samego możesz oczekiwać również od swojej floty. Sztywne okresy przeglądów to już przeszłość – dzisiaj Twoje samochody same wiedzą, kiedy należy udać się do serwisu. Twoje BMW poinformuje Cię, gdy zajdzie taka potrzeba. Serwis wymieni tylko to, co będzie naprawdę potrzebne. Dzięki temu zaoszczędzisz niepotrzebnych kosztów i przestojów.
BMW Teleservice: kobieta wsiada do BMW

BMW Teleservice.

Następna wymiana oleju, przegląd samochodu, nowe klocki hamulcowe – to rzeczy, o które nie musisz się już troszczyć. Dzięki BMW Teleservice Twój samochód sam wie, kiedy i jakich czynności serwisowych wymaga, i przesyła nam wymagane dane. Z Fleet Management działa to sprawnie również przy większej flocie pojazdów.
Dowiedz się więcej

SERVICE EXCELLENCE.

Sukces wymaga odpowiedniego napędu. Najlepiej na czterech kołach.

Na dłuższą metę sama szybkość nie gwarantuje sukcesu. W dłuższej perspektywie rosną zarówno wymogi jakości i bezpieczeństwa, jak i oczekiwania w zakresie obsługi. To nas właśnie napędza, aby co dzień dawać z siebie wszystko. W BMW Corporate Aftersales oferujemy Ci obsługę na najwyższym poziomie – serwis, na którym możesz polegać. Obsługę, która jest nie tylko szybka, ale oferuje również relaks i pewność w codziennym stresie.
Serwis BMW: mężczyzna z torbą na ramieniu przed drzwiami
Aplikacja BMW Connected: mężczyzna pakuje torbę do BMW

Aplikacja BMW Connected.

Pełna kontrola nawet wtedy, gdy samochód jest poza zasięgiem wzroku. Aplikacja BMW Connected to Twój pilot zdalnego sterowania, osobisty asystent mobilności i wiele więcej.
Dowiedz się więcej
Samochód zastępczy BMW: w bagażniku BMW leży torba i deskorolka

Samochód zastępczy BMW.

W napiętym kalendarzu biznesowym nie ma czasu na przestoje. Zaufaj nam: na czas naprawy Twojego pojazdu partner BMW udostępni Ci samochód zastępczy. Od razu wrócisz do swoich spraw i bez problemu dotrzesz na następne spotkanie. Lub na zasłużony odpoczynek po pracy.
Oryginalne koła BMW: mężczyzna za kierownicą BMW

Oryginalne zimowe i letnie koła BMW.

Bezpieczna, niezawodna i stylowa mobilność nie powinna zależeć od pogody. Wyposażymy Twoje samochody w oryginalne zimowe lub letnie koła BMW, które zapewnią Ci spokojną jazdę na krótkich i długich trasach przez 365 dni w roku.
Dowiedz się więcej
Oryginalne opony BMW: mężczyzna na deskorolce

Oryginalne opony BMW z gwiazdką.

Aby otrzymać gwiazdę, opony przechodzą obszerne testy. Badanych jest przy tym znacznie więcej cech jakościowych niż wymaga tego prawo. Zoptymalizowane opory toczenia oszczędzają paliwo, co ma wpływ na długoterminowy bilans floty. Ponadto opony są optymalnie dopasowane do Twojego modelu BMW.
Dowiedz się więcej