ZAKOŃCZENIE UMOWY BMW COMFORT LEASE I PROCES ZWROTU POJAZDU W KILKU KROKACH.

Korzystając z naszych rozwiązań finansowych - BMW Comfort Lease, jest kilka rzeczy, które powinni Państwo wiedzieć zanim Wasza umowa wygaśnie i oddacie Państwo swoje BMW do autoryzowanego Dealera. Na tej stronie dowiecie się wszystkiego, co powinniście wiedzieć, zanim wygaśnie Państwa umowa leasingowa, tak by zwrot pojazdu i zakończenie leasingu, było tak proste jak rozpoczęcie Waszej przygody z BMW. 

Rozwiń
 • 6 miesięcy przed końcem umowy BMW Comfort Lease: wybierz nowe BMW.

  Na 6 miesięcy przed wygaśnięciem umowy, przypomnimy Państwu o zbliżającej się dacie końca leasingu. Jest to ważny moment, na który warto zwrócić uwagę, nie ze względu na kończącą się umowę za pół roku, lecz ponieważ jest to okazja by zamówić nowe BMW. Wybór należy do Ciebie! Nowe BMW jest w zasięgu Twojej ręki. Wystarczy zgłosić się do doradcy BMW i wybrać konkretny model. Doradca przygotuje niezwłocznie indywidualną ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb. Udaj się do Dealera BMW jak najszybciej! Na miejscu dostępne są wszystkie szczegóły dotyczące Twojego wybranego pojazdu, wraz z ofertą finansowania.

 • 3 miesiące przed końcem umowy BMW Comfort Lease: podejmij decyzję.

  Na 3 miesiące przed wygaśnięciem umowy skontaktujemy się z Państwem przypominając o terminie zakończenia umowy. Jest to czas na to by podjąć decyzję: czy chcą Państwo wykupić pojazd, finansować pozostałą wartość w ramach nowej umowy, czy oddać go do Dealera. Jest to również ostatnia chwila by zamówić nowe BMW i płynnie przesiąść się do nowego pojazdu, oddając stary.

 • 1 miesiąc przed końcem umowy BMW Comfort Lease: Ostateczna decyzja.

  Na miesiąc przed wygaśnięciem umowy skontaktujemy się z Państwem by poznać decyzję w związku z Państwa BMW: wykup pojazdu, sfinansowanie pozostałej wartości końcowej w ramach nowej umowy lub oddanie pojazdu do Dealera. Podejmując decyzję o zwrocie pojazdu należy wskazać salon, w którym dokonają Państwo zwrotu.

 • Dzień zwrotu Państwa BMW.

  Niestety to już dziś - dzień, w którym należy oddać pojazd do salonu. Liczymy, że to nie koniec Państwa przygody z BMW i wraz ze zwrotem pojazdu zasiądą Państwo za kierownicą nowego, zamówionego wcześniej BMW. Prosimy pamiętać, że przy zwrocie pojazdu należy posiadać ze sobą wszelkie dokumenty: książkę serwisową, instrukcję, kluczyki, dowód rejestracyjny, polisę OC oraz ewentualne, dodatkowe wyposażenie samochodu – jeżeli było finansowane.

 • Ubezpieczenie pojazdu.

  Szanowni Państwo, na dzień wykupu lub zwrotu pojazdu, samochód musi mieć ważne ubezpieczenie. W celu otrzymania oferty BMW Ubezpieczenia i przedłużenia polisy, zapraszamy do kontaktu z wybranym Doradcą ds. Ubezpieczeń w Państwa salonie BMW.